Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer18867/public_html/www/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer18867/public_html/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer18867/public_html/www/wp-content/plugins/modeltheme-framework/init.php on line 746
wrzesień, 2021 | Wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Miesiąc: wrzesień 2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 13-19.09.2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 13-19.09.2021

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Konstancin-Jeziorna

  • ul. Czereśniowa od 28 do 36
2021-09-13 09:00 2021-09-13 13:00 4 02-1131 Wilanowska
Głosków

  • ul. Jastrzębia 5, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26
2021-09-14 09:00 2021-09-14 13:00 4 02-1492 Głosków Korczunkowa od złącza nr 02z18302 do złącza nr 02z13525
Krakowiany

  • ul. Nowa 78 F
  • ul. Nad Lasem 23Z, 23U, 23I, 23H, 23J, 23F
2021-09-14 09:00 2021-09-14 13:00 4 02-0333 Krakowiany 1
Solec

  • ul. Konwalii
2021-09-14 10:00 2021-09-14 14:00 4 02-0604 Solec 1
Dawidy Bankowe

  • ul. Oleńki
  • ul. Szlachecka
2021-09-14 10:00 2021-09-14 14:00 4 02-0989 Dawidy Bankowe
Robercin

  • ul. Podskarbińska 51, 3, 1, 49B, 12, 10A, 10, 35A, 35, 33, 31, 8, 29, 25, 6, 2A,
  • ul. Hetmańska 5, 7, 9, 11, 17
  • ul. Maciejki 3
2021-09-15 09:00 2021-09-15 13:00 4 02-0554 Wola Gołkowska
Jeziórko

  • ul. Południowa od nr 18 do nr 44
  • ul. Bursztynowa
  • ul. Wschodnia
2021-09-15 09:00 2021-09-15 13:00 4 02-0858 Jezórko 2
Konstancin-Jeziorna

  • ul. Anny Walentynowicz 21 H, I, J, K, L, M, N, 21P, 21R, 21O oraz pawilon handlowy 21 H1,3a
2021-09-15 09:00 2021-09-15 13:00 4 02-1856 Mirków Jaworskiego 2
02-1199 Mirków Jaworskiego
02-0969 Mirków Oś Rotacyjne 2
Sękocin Nowy

  • ul. Diamentowa od nr 1 do nr 9
2021-09-15 10:00 2021-09-15 14:00 4 02-1374 Sękocin Nowy Leszczynowa
Piaseczno

  • ul. Młynarska od nr 1 do 6 (Pawilony),
  • ul. Puławska nr 30, 30a,
  • ul. Warszawska nr 13, 15, 23, 25. 33, 35
2021-09-16 09:00 2021-09-16 13:00 4 02-0480 Piaseczno Warszawska
Gabryelin

  • ul. Polna 17C
2021-09-16 09:00 2021-09-16 13:00 4 02-0166 Gabrielin 3
Krupia Wólka

  • ul. Główna 19,21,23
2021-09-16 09:00 2021-09-16 13:00 4 02-1554 Krupia Wólka Główna
Stara Wieś

  • ul. Miła 1, 4, 6b, 6f, 6i,
  • ul. Tarniny 34, 36
2021-09-16 09:30 2021-09-16 13:30 4 02-1729 Stara Wieś Miła
Stara Wieś

  • ul. Borowikowa
  • ul. Brwinowska
  • ul. Poziomkowa
  • ul. Piękna
  • ul. Borówkowa
  • ul. Polnych Maków
  • ul. Derkacza
  • ul. Łubinowa
  • ul. Bażantowa
  • ul. Radosna
  • ul. Złotego Runa
  • ul. Kameliowa
2021-09-17 09:00 2021-09-17 13:00 4 02-0435 STARA WIEŚ 3
Stara Wieś

  • ul. Złotego Runa
2021-09-17 10:00 2021-09-17 14:00 4 02-0435 Stara Wieś 3
Stara Wieś

  • ul. Nastrojowa
2021-09-17 14:00 2021-09-17 18:00 4 02-1900 Stara Wieś Nastrojowa
Czarnów

  • ul. Starego Dębu
  • ul. Pawia
  • ul. Koncertowa
  • ul. Partyzantów
  • ul. Wypoczynkowa
  • Bociana Starego
2021-09-21 09:00 2021-09-21 13:00 4 02-0598 CZARNÓW KOLONIA
ul. Bociana Starego

Rejon Pruszków:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Nowa Wieś

  • ul. Główna
  • ul. Polna
  • ul. Jesienna
  • ul. Długa
  • ul. Sportowa
  • ul. Prosta
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Łąkowa

Granica

  • ul. Główna
  • ul. Polna
  • ul. Długa
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Podleśna
  • ul. Pruszkowska
  • ul. Jedliny
  • ul. Dębowa
  • ul. Cisowa
  • ul. Rekreacyjna
  • ul. Łąkowa
  • ul. Jacka Malczewskiego
  • ul. Stanisława Wyspiańskiego
  • ul. Lawendowa
  • ul. Cyprysowa
  • ul. Kubusia Puchatka
  • ul. Jana Kochanowskiego
  • ul. Dziewanny
  • ul. Mikołaja Reja i przyległe
  • działki, leśniczówka, szkoła podstawowa
  • a-bis ag. wydawnictwo poligraficzne adam chrząszcz
2021-09-13 08:00 2021-09-13 12:00 4 01-0246 Nowa Wieś Główna
01-1441 Nowa Wieś Jesienna ,
01-1496 Nowa Wieś Łąkowa
01-0771 Granice Działki , 01-0973 Nowa Wieś Szkoła ,
01-1658 Granice Poprzeczna
01- 0687 Nowa Wieś Granica
01-1443 Granica Skośna
Błonie

  • ul. Poznańska 2,4,5,5A,5B,5C,5F,5E,6,7,8,9,10,17,17A
  • rynek Rynek 15a, 17, 18
  • ul. 11 Listopada 1
  • ul. Kilińskiego 1, 3
  • ul. Jana Pawła II 8
2021-09-13 09:00 2021-09-13 13:00 4 01-0841 Błonie Kilińskiego Traugutta
Ożarów Mazowiecki

  • ul. Józefa Sowińskiego 13a
2021-09-13 09:00 2021-09-13 13:00 4 01-0768 Ożarów Reymonta obw (1a) 1-GO MAJA K/ UMIASTÓW
Zaborówek

  • ul. Łąkowa
2021-09-13 09:00 2021-09-13 13:00 4 01-1834 Zaborówek 6 obwód nr 2
Bronisławów

  • od numeru 5 i 10 do 21 i 12

Dębówka

  • 52A,C,D,E, 54A, 54C, 54D,54E 55, 56 A,B
2021-09-13 09:00 2021-09-13 13:00 4 01-0382 Bronisławów
obw nr 1
Truskaw

  • ul. Północna 84a, 84b, 84c
2021-09-13 10:00 2021-09-13 14:00 4 01- 0513 Truskaw 2 obwód nr 1
Nowa Wieś

  • ul. Polna
  • ul. Wspólna
  • ul. Władysława Kamelskiego
  • ul. Główna
  • ul. Tulipanów
  • ul. Graniczna
  • ul. Warszawska
  • ul. Piwonii
  • ul. Stokrotek
  • ul. Gwiaździsta
  • ul. Słoneczna
2021-09-13 13:00 2021-09-13 16:00 3 01-0245 Kamelskiego 2,
01-0857 Kamelskiego 1,
01A0044 Helenówek Monkiewicz
01A0332 TERM-TRADE
Nowa Wieś, Helenówek
Kępiaste

2021-09-14 08:00 2021-09-14 12:00 4 01-0456 Kępiaste 3
01-0455 Kępiaste 1
01-0522 Kępiaste 2
Janinów

  • Marynki 3
2021-09-14 09:00 2021-09-14 13:00 4 01-0468 Janinów Wytwórnia Farb
Błonie

  • ul. Zapomniana od 1 do 11
2021-09-14 09:00 2021-09-14 13:00 4 01-0576 Osiek obw 1
Marianów

2021-09-14 12:30 2021-09-14 16:30 4 01-1638 Marianów 5
01-1637 Marianów 4
Koszajec

Krosna-Wieś

Krosna-Parcela

2021-09-15 07:00 2021-09-15 10:00 3 01A0291 ULMA KOSZAJEC.
01A0280 PPO PRUSZKÓW
01-0429 KOSZAJEC RSP OSIEDLE
01-1031 KOSZAJEC RSP
01-0494 KOSZAJEC 4
01-0314 KROSNA 3
01-1109 KOSZAJEC 2
01-0313 KROSNA 1
01-1108 KOSZAJEC 1
01-0374 KROSNA 2
Rochaliki

Wawrzyszew

Białuty

2021-09-15 08:00 2021-09-15 12:00 4 01-0888 Wawrzyszew 2
01-0962 Rochaliki PGR
01-1819 Wawrzyszew 3
01A0195 Zakład Uboju Świń
01A0139 Wawrzyszew Agrocentrum ABW
01-0918 Białuty Wieś 2
Ożarów Mazowiecki

  • ul. Poznańska od 327a do 339 i od 466 do 472
2021-09-15 09:00 2021-09-15 13:00 4 01-0481 Płochocin Wieś obw. 4
Ożarów i Ołtarzew
Błonie

  • ul. Passowska
  • ul. Sochaczewska od 37 do 55
  • ul. Sochaczewska 64 Firma Rolmech
  • ul. Wierzbowa
  • Firma Kazgod
  • Menard Doswel, strusie
  • pass blok 18, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, budynek 5a, sklep spożywczy
2021-09-15 12:30 2021-09-15 16:30 4 01-0125 PASS SHRO
01-1170 Błonie Wierzbowa
01-1458 Błonie Passowska
Koszajec

Krosna-Parcela

Krosna-Wieś

2021-09-15 15:00 2021-09-15 17:00 2 01A0291 ULMA KOSZAJEC.
01A0280 PPO PRUSZKÓW
01-0429 KOSZAJEC RSP OSIEDLE
01-1031 KOSZAJEC RSP
01-0494 KOSZAJEC 4
01-0314 KROSNA 3
01-1109 KOSZAJEC 2
01-0313 KROSNA 1
01-1108 KOSZAJEC 1
01-0374 KROSNA 2
Błonie

  • ul. Wierzbowa
  • ul. Krzywa
  • ul. Targowa
  • ul. Sochaczewska od nr 25 do 33 oraz od nr 38 do 62 oraz bloki nr 9, 13, 17, 21
  • Stacja Paliw,Garaże
2021-09-16 08:00 2021-09-16 09:00 1 01-0517 Błonie CPN
Powązki

Wilkowa Wieś

2021-09-16 08:00 2021-09-16 12:00 4 01-1738 Powązki 4
01-1113 Powązki
01-1835 Wilkowa Wieś 3
Stare Babice

  • ul. Henryka Sienkiewicza 43a, od 49b do 55d
2021-09-16 08:00 2021-09-16 12:00 4 01-1921 Stare Babice Wołodyjowskiego obw 2
Biskupice

  • od 26 do 30a
2021-09-16 09:00 2021-09-16 13:00 4 01-0875 Biskupice 2 obw nr 1
Klaudyn

  • ul. gen. Władysława Sikorskiego 123f, 128
2021-09-16 10:00 2021-09-16 14:00 4 01-1865 Klaudyn Sikorskiego
Wilkowa Wieś

  • od 4 do 61, 4L,4K,8J,8K, Kasztanowa 1, 2, 3

Czarnów

  • od 1 do 34
  • Hydrofornia

Szadkówek

  • od 1 do 15

Walentów

  • od do 15

Podrochale

  • od 1 do 11

Powązki

2021-09-16 12:30 2021-09-16 16:30 4 01-0111 Wilkowa Wieś
01-0879 Czarnów 1
01-0880 Czarnów 2
01-0881 Czarnów 3
01-0882 Czarnów 4
01-1056 Czarnów Hydrofornia
01-1756 Wilkowa Wieś 2
01-1781 Powązki 5
01-1786 Powązki Habrowa
01-0933 Powązki Działki
01-1081 Powązki POW Chałupy
Błonie

  • ul. Wierzbowa
  • ul. Krzywa
  • ul. Targowa
  • ul. Sochaczewska od nr 25 do 33 oraz od nr 38 do 62 oraz bloki nr 9, 13, 17, 21
  • Stacja Paliw,Garaże
2021-09-16 14:00 2021-09-16 15:00 1 01-0517 Błonie CPN
Podkowa Leśna

  • ul. 11 Listopada
  • ul. Grabowa
  • ul. Sosnowa od bukowej do WKD
  • Jeżynowa
  • ul. Kolejowa
  • ul. Wierzbowa
  • ul. Cicha
  • ul. Modrzewiowa
  • ul. Jelenia od 1 i 4 do 21 i 38
  • ul. Królicza od 1 i 2 do 9 i 6
  • ul. Sarnia od 3 i 4 do 11 i 14
  • ul. Bukowa od Jaworowej do WKD i nr 31
  • ul. Jaworowa od 3 do 21
  • ul. Akacjowa od 1 i 4 do 9 i 18
  • ul. Wschodnia 2 i 15
2021-09-17 08:00 2021-09-17 12:00 4 01-0008 Podkowa Leśna Wschodnia
01-0632 Podkowa Leśna Bukowa
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Chrzanowska od Rybitwy do Mostowej
  • ul. Rybitwy
  • ul. Rybna
  • firma Trouw Nutrition
2021-09-17 09:00 2021-09-17 10:00 1 01-1430 Chrzanowska 2
Stacja abonencka
01A0151 Arged (Trouw Nutrition)
Stare Babice

  • Hubala Dobrzańskiego od 48 do 62
  • ul. Warszawska 246 warsztat
2021-09-17 09:00 2021-09-17 13:00 4 01-0826 Latchorzew 5 obw nr 2
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Chrzanowska od Rybitwy do Mostowej
  • ul. Rybitwy
  • ul. Rybna
  • firma Trouw Nutrition
2021-09-17 15:00 2021-09-17 16:00 1 01-1430 Chrzanowska 2
Stacja abonencka
01A0151 Arged (Trouw Nutrition)
Zaborów

  • ul. Leśna 29,30,31,34,35
2021-09-20 09:00 2021-09-20 13:00 4 01-0861 Zaborów 3 obw .2
Otrębusy

  • ul. Juliusza Słowackiego do Nadarzyńskiej
  • ul. Pogodna
  • ul. Karolińska
  • ul. Ziemowita
  • ul. Słowiańska
  • ul. Piasta
  • ul. Wandy
  • ul. dr. Mariana Piaseckiego ( Szkoła)
  • ul. Bartosza Głowackiego
  • ul. Akacjowa
  • ul. Franciszkańska
  • ul. Poranna
  • ul. Natalińska
  • ul. Polna
  • ul. Tęczowa
  • ul. Spacerowa
  • ul. Zielona
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Piękna
  • ul. Fryderyka Chopina
  • ul. Kubusia Puchatka
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Baśniowa

Kanie

  • ul. Żurawieńcowa
  • ul. Słowicza
  • ul. Spacerowa 11
  • ul. Wiosenna od nr 8 do Fanciszkańskiej
  • ul. Nadarzyńska od WIiosennej do Lasu,
  • ul. Leśna od Nadarzyńskiej do Spacerowej
  • ul. Strefowa od Nadarzyńskiej do nr 6 i 6a
2021-09-20 13:00 2021-09-20 17:00 4 01-0466 Kanie 6
0478 Otrębusy 6
0479 Otrębusy 8
0480 Otrębusy 7
1145 Otrębusy Szkoła
Milanówek

  • ul. Bliska
  • ul. Jedwabna
  • ul. Piotra Skargi garaże
  • ul. Dębowa

Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Topolowa
  • ul. Królewska 24
  • ul. 3 Maja
  • ul. Ruczaj
  • ul. Świerkowa
  • ul. Klonowa
  • ul. Buczynowa
2021-09-21 08:00 2021-09-21 15:00 7 01-0985 3 Maja 2
01-0391 Piotra Skargi
01-0089 Topolowa
Milanówek ulica Fabryczna
Kampinos

  • ul. Niepokalanowska 60,61, 62, 63, 63B, 12A, 63A, 13, 64, 64B, 65, 14, 14A, 14B, 65A, 14C, 66, 65B, 15, 66A, 66B, 66C, 66D, 66E, 16, 67, 68, 69,
  • ul. Polna 3, 5, 6,

Kampinos A

  • ul. Kwiatowa 71A, 71, 72, 73A, 74, 74A, 73
  • ul. Lawendowa
2021-09-21 09:00 2021-09-21 13:00 4 01-1219 Kampinos 2 Hydrofornia obw .1
Milanówek

  • ul. Średnia 44a, 44b
2021-09-21 10:00 2021-09-21 14:00 4 01-1042 Milanówek Średnia 2 obw nr 2
Komorów

  • ul. Juliusza Słowackiego
  • ul. Zygmunta Krasińskiego
  • ul. Nadarzyńska
  • ul. Okrężna
  • ul. Cypriana Kamila Norwida
  • ul. Karola Kurpińskiego
  • ul. Henryka Sienkiewicza

Granica

  • ul. Mikołaja Reja
  • ul. Sabały
  • ul. Jodłowa
  • ul. Szeroka
  • ul. Piaskowa
  • ul. Cyprysowa
  • ul. Dębowa
2021-09-22 08:00 2021-09-22 12:00 4 01-1116
Komorów Leśna
01-1115
Komorów Bolesława Prusa
01-0431
Komorów Piaskowa
Konotopa

  • ul. Przyjaźni
  • ul. Rajdowa od 43 do 71 i od 74 do 84
2021-09-22 09:30 2021-09-22 13:30 4 01-0353 Konotopa 2 obwód nN numer 1 i 3
Komorów

  • ul. Nowowiejska
  • ul. Sportowa
  • ul. Okrężna
  • ul. 3 Maja od WKD do 34b i do 45,
  • ul. Stefana Żeromskiego
  • ul. Wiejska od 4 do 10,
  • ul. Jana III Sobieskiego 1
  • ul. Spacerowa
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • ul. Juliusza Słowackiego
  • ul. Nadarzyńska
  • ul. Kredytowa
  • ul. Henryka Kotońskiego 5
  • ul. Jana Zamojskiego od 5 do 15 i od 6 do 18,
  • ul. Bolesława Prusa

Granica

  • ul. Gościnna od Okrężnej do nr 8 i 19
  • ul. Długa od 2 do 18 i od 3 do 19,
  • ul. Sabały Sabały od 23 do 33
  • ul. Heleny Modrzejewskiej od 2 do 10
  • ul. Jodłowa 2
  • ul. Szeroka 2
  • ul. Pruszkowska od 2 do 20 i od 5 do 15,
  • ul. Warszawska 3A
  • ul. Zofii Nałkowskiej
2021-09-22 13:30 2021-09-22 17:30 4 01-0437 Komorów Sportowa,
01-0843 Komorów Nadarzyńska,
01-0027 Komorów Parkowa
Radonie

  • ul. Motylkowa
  • ul. Borowikowa
  • ul. Żywiczna
  • ul. Podleśna
  • ul. Konarowa
  • ul. Szczygla
  • ul. Źródlana
  • ul. M. Gogola
  • ul. Jaskółcza
  • ul. Widokowa
  • ul. Stokrotkowa
  • ul. Przytulna
  • ul. Roślinna

Książenice

  • Jednostka Wojskowa
2021-09-23 08:00 2021-09-23 12:00 4 01-1689
Radonie Roślina
01-1649
Radonie 6
01-1414
Radonie J.W.
Komarowa
Pruszków

  • ul. Wincenty Jaroszewskiej 28,28a
2021-09-23 09:00 2021-09-23 13:00 4 01-0567 (PRUSZKÓW 3 MAJA) obw nr 1
Milanówek

  • ul. Żytnia
  • ul. Gospodarska od ul. Przyszłości do ul. T. Kościuszki,
  • ul. Lipowa od ul. Żytniej do ul. T. Kościuszki
2021-09-23 09:00 2021-09-23 13:00 4 GPZ BRWINÓW – MIL. KRÓLEWSKA – Milanówek Królewska (BRW-25) – 01-0344 (MILANÓWEK GOSPODARSKA) – (4) PIEKARNIA DÓŁ
obwód nn 4 i 5
Koczargi Stare

  • ul. Sasanki 12, 14, 18, 20, 15, 11,
  • ul. Klonowa 80, 94, 92, 98
  • ul. Jaworowa 11B, 11C, 11A
2021-09-24 09:00 2021-09-24 13:00 4 GPZ BABICE – WOJCIESZYN – Wojcieszyn (BAB-16) – 01-0504 (KOCZARGI STARE 2) – (3) K/ WIEŚ
Koczargi linia nN 01-0504/3

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998
Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa
Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa
Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl