Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer18867/public_html/www/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer18867/public_html/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer18867/public_html/www/wp-content/plugins/modeltheme-framework/init.php on line 746
marzec, 2022 | Wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Miesiąc: marzec 2022

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 07-13.03.2022

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 07-13.03.2022

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Chyliczki

  • ul. Zimowa
  • ul. Śniadeckich
  • ul. Moniuszki
  • ul. Letnia
  • ul. Gwiaździsta
  • ul. Słoneczna

Konstancin-Jeziorna

  • ul. Dolna
2022-03-04 10:00 2022-03-04 14:00 4 02-1291 CHYLICE MONIUSZKI
Słomczyn

  • ul. Wiślana
  • ul. Jabłoniowa
  • ul. Wilanowska
  • ul. Wiosenna
2022-03-04 10:00 2022-03-04 14:00 4 02-0083 Słomczyn OSP
Strzeniówka

  • ul. Kokosowa
  • ul. Miodowa
  • ul. Magnolii
  • ul. Komorowska
  • ul. Jodłowa
  • ul. Globusowa
  • ul. Ptasia
  • ul. Lawendowa
  • ul. Działkowa
  • ul. Jutrzenki
  • ul. Na Skraju
  • ul. Zaciszna
  • ul. Przy Lesie
  • ul. Magdalenki
  • ul. Biedronki
  • ul. Macierzanki
  • ul. Dziewanny
  • ul. Hortensji
  • ul. Jastrzębia
  • ul. Miodowa
2022-03-07 09:00 2022-03-07 13:00 4 02-1153 Strzeniówka przy lesie
02-0399 Strzeniówka 3
Kąty

  • ul. Brzozowa dz nr 296/3
2022-03-07 10:00 2022-03-07 14:00 4 02-0213 Kąty 2
Dębówka

  • dz. nr 1
2022-03-08 09:00 2022-03-08 13:00 4 02-0077 Dębówka
Uwieliny

  • ul. Szlachecka

Kędzierówka

2022-03-08 09:00 2022-03-08 13:00 4 02-1219 Kędzierówka przy torach
Łubna

  • ul. Bażantów
2022-03-08 09:00 2022-03-08 13:00 4 02-1950 Łubna Bażantów
Piaseczno

  • ul. Brzechwy od nr 4 do nr 14
2022-03-09 10:00 2022-03-09 14:00 4 02-1398 Zalesie Dolne Krzywa
Ruda
Marylka
Prace Małe

  • ul. Piękna nr 2
  • ul. Południowa od nr 1 do nr 10
  • ul. Piaseczyńska od nr 1 do nr 26
  • ul. Graniczna

Korzeniówka

  • ul. Rysia
  • ul. Wypoczynkowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Brzozowa
  • ul. Cicha
2022-03-10 09:00 2022-03-10 13:00 4 02-1095 RUDA PKP
02-0261 MARYLKA)
02-1625 MARYLKA 2
02-1648 MARYLKA AKACJOWA
02-1003 KORZENIÓWKA LAS
02-0262 PRACE MAŁE FERMA KUR
Mroków
Kosów

  • ul. Sadowa
  • ul. Dmuchawców
  • ul. Żytnia
2022-03-10 09:00 2022-03-10 13:00 4 02-0423 Kossów
Łazy

  • ul. Jasna nr 2
2022-03-10 10:00 2022-03-10 14:00 4 02-1744 Łazy Wiejska 2
Piaski
Łęg
Czernidła
Gassy
2022-03-11 09:00 2022-03-11 13:00 4 02-0972 Anusin
02-0024 Łęg
02-0025 Dębina
02-0026 Czernidła
02A0049 Czernidła Bąk
02-0027 Gassy
02-1060 Gassy Przy Wale 2
Anusin, Dębina

Rejon Pruszków:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Radonie

  • ul. Spacerowa
  • ul. Ptasia

Szczęsne

  • ul. Orla
2022-03-04 08:30 2022-03-04 14:30 6 01-0324 Radonie 1 obw nr 3
Spacerowa
Owczarnia

  • ul. Kazimierzowska od ulicy Książnickiej do Bagnistej
  • ul. Leonarda da Vinci

Milanówek

  • ul. Bagnista
2022-03-04 09:00 2022-03-04 14:30 6 01-0154 Owczarnia 1 obwód numer 2
Leszno

  • ul. Sochaczewska od 72 do 100 i od 57 do 91
  • ul. Bohaterów Puszczy Kampinoskiej 5
2022-03-07 08:30 2022-03-07 14:00 6 01- 0840 Leszno Sochaczewska 3 obw 3
Hilarów

  • od nr 1 do nr 7

Tułowice

  • od nr 54 do 56,
  • Polna

Górki

  • od nr 1 do nr 6
2022-03-07 09:00 2022-03-07 13:00 4 01-1275 Hilarów obw nr 1
od nr 54 do 56,Polna ,Górki od nr 1 do nr 6
Koczargi Stare

  • ul. Leszczynowa od 21 do 30
2022-03-07 09:00 2022-03-07 13:00 4 01-0472 Koczargi 1 obwód numer 1
Lipków

  • ul. Husarska 19,21,23,25,30,33
2022-03-07 13:00 2022-03-07 16:00 3 01-0627 Lipków 3 obwód numer 1
Błonie

  • ul. Bieniewicka dz.143/33
2022-03-08 07:30 2022-03-08 11:00 4 01-0397 Błonie Bieniewicka 1 obwód nr 1
Ożarów Mazowiecki

  • ul. Jana Zamoyskiego od Sienkiewicza do nr 18
  • ul. Mazowiecka
2022-03-08 08:30 2022-03-08 13:30 5 01-0773 Ożarów Sienkiewicza obw.1
Kozerki

  • ul. Marsa Marsa od ul. Księżycowej do nr 33
2022-03-08 08:30 2022-03-08 14:30 6 01-0074 Kozerki 2 obw. nr. 3
Podkowa Leśna

  • ul. 11 Listopada
  • ul. Grabowa
  • ul. Sosnowa od Bukowej do wkd
  • Jeżynowa
  • ul. Kolejowa
  • ul. Wierzbowa
  • ul. Wiązowa
  • ul. Cicha
  • ul. Modrzewiowa
  • ul. Jelenia od 1 i 4 do 21 i 38
  • ul. Królicza od 1 i 2 do 9 i 6
  • ul. Sarnia od 3 i 4 do 11 i 14
  • ul. Bukowa od Jaworowej do wkd
  • ul. Jaworowa od 3 do 21
  • ul. Akacjowa od 1 i 4 do 9 i 18
  • ul. Wschodnia 2 i 15
2022-03-08 09:00 2022-03-08 12:00 3 01-0008 Podkowa Leśna Wschodnia
01-0632 Podkowa Leśna Bukowa
Pruszków

  • ul. Lipowa stacja uzdatniania wody
2022-03-08 09:00 2022-03-08 13:00 4 01-0966 PRU Parkowa 7 obwód numer 3
Brwinów

  • ul. Bolesława Prusa od nr 1 do nr 19,
  • ul. Franciszka Paszkowskiego 1,2,4,9,10,12,14,15
2022-03-09 08:30 2022-03-09 14:30 6 01-0319 Brwinów Borkowa obw nr 4
Piastów

  • ul. Ożarowska
  • ul. Orła Białego
  • ul. Stanisława Staszica
  • ul. Aleja Krakowska od nr 55 do 71 i od nr 64 do 74;
  • ul. Sochaczewska
  • ul. Wrzosowa 9
  • ul. Błońska

Jawczyce

  • ul. Piwna
  • ul. Sadowa

Konotopa

  • ul. Piwna
  • ul. Różana
2022-03-09 08:30 2022-03-09 14:30 6 01-0752 Piastów Ożarowska
01-1931 Piastów Ożarowska 2
01-1938 Konotopa Różana
01-0797 Piastów Błońska
01-0512 Jawczyce 3
01A0404 PDC INDUSTRIAL CENTER 130
01A0008 Krajowe Centrum Recyklingu
Drukarnia Karton Druk Krajowe Centrum Recyklingu Sp. zoo
Feliksów

  • ul. Apteczna 11a
2022-03-09 09:00 2022-03-09 13:00 4 01-0850 (ZABORÓW 4) obw 4
Kanie

  • ul. Cicha
  • ul. Spokojna
  • przepompownia na il Wiosennej
  • ul. Fryderyka Chopina 52,54,64A64B,64C
  • ul. Słoneczna 38, 39, 45
2022-03-09 09:00 2022-03-09 13:00 4 01-0463 Kanie 4 obwód nr 4 TOR DOLNY
Błonie

  • ul. 3 Maja
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Szkolna
  • ul. Asnyka
  • ul. Wiejska
2022-03-09 10:00 2022-03-09 13:00 3 01-0839 Błonie 3 Maja obw nr 4 TOR DOLNY
Kozerki

  • ul. Wenus
  • ul. gen. G. Orlicz-Dreszera
  • ul. Merkurego
  • ul. Saturna
  • ul. Jowisza
2022-03-10 07:00 2022-03-10 10:00 3 01-1178 Kozerki Metsan
01-1176 Kozerki Tkaniny
01-0257 Kozerki 4
01-1946 Kozerki Jowisza 1
Skład Budowlany, Drukarnia
Bieniewice

  • ul. Błońska
  • ul. Południowa 1A,1B,4,6,10
2022-03-10 08:30 2022-03-10 14:30 6 01-1757 Bieniewice Dojazdowa
Zielonki-Parcela

  • ul. Osiedlowa Osiedlowa od nr 2 do 46 i od nr 1 do 17
  • ul. Białej Góry 88
2022-03-10 08:30 2022-03-10 14:30 6 01-1784 Babice Izabelińska
Sieraków

  • ul. Sierakowska
  • ul. Generała Romana Abrahama

Truskaw

  • ul. 3 Maja
  • ul. Północna 2, 2a
  • ul. Parkowa
  • ul. Lipkowska
  • ul. Leona Ptasińskiego
  • ul. Leśnej Polanki
  • ul. Przecinka
  • ul. ks. Jerzego Popiełuszki
  • ul. Południowa
  • ul. Północna
  • ul. Żurawia
  • ul. Bociania

Izabelin B

  • ul. 3 Maja os Sarenki do nr 100
  • Aneks

Izabelin C

  • ul. Mariana Langiewicza od 3go Maja do Rynkowej
2022-03-10 09:00 2022-03-10 13:00 4 01-0711 Truskaw Północna
01-0561 Truskaw 3
01-1853 Truskaw Południowa
01-0540 Sieraków 2
01-0539 Sieraków 1
01-0513 Truskaw 2
01-1890 Truskaw Północna 2
01-0562 Truskaw 4
O1A0187 Oczyszczalnia Ścieków
01-1138 Izabelin Langiewicza
Błonie

  • ul. Powstańców od nr 28 do 44 ,
  • ul. Staszica od numeru 2a do 36
2022-03-10 10:00 2022-03-10 13:00 3 Stacja 01-0568 Błonie Staszica obwód numer 5
Kozerki

  • ul. Wenus
  • ul. gen. G. Orlicz-Dreszera
  • ul. Merkurego
  • ul. Saturna
  • ul. Jowisza
2022-03-10 18:00 2022-03-10 20:00 2 01-1178 Kozerki Metsan
01-1176 Kozerki Tkaniny
01-0257 Kozerki 4
01-1946 Kozerki Jowisza 1
Skład Budowlany, Drukarnia
Białuty

  • od nr 19 do nr 38
2022-03-11 08:30 2022-03-11 14:30 6 01-0621 Białuty Wieś
Topolin

  • ul. Bolesława Chrobrego od nr 1 do nr 49,
  • ul. Poprzeczna 27
  • ul. Jana III Sobieskiego 36, 71
  • Krańcowa od nr 1 do nr 20
2022-03-11 08:30 2022-03-11 14:30 6 01-0677 Topolin 1

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998
Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa
Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa
Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl