Miesiąc: Kwiecień 2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 19-25.04.2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 19-25.04.2021

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Magdalenka

  • ul. Podleśna
  • ul. Graniczna
  • ul. Świerkowa
  • ul. Kręta
  • ul. Cedrowa
  • ul. Promyka
  • ul. Tęczowa
2021-04-19 09:00 2021-04-19 13:00 4 02-0381 MAGDALENKA URM
Konstancin-Jeziorna

  • ul. Graniczna
  • ul. Leszczynowa
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Kasztanowa
  • ul. Wrzosowa
  • ul. Środkowa od nr 49 do nr 56
  • ul. Kościelna nr 40,42
2021-04-19 09:00 2021-04-19 13:00 4 02-0063 NOWE WIERZBNO LIPOWA
Łoś

  • ul. 6-go Września nr 34A, 34B, 36B, 36C
2021-04-19 10:00 2021-04-19 14:00 4 02-1466 Łoś 6-go września
Lesznowola

  • ul. Szkolna od 14A do 14J, 14 O, 14N, 13A, 13B, 11A, 15, 17, 19, 23,
  • ul. Tygrysia
  • ul. Czesława Miłosza nr 5
2021-04-19 10:00 2021-04-19 12:30 3 02-1851 Lesznowola Sportowa
Coniew

Pęcław

Linin

Czersk

  • ul. Tatary
2021-04-20 09:00 2021-04-20 13:00 4 02-0132 (CONIEW 2), 02-1085 (CONIEW 4), 02-0129 (CONIEW HYDROFORNIA), 02-1086 (CONIEW 5), 02-0915 (PĘCŁAW 3), 02-0912 (PĘCŁAW 1), 02-0138 (PĘCŁAW 2), 02-0699 (PĘCŁAW 4), 02-1980 (LININ 7), 02-1315 (LININ 6), 02-0137 (LININ 2), 02-1313 (LININ 4),02-1897 CZERSK TATARY
Ludwików teren RE Grójec
Konstancin-Jeziorna

  • ul. Wilanowska
  • ul. Czereśniowa
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Literatów
  • ul. Truskawkowa
2021-04-21 09:00 2021-04-21 13:00 4 02-1131 KONSTANCIN WILANOWSKA
Łady

  • ul. Długa od nr 44
  • ul. Oliwkowa
  • ul. Lawendowa
  • ul. Figowa

Podolszyn Nowy

  • ul. Długa
2021-04-21 09:00 2021-04-21 13:00 4 02-0895 Łady 3
Rozalin

Młochów

Urzut

2021-04-22 10:00 2021-04-22 14:00 4 02-0448 (KOSTOWIEC), 02-1737 (ROZALIN PRZEMYSŁOWA), 02-0341 (KOSTOWIEC 3), 02-1132 (ROZALIN SINO), 02-1432 (ROZALIN DZIAŁKI OSIEDLE), 02-0339 (KOSTOWIEC 4), 02-0338 (ROZALIN ZMS), 02-0337 (ROZALIN), 02-0893 (ROZALIN OSIEDLE), 02-0340 (MŁOCHÓW BIELINY), 02-0335 (MŁOCHÓW 2), 02-0336 (MŁOCHÓW 1), 02A0139 (DYNATECH), 02-21A1791 (URZUT WIKLINOWA), 02-1893 (MŁOCHÓW JESIENNA), 02-1379 (URZUT TOPOLOWA), 02A0127 (LEXAR KOSTOWIEC), 02-23A0010 (KOSTOWIECKS. PRZEŹDZIEWSKIEGO), 02A0062 (EL-AGRI), 21W1779 (ROZALIN DANIEWICE), 02-0820 (ROZALIN DZIAŁKI REKREACYJNE), 02-0253 (ROZALIN OŚ. BARA), 02-1891 (MŁOCHÓW MŁODOŚCI),
Kostowiec
Góra Kalwaria

  • ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • ul. Władysława Broniewskiego
  • ul. Jana III Sobieskiego
  • ul. Juliana Tuwima
  • ul. Stefana Batorego
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Żwirki i Wigury
2021-04-23 09:00 2021-04-23 13:00 4 02-0104 (GÓRA KALWARIA BATOREGO), 02-0835 (GÓRA KALWARIA OS.TUWIMA), 02-0920 (GÓRA KALWARIA MICKIEWICZA)
Solec

  • ul. Anyżkowa
  • ul. Rumiankowa
  • ul. Jaśminowa od 68 do 80
2021-04-23 09:00 2021-04-23 13:00 4 02-1698 SOLEC RUMIANKOWA

Rejon Pruszków: 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Piastów

  • ul. Żbikowska 2,3,5,10,11,13,15,17,17A,21,21A
  • ul. Józefa Sułkowskiego od nr 19 do 27
  • ul. Jarosława Dąbrowskiego 19,21,21A,23,25,32A,32,26,28,40
2021-04-19 09:00 2021-04-19 13:00 4 01-1459 Piastów Żbikowska obwód numer 12
Błonie

  • ul. Plantowa
  • ul. Bieniewicka od nr 1 do nr 71
  • ul. Aksamitna od nr 3 do nr 16
2021-04-19 09:00 2021-04-19 13:00 4 01-1003 Błonie CSO
Michałowice

  • ul. Szara 3, 3A, 20
2021-04-19 09:00 2021-04-19 13:00 4 01-0852 Michałowice Wieś 2 obwód nr. 2
Milanówek

  • ul. Marii Konopnickiej 59
  • ul. Grudowska 69,71
2021-04-19 10:00 2021-04-19 14:00 4 01-0451 Turczynek obwód numer 2 WKD
Janinów

  • ul. Radziejowicka od nr 60 do nr 139A
  • ul. Egipska
  • ul. Turecka
  • ul. Duńska 3,3A,4,8
  • ul. Norweska
  • ul. Belgijska

Adamowizna

  • ul. Sarnia
  • ul. Niedźwiedzia 35,35A
  • ul. Radziejowicka od nr 60 do nr 139A
2021-04-20 09:00 2021-04-20 13:00 4 01-0421 Janinów Adamowizna
Kanie

  • ul. Nadarzyńska 23, 26, 28, 25, 27, 29, 32
  • ul. Słoneczna
  • ul. Promienna
2021-04-20 09:00 2021-04-20 13:00 4 01-0462 Kanie 3 obwód nN numer 2
Błonie

  • ul. Modlińska od nr 15 do nr 20
  • ul. Klonowa od nr 1 do nr 12
  • ul. Nadrzeczna 5 i 7
  • ul. Piaskowa od nr 1 do nr 37
  • ul. Passowska 22,26,28,28A,30,32
2021-04-21 09:00 2021-04-21 13:00 4 01-1064 Błonie MBM
Brwinów

  • ul. Szkolna 18
2021-04-21 09:00 2021-04-21 13:00 4 01-0906 Brwinów Piłsudskiego obw. numer 8 i 9
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Górna 2, 5, 7, 13, 15
  • ul. Podgórna 4, 13, 9A, 10, 6, 8, 3, 5, 5A, 12, 14,
  • ul. Leśna 14, 16, 18, 23, 15
2021-04-21 09:00 2021-04-21 13:00 4 01-0532 Grodzisk Górna obwód nN numer 8
kościół
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. J. Słowackiego od nr 10 do nr 18 i od nr 17 do nr 19,19A
  • ul. Willowa od nr 2 do nr 28 oraz nr 5 i 15
  • ul. Rozkoszna 2,4,4A,6
  • ul. H. Skarbka 1,1A,3,4,5,11
2021-04-22 08:00 2021-04-22 09:30 2 01-0954 Grodzisk Słowackiego 2
Pruszków

  • ul. Jasna 11,11B
  • ul. Helenowska 12,79
  • al. Wojska Polskiego 64
2021-04-22 09:00 2021-04-22 13:00 4 01-0277 Pruszków Nowa Wieś 13
Kościół przy ul. Helenowskiej
Domaniewek

Gołaszew

  • ul. Długa
  • ul. Rzeźbiarska
  • ul. Gołaszewska

Koszajec

Krosna-Wieś

  • ul. Słoneczna

Krosna-Parcela

  • ul. Nadrzeczna

Płochocin

  • ul. Urocza
2021-04-22 09:00 2021-04-22 13:00 4 01-0698 Moszna 2
01-0288 Stachówek
01-0033 Domaniew 1
01-0261 Gołaszew
01-1110 Koszajec 3
01-0650 Krosna PGR
01-1776 Krosna 4
01-1473 Płochocin Deszczownia
moszna ul. słoneczna 53,54,55,55A,56,57 Domaniew przy ulicy: Domaniewskiej od nr 1 do nr 54A , Ołtarzewska 54, Gołaszew Stacja Uzgadniania Wody Płochocin Przepompownia
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. J. Słowackiego od nr 10 do nr 18 i od nr 17 do nr 19 , 19A
  • ul. Willowa od nr 2 do nr 28 oraz nr 5 i 15
  • ul. Rozkoszna 2,4,4A,6
  • ul. H. Skarbka 1,1A,3,4,5,11
2021-04-22 18:00 2021-04-22 20:00 2 01-0954 Grodzisk Słowackiego 2
Michałowice-Wieś

  • ul. Księcia Józefa Poniatowskiego od nr 1 do 73
2021-04-23 07:00 2021-04-23 08:00 1 01-0004 (MICHAŁOWICE WIEŚ 1)
Władków

Jaktorów-Kolonia

Chylice

  • ul. Alpejska 88, 93C,97,101A, 101B,103, 103A,103B
  • ul. Francuska
  • ul. Stanisławskiego 9,20,22
2021-04-23 09:00 2021-04-23 13:00 4 01-1751 Budy Grzybek Alpejska obw nr 3
Błonie

  • ul. Bajkowa 11
2021-04-23 10:00 2021-04-23 14:00 4 01-0869 Błonie Szkolna obwód nr 3
Michałowice-Wieś

  • od nr 1 do 73
2021-04-23 15:00 2021-04-23 16:00 1 01-0004 (MICHAŁOWICE WIEŚ 1)
Kozery

  • ul. Edukacyjna
  • ul. Boczna
  • ul. Główna

Wólka Grodziska

  • ul. Wspólna
2021-04-26 08:00 2021-04-26 10:00 2 01-1155 GDK Bałtycka SUW
01-1699 Kozery Nowe Główna
01-0747 Kozery 1
Wólka Grodziska ulica Wspólna Przepompownia
Zielonki-Parcela

  • ul. Okrężna 59, 61, 48, 50, 52, 67, 54, 56, 58, 69 B, 66, 64
2021-04-26 09:00 2021-04-26 13:00 4 01-0910 Zielonki Parcela 5 obwód nN numer 1
Kozery

  • ul. Boczna
  • ul. Edukacyjna
  • ul. Główna

Wólka Grodziska

  • ul. Wspólna
2021-04-26 18:00 2021-04-26 20:00 2 01-1155 GDK Bałtycka SUW
01-1699 Kozery Nowe Główna
01-0747 Kozery 1
Wólka Grodziska ulica Wspólna Przepompownia
Kozerki

  • ul. Wenus
  • ul. gen. G. Orlicz-Dreszera
2021-04-27 08:00 2021-04-27 10:00 2 01-1178 Kozerki Metsan
01-1176 Kozerki Tkaniny
Orlicz Dreszera Skład Budowlany
Stare Babice

  • ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 82D, 84E
2021-04-27 09:00 2021-04-27 13:00 4 01-0893 (BABICE 6) obw nr 5
Kozerki

  • ul. Wenus
  • ul. gen. G. Orlicz-Dreszera
2021-04-27 18:00 2021-04-27 20:00 2 01-1178 Kozerki Metsan
01-1176 Kozerki Tkaniny
Orlicz Dreszera Skład Budowlany
Pęcice Małe

  • ul. Przepiórki 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26
2021-04-29 09:00 2021-04-29 12:00 3 01-1497 Pęcice Dzika obwód numer 4
Domaniew

  • 1, 11, 11A, 13, 13A, 11B,
2021-04-29 12:00 2021-04-29 16:00 4 01-0834 Domaniew 2 obw nr 7A Warsa i Sawy

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998

Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa

Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl