Miesiąc: Czerwiec 2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 21-27.06.2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 21-27.06.2021

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Konstancin-Jeziorna

  • ul. Józefa Toczyskiego
  • ul. Romualda Traugutta
  • ul. Górnośląska
  • ul. Kazimierza Pułaskiego
  • ul. Stanisława Moniuszki
  • ul. gen. Józefa Bema
  • ul. Józefa Sowińskiego
2021-06-18 09:00 2021-06-18 13:00 4 02-0895 Chylice Kościuszki
Obory

2021-06-18 09:00 2021-06-18 13:00 4 02-0046 Obory RZD 02-1510 Obory Działki 02-0047 Obory PGR
Coniew

  • od 63 do 81

Pęcław

Czersk

  • ul. Trakt K. Pułaskiego od 2 do 6 oraz od 53 do 67
2021-06-21 09:00 2021-06-21 13:00 4 02-0128 Szpruch
Obręb

  • ul. Kasztanowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Wierzbowa
2021-06-21 09:00 2021-06-21 13:00 4 02-0154
Baniocha

  • ul. Puławska 53,55
2021-06-22 08:00 2021-06-22 10:00 2 02-0203 Domanówek JW. 2
02-1828 Baniocha Puławska
Domanówek Jednostka Wojskowa
Piaseczno

  • ul. Generała Zajączka 4,4A
  • ul. Skrzetuskiego
  • ul. Główna 14
  • ul. Aleja Lipowa od Kmicica do Głównej
2021-06-22 09:00 2021-06-22 13:00 4 02-0531
Żabieniec

  • ul. Leśna
  • ul. Słoneczna
  • ul. Polna
  • ul. Główna
  • ul. Dereniowa
  • ul. Zakątek
2021-06-22 09:00 2021-06-22 13:00 4 02-0618
Kierszek

  • 4C
2021-06-22 09:00 2021-06-22 13:00 4 02-1133 Kierszek Przy Torach
Tomice

  • Domanówek Jednostka Wojskowa
2021-06-23 08:00 2021-06-23 12:00 4 02-0203 DOMANÓWEK JW. 2
Zalesie Górne

  • ul. Jagodowa
  • ul. Kwiat Paproci
  • ul. Cienista
  • ul. Księżycowa
  • ul. Leśna
  • ul. Promienna
  • ul. Tęczowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Jasna
  • ul. Słoneczna
  • ul. Północna
2021-06-23 09:00 2021-06-23 13:00 4 02-1517 Zalesie Górne Akacjowa
Prażmów

  • ul. Zakole 15
2021-06-23 10:00 2021-06-23 14:00 4 02-1366 Prażmów Biesiadna
Bielawa

  • ul. Lipowa 9c
2021-06-24 09:00 2021-06-24 13:00 4 02-1488 Bielawa Lipowa
Bąkówka

  • ul. Widokowa
  • ul. Ładna
  • ul. Zasobna
  • ul. Asfaltowa Od Lipowej do Ładnej
  • ul. Lipowa 12 do 12H
2021-06-24 09:00 2021-06-24 13:00 4 02-0566 Bąkówka
Pilawa

2021-06-25 09:00 2021-06-25 13:00 4 02-1182 02-0237 02-0238 02-1329
Wypędy

  • ul. Sokołowska
  • ul. Żwirowa
  • ul. Kwietniowa
  • ul. Zdrojowa
  • ul. Ku Słońcu
2021-06-25 09:00 2021-06-25 14:00 5 02A0197 Lyreco
02-1181 Żwirowa
02-0939 Wypędy Sokołowska
02-1888 Wypędy Platynowa
Sokołów Wacława, Rodzinna
Ustanów

  • ul. Głogowa od nr 1 do nr 12
2021-06-25 10:00 2021-06-25 14:00 4 02-1624 Ustanów Głogowa Kalinowa

Rejon Pruszków:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Korfowe

  • 1 H
2021-06-18 09:00 2021-06-18 13:00 4 01-1224 Korfowe 2
Owczarnia

  • ul. Książenicka dz. 267/32
2021-06-18 09:00 2021-06-18 13:00 4 01-0154 (OWCZARNIA 1)
Kręczki

  • ul. Żyzna od nr 1 do 12B

Koczargi Nowe

  • ul. Bugaj od nr30 do 48
  • ul. Różana od nr 2 do 12
  • ul. Czarnego Bzu od nr 1 do 13
  • ul. Wiosenna od nr 6 do 22

Kaputy

2021-06-21 08:00 2021-06-21 11:00 3 01-0758 Kręczki PGR
01-1646 Kaputy 2
01-0605 Koczargi Nowe LIBELLA
01A0226 Koczargi Nowe Ferenc
,Przepompownia
Radonie

  • ul. Centralna 10b
2021-06-21 09:00 2021-06-21 13:00 4 01-1818 Radonie Centralna obw nr 1
Kampinos

  • ul. Fryderyka Chopina od nr.31 do nr 58
  • ul. Władysława Reymonta od nr 1 do 15
  • ul. Macieja Boryny do nr.7.
2021-06-21 09:00 2021-06-21 13:00 4 01-1309 Kampinos 3 obw nr 2
Izabelin C

  • ul. Jana Matejki 25
2021-06-22 09:00 2021-06-22 13:00 4 01-1129 Izabelin Poczta obw (2b) MATEJKI
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Śląska od nr 1 do nr 12
  • ul. Floriańska od nr 1 do nr 11,
  • ul. W. Korfantego od nr 2 do nr 18
2021-06-22 09:00 2021-06-22 13:00 4 01-0183 Grodzisk Bałtycka obw 1
Piastów

  • ul. Aleja Krakowska 21,23,25
  • ul. Pomorska
2021-06-22 09:00 2021-06-22 13:00 4 01-1058 Piastów Powstańców Warszawy
Ożarów Mazowiecki

  • ul. Stanisława Wyspiańskiego 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20
2021-06-23 08:00 2021-06-23 12:00 4 01-0720 (OŻARÓW WOLNOŚCI) obw nr 1
Białuty

  • od nr 19 do nr 38
2021-06-23 09:00 2021-06-23 13:00 4 01-0621 Białuty Wieś
Konary

Plecewice

2021-06-23 09:00 2021-06-23 19:00 10 01-1232 Plecewice Wieś
01-1233 Plecewice Rurociąg
01-1234 Konary 1
01-1339 Konary 2
01-1332 Plecewice Tartak
01-1360 Plecewice Helmar
01-1369 Plecewice 2
Adamowizna

  • ul. Wilcza od Niedźwiedziej do Skowronkowej
  • ul. Pawia od numeru 2 do numeru 2D
  • ul. Dzika 10, 10A
2021-06-23 09:00 2021-06-23 13:00 4 01-1692 Adamowizna Niedźwiedzia
Kraśnicza Wola

  • od nr 20 do nr 47
2021-06-23 09:00 2021-06-23 13:00 4 01-0076 Kraśnicza Wola RSP
Kałęczyn

  • ul. Znajoma
2021-06-24 08:00 2021-06-24 09:00 1 01-1826 Kałęczyn Osiedle
Kałęczyn

  • ul. Znajoma
2021-06-24 08:00 2021-06-24 09:00 1 01-1826 Kałęczyn Osiedle
Nowa Wieś

  • od numeru 9 A do 17,

Piorunów

  • od numeru 18 do 24

Żaby

  • 76, 76 B, 77

Bramki

  • ul. Malownicza
  • ul. Łódzka
  • ul. Milenijna
  • ul. Calineczki
  • Dom Pomocy Społecznej, Maszt Telekomunikacyjny,
2021-06-24 09:00 2021-06-24 13:00 4 01-0117 Bramki Ludne 2
01-1104 Bramki Ludne 1
01-1083 Bramki Ludne Dom Pomocy
01-0845 Bramki Ludne 6
01-0270 Bramki Ludne 5
01-1102 Bramki Ludne 4
01-1393 Bramki Ludne Suszarnia
01A0289 Suszarnia Jaworski
01A0347 Suszarnia Jaworski 2
Żukówka

Milęcin

  • 1,1A,3,3A,4,4B,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,19A,21,21A
2021-06-24 09:00 2021-06-24 13:00 4 01-0224 Błonie Łąki 3
Błonie

  • ul. Klonowa 7c
2021-06-24 10:00 2021-06-24 14:00 4 01-1064 Błonie MBM obwód numer 2
Kałęczyn

  • ul. Znajoma
2021-06-24 18:00 2021-06-24 20:00 2 01-1826 Kałęczyn Osiedle
Błonie

  • ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C,
  • STACJA PALIW LUKOIL
2021-06-25 07:00 2021-06-25 08:00 1 01-1452 BLN Sochaczewska Stolarnia
Radonie

  • 01-1414 Radonie Jednostka Wojskowa
2021-06-25 09:00 2021-06-25 13:00 4 01-1414 Radonie Jednostka Wojskowa
Błonie

  • ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C,
  • STACJA PALIW LUKOIL
2021-06-25 18:00 2021-06-25 19:00 1 01-1452 BLN Sochaczewska Stolarnia
Wólka Grodziska

  • ul. Wspólna

Kraśnicza Wola

2021-06-29 08:00 2021-06-29 09:00 1 01-0293 Kraśnicza Wola
ulica Wspólna , Główna
Wólka Grodziska

  • ul. Wspólna

Kraśnicza Wola

2021-06-29 18:00 2021-06-29 20:00 2 01-0293 Kraśnicza Wola
ulica Wspólna , Główna

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy?
Zadzwoń do nas: 519-468-998
Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa
Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa
Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl