Miesiąc: Lipiec 2020

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 13.07-19.07.2020

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 13.07-19.07.2020

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Pruszków

  • ul. Żbikowska
2020-07-13 08:00 2020-07-13 09:00 1 01-1684 Pruszków Żbikowska 2
Pruszków

  • ul. Żbikowska
2020-07-13 08:00 2020-07-13 09:00 1 01-1684 Pruszków Żbikowska 2
Ponowne wyłączenie w godzinach od 12:00 do 13:00
Milanówek

  • ul. Skośna
  • ul. Aleksandra Głowackiego od Skośnej do Marszałkowskiej
2020-07-13 09:00 2020-07-13 13:00 4 01-0185 Milanówek Nowowiejska obwód nN numer 2
Bronisławów

  • 24,4B

Dębówka

  • 58,59,60
2020-07-13 09:00 2020-07-13 13:00 4 stacja 01-0529 Bronisławów Debówka obw nr 1
Pruszków

  • ul. Żbikowska
2020-07-13 12:00 2020-07-13 13:00 1 01-1684 Pruszków Żbikowska 2
Pruszków

  • ul. Żbikowska
2020-07-13 12:00 2020-07-13 13:00 1 01-1684 Pruszków Żbikowska 2
Milanówek

  • ul. Tadeusza Kościuszki 116, 118, 118A
2020-07-14 09:00 2020-07-14 13:00 4 01-0084 Milanówek Dom Kolejarza obw 1
Izabelin B

  • ul. Rocha Kowalskiego
  • ul. Jerzego Sebastiana Lubomirskiego od nr 43 do nr 47
  • ul. Wołodyjowskiego od nr 1 do nr 12
  • ul. Pawła J. Sapiehy od nr 30 do nr 42
  • ul. Jana Zamoyskiego od nr 3 do nr 16
2020-07-14 09:00 2020-07-14 13:00 4 01-1095 (IZABELIN KONIECPOLSKIEGO) obwód nr 2
Sobieskiego od nr 9 do nr 24
Komorów

  • ul. Wiejska od 11 i 20 do 17 i 38
  • ul. Fryderyka Chopina 1, 2, 5, 6, 8, 10, 12, 14
2020-07-15 09:00 2020-07-15 13:00 4 01-1106 Komorów Hydrofornia obw. nr 3
Podkowa Leśna

  • ul. Gołębia
2020-07-15 09:00 2020-07-15 13:00 4 01-0335 Podkowa Leśna Zachodnia obw 2
Podkowa Leśna ul. Letniskowa , Słoneczna
Kampinos

  • od nr 1 do 11

Wiejca
Korfowe

  • od nr 1 do nr 7 i 22

Powązki

  • 29,30,32
2020-07-16 08:00 2020-07-16 13:00 5 01-1225 Wiejca 2
01-1224 Korfowe 2
01-1223 Korfowe 1
01-1226 Telewizja Wiejca
01-1311 Wiejca 3
01-1222 Kampinos 6
Budynek KPN, Leśniczówka
Zielonki
Wojcieszyn
Koczargi Nowe
Wierzbin
Zalesie
Borzęcin Duży

  • ul. Trakt Królewski
  • ul. Spacerowa
2020-07-17 08:30 2020-07-17 14:30 6 01-1190 Zielonki 4
01-1161 Zielonki Osiedle 3
01-0891 Zielonki Osiedle 1
01-0464 Zielonki 3
01A0305 Biedronka
01-0883 Zielonki 1
01-0884 Zielonki 2
01-1464 Koczargi Nowe 2
01-0549 Koczargi Nowe 1
01-0548 Wojcieszyn 3
01-0260 Wojcieszyn 1
01-0547 Wojcieszyn 2
01-0798 Zalesie 1
01-0545 Zalesie 2
01-0953 Wierzbin
Izabelin C

  • ul. Ludwika Krzywickiego 37
  • ul. Józefata Kuncewicza 9, 17, 21, 23
  • ul. Orła Białego od Chodkiewicza do Końcowej
  • ul. Mariana Langiewicza od Chodkiewicza do Końcowej,
  • ul. Końcowa od Orła Białego do Langiewicza
2020-07-17 09:00 2020-07-17 13:00 4 01-1032 Izabelin 4 Sierakowska obwód nN numer 4

 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Stefanowo

  • ul. Letniskowa
  • ul. Sosnowa
2020-07-15 09:00 2020-07-15 13:00 4 02-0821 Stefanowo 3
Nowinki

  • ul. Gościniec Warecki od 39 do 49
2020-07-16 09:00 2020-07-16 13:00 4 02-1452 Chojnów Nowinki

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998

Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa

Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl