Tag Archives: wynajem generatora prądu Warszawa

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 31.08-06.09.2020

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 31.08-06.09.2020

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

REJON PRUSZKÓW:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Biskupice

  • od nr 1 do nr 3 C

Krosna-Wieś

  • ul. Długa
2020-08-31 09:00 2020-08-31 13:00 4 01-0811 Biskupice SGGW
Brwinów

  • ul. Kubusia Puchatka 6,7,8,10,12,14,16
2020-08-31 11:00 2020-08-31 15:00 4 01-1030 Brwinów Otrębuska
Milanówek

  • ul. Podwiejska od 9 do 33/1, 33/2 i od 4 do 36
  • ul. Warszawska 1, 1B, 2
2020-09-01 09:00 2020-09-01 13:00 4 01-0440 Milanówek Podwiejska PTHW obwód nN numer 9 i 10
Ożarów Mazowiecki

  • ul. Jana Matejki 41, 43
  • Wyspiańskiego
2020-09-02 09:00 2020-09-02 13:00 4 01-0720 OŻARÓW WOLNOŚCI
Stare Polesie

2020-09-02 09:00 2020-09-02 13:00 4 01-1306 (POLESIE STARE 2)
Osowiec

  • ul. Strumykowa
  • ul. Zapolska
2020-09-02 09:00 2020-09-02 13:00 4 01-1705 Osowiec Mazowiecka obw 2
Kanie

  • ul. Leśna
  • ul. Górna
  • ul. Krótka
  • ul. Partyzantów
  • ul. Turystyczna
  • ul. Spacerowa
  • ul. Prosta
  • ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • ul. Prosta
  • ul. Jasna
  • ul. Juliusza Słowackiego
  • ul. Szczęsna
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Wiosenna
  • ul. Parkowa
  • Popówek przy ulicy Szarży
2020-09-02 09:00 2020-09-02 13:00 4 01-0467 Kanie Strefowa
01-0465 Kanie Leśna 5
01-1001 Popówek
Planuje się podstawienie agregatów
Pruszków

  • ul. Kręta od rzeki do Asnyka,
  • ul. Torfowa od Krętej do Piotra Skargi
  • ul. Piotra Skargi
  • ul. Węglowa
  • ul. Koksowa
  • ul. Adama Asnyka
2020-09-03 08:00 2020-09-03 09:00 1 01-1149 Pruszków Kręta
Granica

  • nr. 5, Leśniczówka, Skansen Muzeum KPN
2020-09-03 09:00 2020-09-03 13:00 4 01-1211 Granica 1
Pruszków

  • ul. Kręta od rzeki do Asnyka,
  • ul. Torfowa od Krętej do Piotra Skargi
  • ul. Piotra Skargi
  • ul. Węglowa
  • ul. Koksowa
  • ul. Adama Asnyka
2020-09-03 13:00 2020-09-03 14:00 1 01-1149 Pruszków Kręta
Marianów

  • ul. Aleja Słoneczna
2020-09-04 11:00 2020-09-04 15:00 4 01-1638 (MARIANÓW 5)
Podkowa Leśna

  • ul. Głogów od nr 3 do nr 9
  • ul. Irysowa 1, 1A, 3 i od nr 2 do nr 16
  • ul. Jałowcowa
  • ul. Kalinowa 4, 6
  • Żółwińska, Pochyła od numerów 11 i 12 do numerów 19 i 18
2020-09-07 08:00 2020-09-07 09:00 1 01-0493 Podkowa Leśna TKKF
Milanówek

  • ul. Jaśminowa 7, 7A
2020-09-07 09:00 2020-09-07 14:00 5 01-0252
Milanówek Bociania
Podkowa Leśna

  • ul. Głogów od nr 3 do nr 9
  • ul. Irysowa 1, 1A, 3 i od nr 2 do nr 16
  • ul. Jałowcowa
  • ul. Kalinowa 4, 6
  • Żółwińska, Pochyła od numerów 11 i 12 do numerów 19 i 18
2020-09-07 13:00 2020-09-07 14:00 1 01-0493 Podkowa Leśna TKKF
Pruszków

  • ul. 3 Maja od 92 do 122 i od Kościoła do 147
  • ul. Poznańska od Bazy MPO do Kwiaciarni przy Żbikowskiej
  • ul. Józefa Cicheckiego Kościół
2020-09-08 07:00 2020-09-08 09:00 2 01-0567 3-go Maja,
01-0653 Ogródki Działkowe
Koczargi Nowe

  • ul. Warszawska od nr 295 i 410 do nr 335 i 522

Zielonki

2020-09-08 09:00 2020-09-08 13:00 4 01-0883 Zielonki 1
Pruszków

  • ul. 3 Maja od 92 do 122 i od Kościoła do 147
  • ul. Poznańska od Bazy MPO do Kwiaciarni przy Żbikowskiej
  • ul. Józefa Cicheckiego Kościół
2020-09-08 16:00 2020-09-08 18:00 2 01-0567 3-go Maja,
01-0653 Ogródki Działkowe
Kraśnicza Wola

Wólka Grodziska

  • ul. Wspólna

Kozery

  • ul. Edukacyjna
  • ul. Główna
2020-09-09 08:00 2020-09-09 09:00 1 01-0293 (KRAŚNICZA WOLA)
Izdebno Nowe

  • nr 33 do 38 od ;A do :M

Kraśnicza Wola

  • 42C,43,43A
2020-09-09 09:00 2020-09-09 13:00 4 01-0900 (IZDEBNO NOWE 1)
Bramki

  • ul. Chabrowa 4A, 4B
2020-09-09 10:00 2020-09-09 14:00 4 01- 0251
Bramki Kościelne
Kraśnicza Wola

Wólka Grodziska

  • ul. Wspólna

Kozery

  • ul. Edukacyjna
  • ul. Główna
2020-09-09 19:00 2020-09-09 20:00 1 01-0293 (KRAŚNICZA WOLA)

REJON KONSTANCIN JEZIORNA:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Konstancin-Jeziorna

  • ul. Bielawska 49, 51, 53, 55A
  • ul. Rynkowa 5, 7, 9, 11, 12, 14
  • ul. Rynkowa 1, 2, 4, 6, 6A, 8, 10
  • ul. Sosnowa 1, 2, 4, 5, 9, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21
2020-09-01 10:00 2020-09-01 14:00 4 02-0957 Arpat
firma Arpat
Złotokłos

  • ul. Leśna
  • ul. Wierzbowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Jałowcowa
  • ul. Świerkowa
  • ul. 3 Maja
  • ul. Tysiąclecia
  • ul. Lipowa
  • ul. Topolowa
  • ul. Leszczynowa
  • ul. Warszawska
  • ul. Dworcowa
  • ul. Urocza
  • ul. Słowicza

Henryków-Urocze

  • ul. Wschodnia
2020-09-02 09:00 2020-09-02 13:00 4 02-1215 Złotokłos 100–lecia
02-1211 Złotokłos Lipowa
02-1427 Złotokłos Leśna
Złotokłos

  • ul. Kraszewskiego
  • ul. Księdza Skorupki
  • ul. Świętego Andrzeja Boboli
2020-09-02 09:00 2020-09-02 13:00 4 02-0993 Św. Andrzeja
Stara Wieś

  • ul. Nastrojowa
2020-09-03 09:00 2020-09-03 13:00 4 02-1900 Nastrojowa
Gabryelin

  • ul. Akacjowa
2020-09-03 09:00 2020-09-03 13:00 4 02-1690 Bzów
ul. Wrzosowa
Stara Wieś

  • ul. Brwinowska od 35A do 35F
  • ul. Poziomkowa 36B
2020-09-03 10:00 2020-09-03 14:00 4 02-1732 Poziomkowa
Stara Wieś

  • ul. Romańska
2020-09-03 10:00 2020-09-03 14:00 4 02-1675 Pieczarkowa
Kolonia Lesznowola

  • ul. Słoneczna
2020-09-04 09:00 2020-09-04 13:00 4 02-0549 Kolonia

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998

Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa

Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl