Miesiąc: Styczeń 2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 18.01-24.01.2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 18.01-24.01.2021

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Łazy

  • ul. Wąska
  • ul. Spokojna
  • ul. Szmaragdowa
  • ul. Marzeń
  • ul. Dolna
  • ul. Słowicza
  • ul. Usługowa
  • ul. Podleśna
  • ul. Szklarniowa
  • ul. Aleja Krakowska
  • ul. Alpejska
2021-01-20 09:00 2021-01-20 13:00 4 02A0093 (NORCOOL POLAND)
02-0388 (ŁAZY GS)
02-1001 (ŁAZY MEDAGRO)
02-0387 (SĘKOCIN ML I TD)
02-0386 (ŁAZY 1)
02-1190 (ŁAZY WĄSKA)
Janówek

Krakowiany

Przypki

2021-01-20 10:00 2021-01-20 13:00 3 02-1657 Janówek Przepompownia
02-0451 Janówek Wieś
02-0343 Przypki
02-23A0001 Przypki Prosta
02-1627 Przypki Mazurowa
02-1701 Przypki Mazurowa 2
02-1876 Krakowiany Sosnowa
Krakowiany Ul. Sosnowa
Cieciszew

2021-01-21 09:00 2021-01-21 13:00 4 02-0942 Cieciszew 1
Cieciszew od nr 1 do 24 oraz od nr 62 do nr 66
Nowa Iwiczna

  • ul. Migdałowa
  • ul. Cicha
  • ul. Piękna
  • ul. Stokrotki

Stara Iwiczna

  • ul. Wiśniowa 7, 8, 9, 10, 11, 12
  • ul. Syna Pułku 5, 7, 8, 9, 10, 12, 16,
  • ul. Nowa 6
  • ul. Krótka
  • ul. Cicha
  • ul. Niecała
2021-01-21 09:00 2021-01-21 13:00 4 02-1286 Nowa Iwiczna Migdałowa
02-1176 Stara Iwiczna Oś. Dom Jedn. Wiśniowa
02-1437 Nowa Iwiczna Stokrotki
02-0960 Nowa Iwiczna Piękna
02A0186 Maj
Piaseczno

  • ul. Warszawska nr 32A
2021-01-22 10:00 2021-01-22 12:00 2 02-1254 Piaseczno Opitma

Rejon Pruszków: 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Pruszków

  • ul. Niska
  • ul. Wysoka
  • ul. Przeciętna
  • ul. Piaskowa
  • ul. Partyzantów 5,6,7,8
  • ul. Bliska
  • ul. Spokojna
  • ul. Bohaterów Warszawy
  • ul. Sucha
  • ul. Mała
  • ul. Kredowa
  • ul. Grunwaldzka 59,61,65
  • ul. Główna
  • ul. Bończy 2
2021-01-19 09:00 2021-01-19 15:00 6 01-1122 Pruszków Główna 2
01-0763 Pruszków Główna 1
01-0808 Pruszków Spokojna
Brwinów

  • ul. Stanisława Lilpopa
  • ul. Jaśminowa 3,5,6,7
  • ul. Wiewiórek
  • ul. Raszyńska 3,5
  • ul. Kępińska 57
  • ul. Partyzantów 15,17,18,18A,19,21
2021-01-19 09:00 2021-01-19 13:00 4 01-0318 Brwinów Raszyńska
Żółwin

  • ul. Młochowska 8a, 22, 24, 26, 28, 30, 32
  • ul. Krótka 1,2,4
  • ul. Zarybie 30
  • ul. Mokra 18
2021-01-19 09:00 2021-01-19 13:00 4 Stacja nr 01-0692 Żółwin 2
obwód nr 1 i 2
Opacz Mała

  • ul. Zachodnia 60,62,63,66,67,36,70
  • ul. polna 33
  • ul. Targowa 41, 43, 54, 54A , od 49 do 55
  • Opacz ul. Żurawia 1-9

Michałowice

  • ul. Polna 23C do 27,42
  • ul. Klonowa 1A do 1E , od 2 do 6, nieparzyste od 55A do 67,
  • ul. Św.Antoniego
  • ul. Czapli
  • ul. Jałowcowa 14 , przepompownia Polna róg Jałowcowej
2021-01-19 10:00 2021-01-19 14:00 4 01-0490 Opacz Mała 3
Opacz ul. Zachodnia 60,62,63,66,67,36,70 ; Opacz ul. polna 33 ; Opacz ul. Żurawia 1-9 Michałowice ul. Św.Antoniego ; Michałowice ul. Czapli ; Michałowice ul. Jałowcowa 14 , przepompownia Polna róg Jałowcowej
Falęcin

  • 12,14,18
2021-01-20 09:00 2021-01-20 13:00 4 01-0570 Falecin obw nr 3
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Okrężna 14a,94
  • ul. Piaskowa nr od 1 do 1g i od 2 do 2p
2021-01-20 09:00 2021-01-20 13:00 4 01-1463 Okrężna 2 obw nr 1
Żółwin

  • ul. Młochowska 40, 46, 48, 50A, 52, 56, 58
  • ul. Świerkowa 17, 20
  • ul. Leśna 17, 21 ,23, 24,
2021-01-20 09:00 2021-01-20 13:00 4 Stacja nr 01-0692 Żółwin 2
obwód nr 3 i 4
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Piaskowa 1f/1,1f/2,1g/1,1g/2
2021-01-21 09:00 2021-01-21 13:00 4 01-1463 Okrężna 2 obw nr 5
Otrębusy

  • ul. Przejazdowa 2A,2B,3,3C,3D,4
  • ul. Krecia
  • ul. Łosia
2021-01-21 09:00 2021-01-21 13:00 4 01-0475 Otrębusy 3 obw nr 1
przepompownia, ul. Dzików, Jeża
Żółwin

  • ul. Zarybie 25
  • ul. Młochowska 26
2021-01-21 09:00 2021-01-21 13:00 4 Stacja 01-0563 ŻÓŁWIN PRODEX
Michałowice

  • ul. Słoneczna nr od 9 do 26
  • ul. Aleje Jerozolimskie 283,285,287A
2021-01-22 09:00 2021-01-22 13:00 4 01-0360 Michałowice Słoneczna obw nr 2
Śladów

Kromnów

Piaski Królewskie

Piaski Duchowne

Gorzewnica

2021-01-22 09:00 2021-01-22 13:00 4 01-1283 Śladów 2
01-1284 Śladów 4
01-1285 Kromnów
01-1305 Kromnów ZPR
01-1288 Kromnów 2
01-1287 Kromnów 3
01A0019 Gorzew Przepompownia
01-1336 Piaski Królewskie 3
01-1289 Piaski Duchowne
Piaski Duchowne

  • 7,8,9,11,12,213,15,3,24,25, 27,28,57
2021-01-22 09:00 2021-01-22 13:00 4 01-1336 Piaski Królewskie 3 obwód nN numer 1

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998

Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa

Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl