Miesiąc: Sierpień 2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 16-22.08.2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 16-22.08.2021

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Cieciszew

  • 1,2,3,5B
2021-08-16 10:00 2021-08-16 14:00 4 02-0942 Cieciszew 1
Strzeniówka

  • ul. Magnolii 41,62
2021-08-16 10:30 2021-08-16 14:30 4 02-1153 Strzeniówka Przy Lesie
Piaseczno

  • ul. Puławska 22, 24, 26,28
2021-08-17 06:00 2021-08-17 11:00 5 02-0671 PIASECZNO SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚNICZA
Góra Kalwaria

  • ul. Zakalwaria
  • ul. Wiejska
2021-08-17 09:00 2021-08-17 13:00 4 02-1507 Góra Kalwaria Wiejska
02-0975 Góra Kalwaria Stacja Wodociągi
Konstancin-Jeziorna

  • ul. Józefa Piłsudskiego 9
2021-08-17 09:00 2021-08-17 13:00 4 02-0034 Konstancin Grapa
Wilcza Góra

  • ul. Anielska
2021-08-17 10:00 2021-08-17 14:00 4 02-1540 Władysławów Las
Piaseczno

  • ul. Julianowska 56B, 56C
2021-08-18 09:00 2021-08-18 13:00 4 02-0606 Julianów Julianowska
Józefosław

  • ul. Magnolii
  • ul. Radnych
2021-08-18 09:00 2021-08-18 13:00 4 02-1331 Józefosław Osiedle Asbud Południe
Konstancin-Jeziorna

  • ul. Józefa Piłsudskiego 26
2021-08-19 09:00 2021-08-19 13:00 4 0034 Konstancin Grapa
Henryków-Urocze

  • ul. Gromadzka
  • ul. Społeczna
  • ul. Kręta
  • ul. Czerwonych Dębów
  • ul. Wschodnia
  • ul. Herbaciana
2021-08-20 09:00 2021-08-20 13:00 4 02-0266 Henryków 2 Gromadzka
02-1454 Henryków Urocze 2

Rejon Pruszków:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. J. Montwiłła 1,3
2021-08-16 09:00 2021-08-16 13:00 4 01-0025 Grodzisk Montwiłła obw nr 3
Osowiecka, Biała 2
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. J. Montwiłła 1,3
2021-08-16 09:00 2021-08-16 13:00 4 01-0025 Grodzisk Montwiłła obw nr 3
Osowiecka, Biała 2
Janów

  • ul. gen. Władysława Andersa 70, 72, 74, 75, 75A, 76, 77
  • ul. Pohulanka 103, 97, 109, 111, 115, 117, 119,
2021-08-16 09:00 2021-08-16 13:00 4 Stacja 01-0401 Janów obwód nN numer 3
Zielona 3, 5
Janów

  • ul. gen. Władysława Andersa 70, 72, 74, 75, 75A, 76, 77
  • ul. Pohulanka 103, 97, 109, 111, 115, 117, 119,
2021-08-16 09:00 2021-08-16 13:00 4 Stacja 01-0401 Janów obwód nN numer 3
Zielona 3, 5
Pruszków

  • ul. Sadowa
  • ul. Feliksa Kaczanowskiego
  • ul. Gościnna od 1 i 2 do 11, 10
  • ul. Lotników
  • ul. Potrzebna
  • ul. Błękitna 45 i 47
  • ul. Zamiejska 0d 1 do 11 + działki
  • ul. Spacerowa od 26 do Sadowej
  • ul. Wołodyjowskiego od Sadowej do Pęcickiej
  • ul. Dolna do Zamiennej
  • ul. Zamienna
  • ul. Raszyńska
  • ul. Lazurowa od Dolnej do Zielonej
  • Zielona
  • ul. Stefana Czarnieckiego
  • ul. Zamiejska
2021-08-16 09:00 2021-08-16 12:00 3 01-1391 Sadowa 3
01-0816 Sadowa 1
01-1395 Sadowa 2
Michałowice

  • ul. Szkolna 15, szkoła
2021-08-16 09:00 2021-08-16 13:00 4 01-0189 Michałowice Przedszkole obwód numer 1
Pruszków

  • ul. Żbikowska od numeru 2 do numeru 32
  • ul. Przy Potoku
  • ul. Willowa
  • ul. 3 Maja 138, 140, 142, 144,144A, 169, 171 Stacja kontroli Pojazdów, 173, 175, 177,179,181, 183
  • ul. Ciepła
  • ul. Domaniewska 5,8
2021-08-17 08:00 2021-08-17 10:00 2 01-0419 Pruszków Domaniew 3 Maja
01-0259 Pruszków Trojanówka
Dom Opieki Żbikowska 40,Instytut Mechanizacji Żbikowska 22, Firma Polight,BIEDRONKA 3 Maja 132,
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Radomska
  • ul. Kielecka
2021-08-17 09:00 2021-08-17 13:00 4 01-0525 Grodzisk Szczęsna 3 obw nr 1 i 3
Pruszków

  • ul. Żbikowska od numeru 2 do numeru 32
  • ul. Przy Potoku
  • ul. Willowa
  • ul. 3 Maja 138, 140, 142, 144,144A, 169, 171 Stacja kontroli Pojazdów, 173, 175, 177,179,181, 183
  • ul. Ciepła
  • ul. Domaniewska 5,8
2021-08-17 17:00 2021-08-17 19:00 2 01-0419 Pruszków Domaniew 3 Maja
01-0259 Pruszków Trojanówka
Dom Opieki Żbikowska 40,Instytut Mechanizacji Żbikowska 22, Firma Polight,BIEDRONKA 3 Maja 132,
Ożarów Mazowiecki

  • ul. Parkowa
  • ul. Tadeusza Kościuszki
  • ul. Jana Zamoyskiego
  • ul. 1-go Maja
  • ul. Mazowiecka
  • ul. Pallotyńska 14
2021-08-18 09:00 2021-08-18 13:00 4 01-0740 (OŻARÓW PARKOWA)
Truskaw

  • ul. Dzika 10
2021-08-18 10:30 2021-08-18 14:30 4 01- 0560 Truskaw 1 obwód numer 1
Koczargi Stare

  • ul. Jodłowa 12h
2021-08-19 07:00 2021-08-19 08:00 1 Stacja 01-0505 Koczargi Stare 3 obwód nr 3
Kręczki

  • ul. Tatarak
  • ul. Niezapominajki
2021-08-19 10:00 2021-08-19 13:00 3 01-1885 Kaputy Koniczyny
Kręczki

  • ul. Platanowa
2021-08-19 13:00 2021-08-19 16:00 3 01-1885 Kaputy Koniczyny
Koczargi Stare

  • ul. Jodłowa 12h
2021-08-19 14:00 2021-08-19 15:00 1 Stacja 01-0505 Koczargi Stare 3 obwód nr 3
Chrzanów Duży

  • 30A,31D,45,46,47,48,48A,49,55,57,69,69A,71,
  • Betoniarnia
  • Skład drewna
2021-08-20 09:00 2021-08-20 13:00 4 01-0550 Chrzanów Duży Betoniarnia
Janów

2021-08-20 09:00 2021-08-20 13:00 4 01-1338 Janów 3 Osiedle obw nr 1

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998
Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa
Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa
Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl