Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer18867/public_html/www/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer18867/public_html/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer18867/public_html/www/wp-content/plugins/modeltheme-framework/init.php on line 746
grudzień, 2021 | Wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Miesiąc: grudzień 2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 06-12.12.2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 06-12.12.2021

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Solec

Łubna

2021-12-06 08:00 2021-12-06 11:30 4 02-1698 Solec Rumiankowa
02A0195 Solec Stajnia Chojnów
02-0603 Łubna Cegielnia
02-1706 Łubna 6
02-0604 Solec 1
02-1751 Solec Wrzosowa
02-2018 SOLEC STADNINA KONI
02A0355 MACZFIT
Stadnina Chojnów
Robercin

  • ul. Krótka 14, 5, 3, 3A, 3C, 1A, 1B, 1C,
  • Jeżynowa
2021-12-06 09:00 2021-12-06 13:00 4 02-0562 Wola Gołkowska Orzechowa
Strzeniówka

  • ul. Kokosowa
  • ul. Komorowska 154, 160, 162
  • ul. Ptasia 2, 6
  • ul. Jodłowa
2021-12-06 10:00 2021-12-06 14:00 4 02-0399 Strzeniówka 3
Baniocha

Łubna

2021-12-06 11:00 2021-12-06 14:30 4 02-0925 ŁUBNA 4
02-0926 ŁUBNA 2
02A0174 BANIOCHA ARCHIWIŚCI
02-0927 ŁUBNA 3
Baniocha

Łubna

2021-12-07 09:00 2021-12-07 14:00 5 02A0168 BANIOCHA MAZ
02A0365 ŁUBNA HE3
02A0347 FRUIT JAN KALBARCZYK
02A0146 WYSYPISKO ŚMIEC
02-1252 BANIOCHA RSP
02-1164 BANIOCHA HYDROFORNIA
02-0866 BANIOCHA O. D. J.
02-1218 BANIOCHA LIPOWA
02-0207 BANIOCHA 1
02-0205 BANIOCHA 2
02-0208 BANIOCHA OSIEDLE
Baniocha

  • ul. Piaskowa od nr 20 do nr 22
2021-12-07 09:00 2021-12-07 13:00 4 02-0205 Baniocha 2
Zgorzała

  • ul. Postępu od nr 105 do nr 137A orza od nr 170do nr 202
2021-12-07 10:00 2021-12-07 14:00 4 02-0965 Zgorzała Północ
Bąkówka

  • ul. Lipowa
  • ul. Parkowa

Głosków

  • ul. Lipowa
  • Parkowa
  • Graniczna
  • Topolowa
  • Ogrodowa
  • Kolejowa
  • Klonowa
  • ul. Górna
  • ul. Południowa
  • Zacisze
  • Łąkowa
  • Gołkowska
  • Zielona
  • ul. Wiklinowej Zatoki

Gołków

  • ul. Przemysłowa
  • ul. Beniowskiego
  • Balladyny
  • ul. Ceramiczna
  • Gen. Zajączka
  • ul. Gołkowska
  • ul. Małego Stawu
  • ul. Zielona
2021-12-08 09:00 2021-12-08 13:00 4 02-0564 Głosków Kolejowa
02-0565 Głosków Ośrodek Zdrowia
02-1865 Bąkówka Lipowa
02-0566 Bąkówka 2
02-1171 Bąkówka Asfaltowa
02-1703 Gołków Ceramiczna 2
02-602 Głosków Ceramiczna
02-0608 Głosków Radnych
02-1689 Gołków Ceramiczna 1
02-1031 Gołków Gościniec
02-1009 Gołków Przemysłowa
02-0567 Gołków Wieś
Magdalenka

  • ul. Graniczna 2
  • ul. Świerkowa od nr 1 do nr 20
2021-12-09 09:00 2021-12-09 13:00 4 02-0381 Magdalenka URM
Marysin

  • ul. Krzywa
  • ul. Pogodna
  • ul. Barwna
  • ul. Złocista
2021-12-10 10:00 2021-12-10 14:00 4 02-1757 Marysin Pogodna

Rejon Pruszków:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Kampinos A

  • ul. Orchidei 1
2021-12-06 08:00 2021-12-06 14:00 6 01-1310 Kampinos 5 obw 1
ul.Chopina,
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. gen. F. Kleeberga od nr 1 do nr 14
  • ul. gen. H. Dąbrowskiego
2021-12-06 08:30 2021-12-06 14:30 6 01-0523 Grodzisk Szczęsna 1 obw nr 1
Ożarów Mazowiecki

  • ul. B. Prusa od nr 9 i 16 do nr 27 i 58
  • ul. Wiśniowa od ul Prusa do Konwaliowej,
  • ul. Konwaliowa od ulicy Wiśniowej do ul. Zielonej
2021-12-06 08:30 2021-12-06 14:00 6 01-0448 Ożarów Bolesława Prusa
Szeligi

  • ul. Jaworowa
2021-12-06 09:00 2021-12-06 09:30 0,5 01-1925 Szeligi Jaworowa obwód numer 3
Wawrzyszew

  • 5D
2021-12-06 11:00 2021-12-06 15:00 4 01-0918 Białuty Wieś 2 obw 1
Szeligi

  • ul. Jaworowa
2021-12-06 12:30 2021-12-06 13:00 0,5 01-1925 Szeligi Jaworowa obwód numer 3
Podkowa Leśna

  • ul. 11 Listopada
  • ul. Bukowa od Jaworowej do WKD
  • ul. Cicha
  • ul. Wiązowa
  • ul. Wierzbowa
  • ul. Kolejowa
  • Jeżynowa
  • ul. Sosnowa od Bukowej do WKD
  • ul. Grabowa
  • ul. Modrzewiowa od Grabowej do Sosnowej
2021-12-07 07:00 2021-12-07 08:00 1 01-0632 (PODKOWA LEŚNA BUKOWA)
Podkowa Leśna

  • ul. Jelenia od nr 1 i 4 do 21 i 38
  • ul. Królicza od nr 1 i 2 do nr 9 i 6
  • ul. Sarnia od nr 3 i 4 do nr 11 i 14
  • ul. Bukowa od Jaworowej do WKD i nr 31
  • ul. Jaworowa od nr 3 do nr 21
  • ul. Akacjowa od nr 1 i 4 do nr 9 i 18,
  • ul. Wschodnia 2 i 15

Otrębusy

  • ul. Podleśna 1, 2, 3
  • Kolejowa od 1A do 13
  • Cicha 11 i 13
  • Wierzbowa
  • Sosnowa 1
  • 11-go Listopada 1 i 4
  • ul. Bukowa 1 , 2 i 4
  • ul. Podleśna od 5 do 9
  • ul. Przejazdowa od 1 do 7
  • ul. Różana od 1 i 2 do 7 i 12
  • ul. Poziomki 3 , 3A i 12
2021-12-07 08:00 2021-12-07 15:00 7 01-0008 Podkowa Leśna Wschodnia
01-1394 Otrębusy Podleśna
Lasocin

  • od numeru 17 od 43 i od 18 do 44
2021-12-07 09:00 2021-12-07 14:00 5 01-1241 Lasocin1
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. 3 Maja 4,22A,22B,od 20C do nr 20G.22E.22G
2021-12-07 10:00 2021-12-07 14:00 4 Stacja 01- 0089 Grodzisk Topolowa obw 1
Podkowa Leśna

  • ul. 11 Listopada
  • ul. Bukowa od Jaworowej do WKD
  • ul. Cicha
  • ul. Wiązowa
  • ul. Wierzbowa
  • ul. Kolejowa
  • Jeżynowa
  • ul. Sosnowa od Bukowej do WKD
  • ul. Grabowa
  • ul. Modrzewiowa od Grabowej do Sosnowej
2021-12-07 15:00 2021-12-07 16:00 1 01-0632 (PODKOWA LEŚNA BUKOWA)
Błonie

  • ul. Łąki od nr 14 do nr 40

Żukówka

  • od nr 4 do nr 12
2021-12-08 08:30 2021-12-08 14:30 6 01-0176 Błonie Łąki
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Bałtycka
  • pl. Wolności 17
  • ul. Obrońców Getta od Bałtyckiej do
  • ul. B. Limanowskiego
  • ul. Krótka
  • ul. 1 Maja
  • ul. Konspiracji
  • ul. Strażacka
  • ul. Kowalska
2021-12-09 08:30 2021-12-09 15:00 7 01-0160 GRODZISK HYDROFORNIA
01-0052 (GRODZISK LIMANOWSKIEGO D. BUCZKA
Błonie

  • ul. 3 Maja 7,7A,8,9,11,21,
  • ul. Piłsudskiego od ulicy 3 Maja do ulicy Sienkiewicza,
  • ul. Kościuszki 8,10,
  • ul. Sienkiewicza
  • ul. Engelmana 9, 14,14A,14B,14C,14D,
  • ul. Poniatowskiego od nr 2 do nr 5
2021-12-09 08:30 2021-12-09 14:30 6 01-0839 Błonie 3 Maja
Podkowa Leśna

  • ul. Akacjowa 3,6,8,8A,9,10,10A,11,12,18,
  • ul. Graniczna 3, 6
  • ul. Jaworowa 7
2021-12-10 08:30 2021-12-10 14:30 6 01-0471 Podkowa Leśna Wschodnia
Jawczyce

  • ul. Poznańska 84

Macierzysz

  • ul. Sławęcińska 7, 16
  • Marlin, Plac Budowy
2021-12-10 08:30 2021-12-10 14:30 6 01A0155 Prema S.A
01A0206 WO TRANS-TOK
01-1418 Jawczyce Magazyn
01-1480 Jawczyce Auto Łącki
01-1752 Macierzysz Sławęcińska
01A0397 MC DONALDS Jawczyce
Komorów

  • ul. Żwirowa od nr 17A do nr 23 i od nr 22 do nr 28
  • ul. Klonowa 21
2021-12-13 08:30 2021-12-13 14:30 6 01-0587 Komorów Żwirowa obwód nN nr 11
Zielonki-Wieś

  • ul. Władysława Pustoła
2021-12-13 10:00 2021-12-13 14:00 4 01-1745
Zielonki Sportowa obw 1
Nowa Górna

  • 12H,12J
2021-12-13 10:00 2021-12-13 14:00 4 01-1409 Nowa Górna obw 2
Pruszków

  • ul. Bąkowska
  • ul. Graniczna
2021-12-14 08:30 2021-12-14 14:30 6 01-1033 Pruszków Papiernia obw 4
Płochocin

  • ul. Stołeczna od nr 67 do 83 ,102,103,114,117 od nr 123 do 133B,
  • ul. Poznańska 427,431,437
2021-12-14 09:00 2021-12-14 13:00 4 01-0035 Płochocin Wieś 2
Wólka Grodziska

  • ul. Wspólna

Kraśnicza Wola

Kozery

  • ul. Główna
2021-12-16 08:00 2021-12-16 09:00 1 01-0293 Kraśnicza Wola
Wólka Grodziska

  • ul. Wspólna

Kraśnicza Wola

Kozery

  • ul. Główna
2021-12-16 18:00 2021-12-16 20:00 2 01-0293 Kraśnicza Wola

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998
Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa
Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa
Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl