Autor: Patryk Dąbrowski

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 30.08-05.09.2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 30.08-05.09.2021

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Góra Kalwaria

  • ul. Zakalwaria
  • ul. Wiejska
2021-08-27 09:00 2021-08-27 13:00 4 02-1507 Góra Kalwaria Wiejska
02-0975 Góra Kalwaria Stacja Wodociągi
Kotorydz

2021-08-27 09:00 2021-08-27 13:00 4 02-0349 Kotorydz 1
02-1681 Kotorydz 5
02-0350 Kotorydz 4
02-0351 Kotorydz 3
02A0141 Jabłoński
02A0141 Jabłoński
Józefosław

  • ul. Magnolii
  • ul. Radnych
2021-08-30 09:00 2021-08-30 13:00 4 02-1331 Józefosław Osiedle Asbud Południe
Nadarzyn

  • ul. Warszawska
  • ul. Sitarskich
  • ul. Pruszkowska
  • ul. Turystyczna
2021-08-30 09:00 2021-08-30 13:00 4 02-0405 Straż Pożarna
02-0753 PSM
02A0106 Drukarnia
Wólka Kozodawska

  • ul. Bociana Białego 2, 3, 4, 7
2021-08-30 09:00 2021-08-30 13:00 4 02-1514 Wólka Kozodawska
Nadarzyn

  • ul. Sitarskich
  • ul. Pruszkowska
  • ul. Turystyczna
  • ul. Warszawska
2021-08-30 09:00 2021-08-30 13:00 4 02-0753 Nadarzyn PSM
02-0405 Nadarzyn Straż Pożarna
02A0106 Strażnica Drukarnia
Konstancin-Jeziorna

  • ul. Anny Walentynowicz 3a
  • Ul. Jaworskiego 21 H, I, J, K, L, M, N, 21P, 21R, 21O oraz pawilon handlowy 21 H1, Anny Walentynowicz 3A
2021-08-31 09:00 2021-08-31 13:00 4 02-1856 Mirków Jaworskiego 2
02-1199 Mirków Jaworskiego
02-0969 Mirków Oś Rotacyjne
Mirków, pawilon handlowy Jaworskiego 21 H1
Baszkówka

  • ul. Antonówki 51
2021-08-31 09:00 2021-08-31 13:00 4 02-0356 Baszkówka 1
Grzędy

  • ul. Spokojna
  • ul. Słoneczna
  • ul. Wierzbowa

Tarczyn

  • ul. Żytnia
  • ul. Miła
  • ul. Polna
  • ul. Kotorydzka
  • ul. Orzechowa
  • ul. Krótka
2021-08-31 10:00 2021-08-31 14:00 4 .
02-1830 Tarczyn Orzechowa
02-1306 Tarczyn SPPP Płock
02A0346 Turka 2
02-0819 Tarczyn Kotorydzka
02A0269 Tarczyn Turka
02-0241 Tarczyn Parcela
02-0818 Tarczyn Żytnia
02A0295 Tarczyn Tarona
02A0165 Kowalski
02-0346 Grzędy
02A0224 Grzędy Raptis
02A0196 Grzędy Altmaster PZO
Nadarzyn

  • ul. Babiego Lata OD NR 26 DO NR 37
2021-09-01 10:30 2021-09-01 14:30 4 02-1615 Nadarzyn Mszczonowska
Krakowiany

  • ul. Nowa nr 78F
  • ul. Nad Lasem nr 23Z, 23U, 23I, 23H, 23J, 23F
2021-09-02 10:00 2021-09-02 14:00 4 02-0333 Krakowiany 1
Dawidy Bankowe

  • ul. Oleńki
  • ul. Szlachecka
2021-09-02 10:00 2021-09-02 14:00 4 02-0989 Dawidy Bankowe
Góra Kalwaria

  • ul. Dominikańska nr 9, 9B, 26, 28, 28A,
2021-09-03 09:00 2021-09-03 13:00 4 02-0114 GOK Dominikańska
Dawidy Bankowe

  • ul. Starzyńskiego od nr 98B do nr 104
2021-09-03 10:30 2021-09-03 14:30 4 02-0488 Zamienie Osiedle

Rejon Pruszków:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Nowiny

Krubiczew

2021-08-27 06:00 2021-08-27 08:00 2 01-1341 Nowiny 2
01-1359 Krubiczew
Brwinów

  • ul. Słoneczna od nr 20 do nr 31
  • ul. Sportowa od nr 13A do nr 21
2021-08-27 09:00 2021-08-27 13:00 4 01-0127 Brwinów Myśliwska
Nowiny

Krubiczew

2021-08-27 18:00 2021-08-27 20:00 2 01-1341 Nowiny 2
01-1359 Krubiczew
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. J. Chełmońskiego od Fałata do Żyrardowskiej
  • ul. J. Fałata
  • ul. T. Makowskiego
  • Przesmyk od 1 do 39
  • ul. A. Grottgera od do 11

Kałęczyn

  • 218
2021-08-29 07:00 2021-08-29 08:00 1 01-0026 (GRODZISK CHEŁMOŃSKIEGO 1)
Kałęczyn

  • ul. Radziejowicka
  • ul. Osiedlowa
2021-08-29 08:00 2021-08-29 09:00 1 01-1020 (GRODZISK CHEŁMOŃSKIEGO 4)
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. J. Chełmońskiego od Fałata do Żyrardowskiej
  • ul. J. Fałata
  • ul. T. Makowskiego
  • Przesmyk od 1 do 39
  • ul. A. Grottgera od do 11

Kałęczyn

  • 218
2021-08-29 18:00 2021-08-29 20:00 2 01-0026 (GRODZISK CHEŁMOŃSKIEGO 1)
Kałęczyn

  • ul. Radziejowicka
  • ul. Osiedlowa
2021-08-29 18:00 2021-08-29 20:00 2 01-1020 (GRODZISK CHEŁMOŃSKIEGO 4)
Nowe Polesie

Stare Polesie

2021-08-30 05:00 2021-08-30 07:00 2 01-1300 Polesie Stare 1
01-1306 Polesie Stare 2
01-1346 Polesie Nowe 4
01-1348 Polesie Nowe 6
01-1347 Polesie Nowe 5
01-1343 Polesie Nowe 1
01-1344 Polesie Nowe 2
01-1345 Polesie Nowe 3
Rokitno

  • 22,23

Rokitno-Majątek

  • 2,3,4,4A,9,11
2021-08-30 09:00 2021-08-30 13:00 4 01-0897 Rokitno PGR
Koczargi Stare

  • ul. Czereśniowa 23
2021-08-30 09:00 2021-08-30 13:00 4 01-1617 Koczargi Gimnazjum obwód nr 1
Mościska

  • ul. Konwaliowa od nr 3 do nr 7
  • ul. Jaśminowa od nr 1 do nr 3
2021-08-30 10:00 2021-08-30 14:00 4 01-0769 (MOŚCISKA WIEŚ) obwód numer 4
Chrzanów Mały

  • 01-1769 Chrzanów Mały 3
2021-08-30 11:00 2021-08-30 15:00 4 01-1769 Chrzanów Mały 3
Nowy Secymin

Stare Polesie

2021-08-30 18:00 2021-08-30 20:00 2 01-1300 Polesie Stare 1
01-1306 Polesie Stare 2
01-1346 Polesie Nowe 4
01-1348 Polesie Nowe 6
01-1347 Polesie Nowe 5
01-1343 Polesie Nowe 1
01-1344 Polesie Nowe 2
01-1345 Polesie Nowe 3
Nowe Polesie

Stare Polesie

2021-08-31 05:00 2021-08-31 07:00 2 01-1300 Polesie Stare 1
01-1306 Polesie Stare 2
01-1346 Polesie Nowe 4
01-1348 Polesie Nowe 6
01-1347 Polesie Nowe 5
01-1343 Polesie Nowe 1
01-1344 Polesie Nowe 2
01-1345 Polesie Nowe 3
Otrębusy

  • ul. Helenowska
  • ul. Klonowiec
  • ul. Komorowska
  • ul. Stokrotki
  • ul. Torfowa
  • ul. Warszawska
  • ul. Tulipanowa
  • ul. Pszczelińska
  • ul. Łąkowa
  • ul. Teodora Toeplitza

Kanie

  • ul. Fryderyka Chopina
  • ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • ul. Wiśniowa
  • ul. Miłosna
  • ul. Spokojna
  • ul. Kręta
  • ul. Radosna
  • ul. Cicha
  • ul. Piaskowa
  • ul. Słoneczna
  • ul. Polna
  • ul. Baśniowa
  • ul. Biedronki
  • ul. Warszawska
  • ul. Nadarzyńska
  • ul. Fryderyka Chopina
  • ul. Stanisława Moniuszki
  • ul. Zdrojowa
  • ul. Promienna
  • ul. Szkolna
  • ul. Kolejowa
  • ul. Małej Łąki
  • ul. Topolowa
  • ul. Sadowa
  • ul. Źródlana
  • ul. Kolejowa od nr 2 i 3 do nr 10A i 15A
  • ul. Warszawska 9 , 9 A , 9 B
2021-08-31 07:30 2021-08-31 11:30 4 01-0474 Otrębusy 2
01-1882 Otrębusy Stokrotki 01-0463 Kanie 4
01-1475 Kanie Zdrojowa Hydrofornia
01-0462 Kanie 3
01-0460 Kanie 1
01-0461 Kanie 2
01-1167 Kanie Osiedle 1
01-1804 Kanie Warszawska
01-1131 Kanie Kolejowa01-0474 Otrębusy 2
01-1882 Otrębusy Stokrotki 01-0463 Kanie 4
01-1475 Kanie Zdrojowa Hydrofornia
01-0462 Kanie 3
01-0460 Kanie 1
01-0461 Kanie 2
01-1167 Kanie Osiedle 1
01-1804 Kanie Warszawska
01-1131 Kanie Kolejowa

01-0474 Otrębusy 2
01-1882 Otrębusy Stokrotki 01-0463 Kanie 4
01-1475 Kanie Zdrojowa Hydrofornia
01-0462 Kanie 3
01-0460 Kanie 1
01-0461 Kanie 2
01-1167 Kanie Osiedle 1
01-1804 Kanie Warszawska
01-1131 Kanie Kolejowa

Sklep Warus, Auto Serwis, Auto Gaz, Drukarnia, Szronpol, Hurtownia Bargo, Hydrofornia
Marianów

  • ul. Aleja Łosia 18
2021-08-31 09:00 2021-08-31 13:00 4 01-0712 Marianów 1 obwód nr 1 kierunek Szymanówek
Chrzanów Duży

  • 30A,31D,45,46,47,48,48A,49,55,57,69,69A,71,
2021-08-31 09:00 2021-08-31 13:00 4 01-0550 Chrzanów Duży Betoniarnia
Kanie

  • ul. Żurawieńcowa
  • ul. Słowicza
  • ul. Spacerowa 11
  • ul. Wiosenna od nr 8 do Frańciszkanskiej
  • ul. Nadarzyńska od Wiosennej do lasu
  • ul. Leśna od Nadarzyńskiej do Spacerowej
  • ul. Strefowa od Nadarzyńskiej do nr 6 i 6 A

Otrębusy

  • ul. Natalińska
  • ul. Polna
  • ul. Tęczowa
  • ul. Spacerowa
  • ul. Zielona
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Piękna
  • ul. Fryderyka Chopina
  • ul. Kubusia Puchatka
  • ul. Bartosza Głowackiego
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Baśniowa
  • ul. Juliusza Słowackiego do Nadarzyńskiej
  • ul. Pogodna
  • ul. Karolińska
  • ul. Ziemowita
  • ul. Słowiańska
  • ul. Piasta
  • ul. Wandy
  • ul. dr. Mariana Piaseckiego Szkoła
2021-08-31 12:00 2021-08-31 16:00 4 01-0466 Kanie 6
0478 Otrębusy 6
0479 Otrębusy 8
0480 Otrębusy 7
1145 Otrębusy Szkoła
Ul.Głowackiego , Poranna,Akacjowa,Franciszkańska
Nowe Polesie

Stare Polesie

2021-08-31 18:00 2021-08-31 20:00 2 01-1300 Polesie Stare 1
01-1306 Polesie Stare 2
01-1346 Polesie Nowe 4
01-1348 Polesie Nowe 6
01-1347 Polesie Nowe 5
01-1343 Polesie Nowe 1
01-1344 Polesie Nowe 2
01-1345 Polesie Nowe 3
Nowe Polesie

Stare Polesie

2021-09-01 05:00 2021-09-01 07:00 2 01-1346 Polesie Nowe 4
01-1348 Polesie Nowe 6
01-1347 Polesie Nowe 5
01-1343 Polesie Nowe 1
01-1344 Polesie Nowe 2
01-1345 Polesie Nowe 3
Stare Polesie

Secymin Polski

2021-09-01 07:00 2021-09-01 11:00 4 01-1306 (POLESIE STARE 2) obwód numer 1
Pruszków

  • ul. Żbikowska od numeru 2 do numeru 32, Dom Opieki Żbikowska 40,Instytut Mechanizacji Żbikowska 22,
  • ul. Przy Potoku
  • ul. Willowa
  • ul. 3 Maja
  • ul. Ciepła
  • ul. Domaniewska 5, 8
  • ul. 3 Maja 138, 140, 142, 144,144A, 169, 171 Stacja kontroli Pojazdów, 173, 175, 177,179,181, 183 Firma Polight,
  • ul. 3 Maja 132 BIEDRONKA
2021-09-01 08:00 2021-09-01 10:00 2 01-0419 Pruszków Domaniew 3 Maja
01-0259 Pruszków Trojanówka
Wyględy

  • ul. Liliowa 9
2021-09-01 09:00 2021-09-01 13:00 4 01-1641 Wyględy Leśna obw 1
Pruszków

  • ul. Żbikowska od numeru 2 do numeru 32, Dom Opieki Żbikowska 40,Instytut Mechanizacji Żbikowska 22,
  • ul. Przy Potoku
  • ul. Willowa
  • ul. 3 Maja
  • ul. Ciepła
  • ul. Domaniewska 5, 8
  • ul. 3 Maja 138, 140, 142, 144,144A, 169, 171 Stacja kontroli Pojazdów, 173, 175, 177,179,181, 183 Firma Polight,
  • ul. 3 Maja 132 BIEDRONKA
2021-09-01 17:00 2021-09-01 19:00 2 01-0419 Pruszków Domaniew 3 Maja
01-0259 Pruszków Trojanówka
Nowe Polesie

Stare Polesie

2021-09-01 18:00 2021-09-01 20:00 2 01-1346 Polesie Nowe 4
01-1348 Polesie Nowe 6
01-1347 Polesie Nowe 5
01-1343 Polesie Nowe 1
01-1344 Polesie Nowe 2
01-1345 Polesie Nowe 3
Nowe Polesie

2021-09-02 06:00 2021-09-02 07:00 1 01-1343 Polesie Nowe 1
01-1344 Polesie Nowe 2
01-1345 Polesie Nowe 3
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Chrzanowska od Rybitwy do Mostowej
  • ul. Rybitwy
  • ul. Rybna
2021-09-02 08:00 2021-09-02 09:00 1 01-1430 Chrzanowska 2
Stacja abonencka
01A0151 Arged (Trouw Nutrition)
Zawady

  • 6 B
2021-09-02 09:00 2021-09-02 13:00 4 Stacja 01-1356 (ZAWADY 3) – (1) B.D.
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Kielecka
  • ul. Radomska
2021-09-02 09:00 2021-09-02 13:00 4 01-0525 Grodzisk Szczęsna 3 obw nr 1 i 3
Płochocin

  • ul. Akacjowa 8 , 12
2021-09-02 10:00 2021-09-02 14:00 4 Stacja 01- 0696 (PŁOCHOCIN ŚWIĘCICKA) – (3) K/ SZEROKA TOR DOLNY
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Chrzanowska od Rybitwy do Mostowej
  • ul. Rybitwy
  • ul. Rybna
2021-09-02 16:00 2021-09-02 17:00 1 01-1430 Chrzanowska 2
Stacja abonencka
01A0151 Arged (Trouw Nutrition)
Nowe Polesie

2021-09-02 19:00 2021-09-02 20:00 1 01-1343 Polesie Nowe 1
01-1344 Polesie Nowe 2
01-1345 Polesie Nowe 3
Nowe Polesie

2021-09-03 06:00 2021-09-03 07:00 1 01-1343 Polesie Nowe 1
01-1344 Polesie Nowe 2
01-1345 Polesie Nowe 3
Pruszków

  • ul. Mostowa 7 A
2021-09-03 09:00 2021-09-03 13:00 4 01-0217 (PRUSZKÓW HOSSYB) – (1) OBW 1
Nowe Polesie

2021-09-03 19:00 2021-09-03 20:00 1 01-1343 Polesie Nowe 1
01-1344 Polesie Nowe 2
01-1345 Polesie Nowe 3

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998
Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa
Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa
Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl