Miesiąc: Maj 2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 24-30.05.2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 24-30.05.2021

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Krupia Wólka

  • ul. Słoneczna
  • ul. Główna od nr 1 do 5
  • ul. Górna
  • ul. Leśna
2021-05-24 09:00 2021-05-24 13:00 4 02-1938 Leśna/Górna
Wólka Kozodawska

  • ul. Familijna
  • ul. Pogodna
  • ul. Szczęśliwa
  • ul. Serdeczna
2021-05-24 10:00 2021-05-24 13:00 3 02-0293 Wólka Kozodawska Oś. Mieszkaniowe
Góra Kalwaria

  • ul. Jana III Sobieskiego
2021-05-25 09:00 2021-05-25 13:00 4 02-0920 Góra Kalwaria Mickiewicza
Stara Wieś

  • ul. Wakacyjna
2021-05-25 10:00 2021-05-25 14:00 4 02-1368 Stara Wieś od słupa linii nN do złącza nr 02z12478
Lesznowola

  • ul. Gronostaja 15, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30
  • ul. Żbika
  • ul. Niedźwiedzia 32, 36, 38, 40
2021-05-25 10:00 2021-05-25 13:00 3 02-1941 Lesznowola Okrężna od złącza nN nr 5073 do złącza nr 5646
Przedszkole Cypiskowo
Lesznowola

  • ul. Słoneczna numery od 119A do 138
2021-05-26 09:00 2021-05-26 13:00 4 02-0549 Lesznowola Kolonia
Krępa

  • ul. Dębowa
  • ul. Słonecznych Dębów
  • ul. Brzozowa
  • ul. Wodników
  • ul. Długa
  • ul. Klonowa
  • ul. Polna
2021-05-26 09:00 2021-05-26 13:00 4 02-0220 Krępa 2 od słupa do złącza nr 02z18849
Zadębie

2021-05-27 09:00 2021-05-27 13:00 4 02-0181 Zadębie
Tarczyn

  • ul. Grójecka od nr 19 do 23
  • ul. Kazimierza Dobrowolskiego od nr 2 do 6
2021-05-28 09:00 2021-05-28 13:00 4 02-1015 Tarczyn Grójecka obwód kierunek ulica Dobrowolskiego i Grójeckiej
Złotokłos

  • ul. Wojewódzka
  • ul. Traugutta
  • ul. Wawelska
  • ul. Grójecka
  • ul. Mickiewicza
  • ul. Warszawska
  • ul. Słowackiego
  • ul. Klonowa
  • ul. Piotra Skargi
  • ul. Świętego Stanisława Kostki
  • ul. Polna
  • ul. Runowska
  • ul. Grottgera
  • ul. Kilińskiego
  • ul. Pusta
  • ul. Piaseczyńska
  • ul. Targowa
  • ul. Wiosenna
  • ul. Świętego Andrzeja Boboli

Wólka Pracka

  • ul. Zawadzka
2021-05-28 09:00 2021-05-28 13:00 4 02-0361 Złotokłos Wojewódzka
02-1053 Złotokłos Wawelska
02-1010 Złotokłos Szkoła
02-1051 Wólka Pracka
02-0360 Wólka Pracka Zawady
02-0359 Złotokłos Mickiewicza
02-1106 Złotokłos Grójecka

Rejon Pruszków: 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Opacz-Kolonia

  • ul. Polnej Róży
2021-05-24 07:00 2021-05-24 09:00 2 01-0337 MICHAŁOWICE POLNA
Podkowa Leśna

  • ul. Orzechowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Świerkowa
  • ul. Podleśna od nr 9 do 47
  • ul. Graniczna 8 do 28
  • ul. Różana
  • ul. Wrzosowa
  • ul. Warszawska
  • ul. Łosia
  • ul. Krecia
  • ul. Świerkowa 1, 3
  • ul. Brzozowa
  • ul. Cicha
  • ul. Zachodnia

Otrębusy

  • ul. Tarniny
  • ul. Borówki
  • ul. Jesionowa
  • ul. Poziomki
  • ul. Orzechowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Czeremchy
  • ul. Świerkowa
  • ul. dr. Mariana Piaseckiego
  • ul. Podleśna od nr 9 do 47
  • ul. Różana
  • ul. Jeżynowa
  • ul. Wrzosowa
  • ul. Wiejska Piekarnia przy ul Wiejskiej
  • ul. Krótka
  • ul. Warszawska
  • ul. Przejazdowa
  • ul. Łosia
  • ul. Krecia
  • ul. Świerkowa 1,3
  • ul. Brzozowa
  • ul. Platanowa
  • ul. Zachodnia
  • ul. Polna
  • ul. Jałowcowa
2021-05-24 09:00 2021-05-24 13:00 4 01-0988 Otrębusy Różana
01-1650 Otrębusy Poziomkowa
01-0015 Karolin
01A 0316 Mazowsze
01-0475 Otrębusy 3
01-A0204 Otrębusy Piekarnia –Cukiernia Kalińska
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. H. Sienkiewicza 7,9
2021-05-24 09:00 2021-05-24 13:00 4 01-1469
Piastów

  • ul. Warszawska 43
2021-05-24 09:00 2021-05-24 13:00 4 01-1908 Piastów Wojska Polskiego
Wieruchów

  • ul. Wieruchowska od nr.101 i 102 do nr.131 i 138

Zielonki-Parcela

  • 92, 95
2021-05-24 09:00 2021-05-24 13:00 4 01-0903 Wieruchów 2
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Bałtycka 31
2021-05-24 09:00 2021-05-24 13:00 4 01-0160 Grodzisk Hydrofornia
Żółwin

  • ul. Cedrowa od nr 11 do końca ulicy
2021-05-25 09:00 2021-05-25 13:00 4 01-1863 Żółwin Południowa
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. H. Sienkiewicza 2
2021-05-25 09:00 2021-05-25 13:00 4 01-0557 (GRODZISK KOPERNIKA 4)
Błonie

  • ul. Harcerska 8, 20, 22, 6, 4, 2
  • ul. Krasickiego 12, 22, 20, 9, 20A, 24, 26, 11, 10, 8, 7, 5, 6, 4, 2, 3, 1,
  • ul. Kolejowa 12, 10, 8, 6
  • ul. Przybysza od 1 do 23 i od 2 do 28
2021-05-25 09:00 2021-05-25 13:00 4 01-0515 Błonie Harcerska
Zielonki

  • Warszawska od 358 do 408 i 281 do 285 oraz 389 do 391 , 370 (Delikatesy) , 372 (Hotel),
  • Białej Góry, Spokojna, Kręta , Piaskowa 3
  • Okrężna Południowa 1, Parkowa 3 i 5, Biedronka
2021-05-26 08:00 2021-05-26 10:00 2 01-1161 Zielonki Osiedle 3
01-0891 Zielonki Osiedle 1
01-0464 Zielonki 3
01A0305 Biedronka
Nowa Wieś

  • ul. Władysława Kamelskiego od nr 1 do nr 13, Główna, Straż Pożarna
2021-05-26 09:00 2021-05-26 13:00 4 01-0857 Nowa Wieś Kamelskiego
Pruszków

  • ul. Działkowa 17,19,21,15,15a, 23 Myjnia
2021-05-26 09:00 2021-05-26 13:00 4 01-0341 PRUSZKÓW NOWA WIEŚ 8
Bieniewice

  • ul. Miła 6A
2021-05-26 09:00 2021-05-26 13:00 4 01-0725 BIENIEWICE 1
Tułowice

  • od nr 19 do nr 40
2021-05-26 09:00 2021-05-26 13:00 4 01-1266 Tułowice 3
Owczarnia

  • ul. Książenicka 56A, 58, 58A, 56E
2021-05-26 11:00 2021-05-26 15:00 4 01-1111 OWCZARNIA 1A
Zielonki

  • Warszawska od 358 do 408 i 281 do 285 oraz 389 do 391 , 370 (Delikatesy) , 372 (Hotel),
  • Białej Góry, Spokojna, Kręta , Piaskowa 3
  • Okrężna Południowa 1, Parkowa 3 i 5, Biedronka
2021-05-26 16:00 2021-05-26 18:00 2 01-1161 Zielonki Osiedle 3
01-0891 Zielonki Osiedle 1
01-0464 Zielonki 3
01A0305 Biedronka
Kałęczyn

  • ul. Okopowa 15,15A,
  • ul. Rosy
  • ul. Łąkowa
2021-05-27 09:00 2021-05-27 13:00 4 01-1025 Kałęczyn 2
Komorów

  • ul. Sportowa 3, 4, 5, 6, 8, 10, 9, 11A, 13, 16
2021-05-27 09:00 2021-05-27 13:00 4 01-0437 Komorów Sportowa
Owczarnia

  • ul. Żółwińska 11C
2021-05-27 10:00 2021-05-27 14:00 4 01-0804 PODKOWA LEŚNA OWCZARSKA
Leszno

  • ul. Błońska od nr 24 do nr 41
2021-05-28 09:00 2021-05-28 13:00 4 01-1013 Leszno Błońska
Nowiny

  • 42, 43, 44
2021-05-31 09:00 2021-05-31 13:00 4 01-1340 Nowiny 1
Famułki Królewskie

2021-05-31 09:00 2021-05-31 13:00 4 01-1272 Famułki Królewskie
Latchorzew

  • ul. Władysława Reymonta 22
2021-06-01 08:30 2021-06-01 12:30 4 01-0099 LATCHORZEW 1 WARSZAWSKA
Nowiny

  • 19, 20C, 20A, 21, 22, 20B, 18A, 17, 17A

Piaski Duchowne

  • od 16 do 22
2021-06-01 09:00 2021-06-01 13:00 4 01-1340 Nowiny 1
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Słoneczna od numeru 1 do nr 10
  • ul. J. Kasprowicza od numeru 1 do nr 22
  • ul. I. Krasickiego 34,32,29,27
2021-06-02 09:00 2021-06-02 13:00 4 01-0537 Grodzisk Tylna
Milanówek

  • ul. Wojska Polskiego 15,17,19,19A,
  • ul. Jana Kasprowicza od nr 1 do nr 20
  • ul. Ludna od nr 1 do nr 21
  • ul. Krucza 2,4,6,8
2021-06-04 09:00 2021-06-04 13:00 4 01-0104 Milanówek Wojska Polskiego

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998

Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa

Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl