Miesiąc: Luty 2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 22.02-01.03.2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 22.02-01.03.2021

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Piaseczno

  • ul. Poniatowskiego od 3 do 14
  • ul. Aleja Lotników od 1 do 6
2021-02-18 09:00 2021-02-18 13:00 4 02-0686 Poniatowskiego
Nowy Prażmów

  • ul. Główna 2, 5, 6, 6A, 6B
  • ul. Główna od 12A do 12E
2021-02-19 10:00 2021-02-19 14:00 4 02-1357 Leśna 1
Stefanowo

  • ul. Ułanów
  • ul. Letniskowa

Kolonia Warszawska

  • ul. Przezorna
2021-02-22 09:00 2021-02-22 13:00 4 02-0559 Kolonia Warszawska 1
Nosy

  • ul. Ogrodowa
  • ul. Piaskowa
  • ul. Słoneczna

Przypki

  • ul. Leśna
  • ul. Prosta
  • ul. Spadzista
2021-02-23 09:00 2021-02-23 13:00 4 02-0318 Nosy
02-0979 Nosy 1
Piaseczno

  • ul. Sienkiewicza od 21 do 35 A
  • ul. Zagajnikowa
2021-02-24 08:00 2021-02-24 12:00 4 02-0675 PIASECZNO SIENKIEWICZA
Konstancin-Jeziorna

  • ul. Słowicza
  • ul. Stanisława Moniuszki od Słowiczej do Letniej
  • ul. Letnia
  • ul. Fryderyka Chopina 5
2021-02-25 09:00 2021-02-25 13:00 4 02-0069 Chylice Cegielnia
Cegielnia Chylice
Mroków

  • ul. Szkolna numery parzyste od 2 do 6 D
  • ul. Szkolna numery nieparzyste od 9 do 21
  • ul. Karasia
  • ul. Kosynierów
  • ul. Ustronie
  • ul. Rycerska
2021-02-26 09:00 2021-02-26 13:00 4 02-0246 Mroków SKR

Rejon Pruszków: 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Izabelin B

  • ul. Henryka Sienkiewicza
  • ul. Augustyna Kordeckiego
  • ul. Skrzetuskiego
  • ul. Charłampa
  • ul. Anusi
  • ul. Zagłoby
  • ul. Kmicica
  • ul. Jana Kazimierza
  • ul. Stanisława Koniecpolskiego od 1 i 2 do 7 i 4, od 10 i 13 do 22 i 31
  • ul. Jana Zamoyskiego od 1 i 2 do 13 i 16
  • ul. Rocha Kowalskiego od 2 i 3 do 16 i 17
  • ul. Jerzego Sebastiana Lubomirskiego 43, 45, 47
  • ul. Wołodyjowskiego
  • ul. Księcia Jeremiego
  • ul. Jana III Sobieskiego
  • ul. Podbipięty
  • ul. Pawła J. Sapiehy
  • ul. Stefana Czarnieckiego i przyległe

Lipków

  • od 114A do 118
2021-02-18 08:00 2021-02-18 12:00 4 01-1092 Izabelin Skrzetuskiego
01-1095 Izabelin Koniecpolskiego
01-0697 Izabelin Sienkiewicza
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Okrężna 14a, 94
  • ul. Piaskowa od 1 do 1g i od 2 do 2p
2021-02-18 09:00 2021-02-18 13:00 4 01-1463 Okrężna 2 obw nr 1
Izabelin B

  • ul. Jerzego Sebastiana Lubomirskiego
  • ul. Henryka Sienkiewicza od Bohaterów Kampinosu do 49 i 56
  • ul. Bohaterów Kampinosu od Sienkiewicza do Mickiewicza oraz przyległe
2021-02-19 08:00 2021-02-19 12:00 4 01-1066 Bohaterów Kampinosu
Hornówek

  • ul. ks. Wacława Kurowskiego 94,96,100,102,103A,105,113,115,113A
  • ul. Lipkowska 1,6,8,10,14,24,
  • ul. Skrajna od nr 1 do 29 i od nr 2 do 26
  • ul. Boiskowa od 1 do 15
  • ul. Szyszkowa od 2 do 16
  • ul. Poziomkowa od 4 do 14
2021-02-19 09:00 2021-02-19 13:00 4 01-1049 Hornówek 2 obw 5 z SR-1
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. J. Montwiłła 1 i 3
  • ul. Zaścianek
  • ul. Daleka
  • ul. Armii Polskiej

Odrano-Wola

  • ul. Biała 2
  • ul. Osowiecka
  • ul. Karminowa
  • ul. Turkusowa
2021-02-19 09:00 2021-02-19 10:00 1 01-0025 (GRODZISK MONTWIŁŁA)
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. J. Montwiłła 1 i 3
  • ul. Zaścianek
  • ul. Daleka
  • ul. Armii Polskiej

Odrano-Wola

  • ul. Osowiecka
  • ul. Biała 2
  • ul. Karminowa
  • ul. Turkusowa
2021-02-19 12:00 2021-02-19 13:00 1 01-0025 (GRODZISK MONTWIŁŁA)
Chrzanów Duży

  • Ul. Chrzanowska

Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Cieszyńska 26
2021-02-22 07:00 2021-02-22 09:00 2 01-1867 Chrzanów Duży 3
01-1951 Grodzisk Cieszyńska
Izabelin C

  • ul. Prymasowska
  • ul. Zygmunta Krasińskiego
  • ul. Leśna Polana
  • ul. 3 Maja od Sienkiewicza do Prymasowskiej
2021-02-22 08:00 2021-02-22 12:00 4 01-1125 Izabelin Prymasowska
Izabelin C

  • ul. Prymasowska
  • ul. Zygmunta Krasińskiego
  • ul. Leśna Polana
  • ul. 3 Maja od Sienkiewicza do Prymasowskiej
2021-02-22 08:00 2021-02-22 12:00 4 01-1125 Izabelin Prymasowska
Kozery Nowe

  • ul. Popławska 32A,35,37,39,40,41,44,51,57
2021-02-22 09:00 2021-02-22 13:00 4 01-0746 KOZERY NOWE 2 obw nr 3
Sieraków

  • 93
  • Leśniczówka
2021-02-22 09:00 2021-02-22 13:00 4 01-0539 Sieraków 1 obw nr 2
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Zaścianek
2021-02-22 09:00 2021-02-22 13:00 4 01-0025 Grodzisk Montwiłła obw nr 2
Żółwin

  • ul. Jelonka 3
2021-02-22 10:00 2021-02-22 14:00 4 01-1824
Żółwin Rudej Sarenki obw 1
Chrzanów Duży

  • Ul. Chrzanowska

Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Cieszyńska 26
2021-02-22 16:00 2021-02-22 18:00 2 01-1867 Chrzanów Duży 3
01-1951 Grodzisk Cieszyńska
Milanówek

  • ul. Ludna
  • ul. Jana Szczepkowskiego
  • ul. Jana Kochanowskiego
  • ul. Asnyka
  • ul. Ludna 57

Chrzanów Duży

  • 1f
2021-02-23 08:00 2021-02-23 10:00 2 01-0499 Milanówek Ludna
01-1043 Milanówek Ubojnia
Pruszków

  • ul. Żbikowska 56
2021-02-23 08:00 2021-02-23 09:00 1 01-1684 Pruszków Żbikowska 2
Izabelin C

  • ul. Rynkowa
  • ul. Mariana Langiewicza
  • ul. Sierakowska
  • ul. Planty
  • ul. Ludwika Krzywickiego
  • ul. Zygmunta Krasińskiego
  • ul. Środkowa
  • ul. Jana Karola Chodkiewicza
  • ul. Orła Białego
  • ul. Jana Zygmunta Skrzyneckiego
  • ul. Końcowa
  • ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego
  • ul. Ignacego Jana Paderewskiego
  • ul. Aleja Dębów
  • ul. Krótka
  • ul. Piaskowa
  • ul. Grzybowa
  • ul. Tadeusza Kościuszki
  • ul. Ignacego Prądzyńskiego
  • ul. Jałowcowa
  • ul. Świerkowa
2021-02-23 08:00 2021-02-23 15:00 7 01-1032 Izabelin Sierakowska
01-1467 Izabelin Środkowa
01-0009 Izabelin Kościuszki 2
01-0138 Izabelin Chodkiewicza
Hornówek

  • ul. V Poprzeczna
  • ul. VI Poprzeczna
  • ul. VII Poprzeczna
  • ul. IX Poprzeczna
  • ul. ks. Wacława Kurowskiego
  • ul. Zielona
  • ul. Kwadrat
  • ul. X Poprzeczna
  • ul. XI Poprzeczna
  • ul. XII Poprzeczna
  • ul. XV Poprzeczna Poprzeczna XIII, XIV
  • ul. Boiskowa
  • ul. Wesoła
  • ul. Leśna
  • ul. Szkolna
  • ul. Rolna
  • ul. Urocza 6
  • ul. Sadowa
  • ul. 3 Maja 47,i od nr 42 do nr 84A i 79A
  • ul. Wojska Polskiego Polna, Szkoła, Sierakowska,
  • ul. Lipowa
  • ul. Piaskowa
  • ul. Stanisława Pietkiewicza

Izabelin C

  • ul. Kazimierza Tetmajera Łąkowa
  • ul. Ignacego Jana Paderewskiego
  • ul. Zygmunta Krasińskiego
  • ul. Projektowana
  • ul. Henryka Siemiradzkiego
  • ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego
  • ul. Tadeusza Kościuszki
  • ul. Planty
  • ul. Jakuba Przyłuskiego Sprawiedliwości, Sosnowa,
  • ul. Sierakowska od 3 Maja do Przyłuskiego
  • ul. Zakątna
  • ul. Józefa Chłopickiego
  • ul. Mikołaja Kopernika
  • ul. Jana Matejki
  • ul. Ludwika Krzywickiego
  • ul. Środkowa
  • ul. Rynkowa
  • ul. Mariana Langiewicza
  • ul. Orła Białego
2021-02-23 09:00 2021-02-23 15:00 6 01-0923 Izabelin Kościuszki 1
01-1139 Izabelin Poniatowskiego
01-0751 Izabela Sierakowska
01-1126 Izabelin Szkoła
01-1137 Izabelin Rynkowa
01-0658 Izabelin Planty
Pruszków

  • ul. Żbikowska 56
2021-02-23 13:00 2021-02-23 14:00 1 01-1684 Pruszków Żbikowska 2
Milanówek

  • ul. Ludna
  • ul. Jana Szczepkowskiego
  • ul. Jana Kochanowskiego
  • ul. Asnyka
  • ul. Ludna 57

Chrzanów Duży

  • 1f
2021-02-23 15:00 2021-02-23 17:00 2 01-0499 Milanówek Ludna
01-1043 Milanówek Ubojnia
Piastów

  • ul. Aleja Krakowska od nr 19 do ul Kujawskiej
  • ul. Pomorska od nr 1 do Hallera
2021-02-24 08:00 2021-02-24 12:00 4 01-1058 Piastów Powstańców W-wy obw 4
Piastów

  • ul. Powstańców Warszawy
  • ul. Józefa Hallera od nr 19 do 45 i od 20 do 38,
  • ul. św. Stanisława Kostki od Al. Krakowskiej do Hallera
  • Pawilony handlowe przy Warszawskiej 36, Kino, Straż Pożarna, Szkoła, Kościół
2021-02-24 08:00 2021-02-24 09:00 1 01-1058 Piastów Powstańców W-wy
Kozery Nowe

  • ul. Popławska 59,61,67,69,71,73,75,77
2021-02-24 09:00 2021-02-24 13:00 4 01-0746 KOZERY NOWE 2 obw nr 5
Piastów

  • ul. Cypriana Kamila Norwida od Królewskiej do Pokoju
  • ul. Ogrodowa od Norwida do Sienkiewicza
  • ul. Elizy Orzeszkowej od Kasprowicza do Sienkiewicza
  • ul. Złotej Jesieni
  • ul. Henryka Sienkiewicza od Orzeszkowej do Królewskiej
2021-02-24 09:00 2021-02-24 13:00 4 01-1173 Piastów Norwida
Chrzanów Duży

Chlebnia

2021-02-25 07:00 2021-02-25 09:00 2 01-1675 Chrzanów Duży 2
01-0298 Chrzanów Duży Chlebnia
Chrzanów Mały

Chrzanów Duży

Chlebnia

Natolin

2021-02-25 09:00 2021-02-25 11:00 2 01-1742 Chrzanów Mały 2
01-0145 Chrzanów Mały
01-0894 Natolin 3
01-1793 Chrzanów Mały 4
01-0333 Natolin 1
01-1652 Natolin BIS 1
01-1653 Natolin BIS 2
01-0332 Chrzanów Duży
01-1675 Chrzanów Duży 2
01-0298 Chrzanów Duży Chlebnia
Kłudno Stare

  • 1,2A,Kaplica

Tłuste

  • 15,17,17A,17B,17C,17D19A,19B
2021-02-25 09:00 2021-02-25 13:00 4 01-0739 Kłudno Stare 4 obw nr 2
Owczarnia

  • ul. Konwaliowa
  • ul. Lawendowa
  • pochyła
  • Nadarzyńska 2a i 2b
  • ul. Żółwińska 60, 49, 54, 37A, 37C, 41, 43, 39, 46A, 48A, 48, 50, 44A
2021-02-25 09:00 2021-02-25 13:00 4 01-0943 Żółwin Owczarnia nN numer 2
owczarnia ul. Pochyła, Nadarzyńska 2a i 2b
Chrzanów Duży

Chlebnia

2021-02-25 17:00 2021-02-25 19:00 2 01-1675 Chrzanów Duży 2
01-0298 Chrzanów Duży Chlebnia
Chrzanów Mały

Chrzanów Duży

Chlebnia

Natolin

2021-02-25 17:00 2021-02-25 19:00 2 01-1742 Chrzanów Mały 2
01-0145 Chrzanów Mały
01-0894 Natolin 3
01-1793 Chrzanów Mały 4
01-0333 Natolin 1
01-1652 Natolin BIS 1
01-1653 Natolin BIS 2
01-0332 Chrzanów Duży
01-1675 Chrzanów Duży 2
01-0298 Chrzanów Duży Chlebnia
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Przeskok

Chlebnia

2021-02-26 08:00 2021-02-26 09:00 1 01-0019 Chlebnia
01-1135 Grodzisk Przeskok
Kłudno Stare

  • :5,6,9,10,11,12,14,15,16,16A,18,18B,18D,45,89 A
2021-02-26 09:00 2021-02-26 13:00 4 01-0739 Kłudno Stare 4 obw nr 1 i 5
Janinów

  • ul. Szkocka
  • ul. Francuska
  • ul. Argentyńska 21,22, 22 a,b,c, 26,26a,
  • ul. Słowacka 3,4,7,9
2021-02-26 09:00 2021-02-26 10:30 2 01-0195 Janinów
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Przeskok

Chlebnia

2021-02-26 16:00 2021-02-26 17:00 1 01-0019 Chlebnia
01-1135 Grodzisk Przeskok

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998

Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa

Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl