Miesiąc: Czerwiec 2020

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 22.06-28.06.2020

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 22.06-28.06.2020

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Magdalenka

  • ul. Słoneczna
  • ul. Lipowa
  • ul. Modrzewiowa
  • ul. Brzozowa
  • ul. Parkowa
  • ul. Graniczna
  • ul. Leśna
  • ul. Wąska
  • ul. Olchy
  • ul. Konieczna
  • ul. Wiśniowa
  • ul. Pionierów
2020-06-22 09:00 2020-06-22 13:00 4 02-1630 (MAGDALENKA GRANICZNA2)
02-1684 (MAGDALENKA SŁONECZNA 2)
02-0373 (MAGDALENKA GRANICZNA
02-0374 (MAGDALENKA LIPOWA
Magdalenka

  • ul. Okrężna
  • ul. Parkowa
  • ul. Polna
  • ul. Jarzębinowa
  • ul. Jałowcowa
  • ul. Leśna
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Pionierów
  • ul. Wiśniowa
  • ul. Gąsek
  • ul. Sosnowa
2020-06-22 11:00 2020-06-22 15:00 4 St.
02-1853 Magdalenka Okrężna
02-0376 Magdalenka Polna
02-1449 Magdalenka Jarzębinowa
Lesznowola

  • ul. Topolowa
  • ul. Wojska Polskiego
  • ul. Dworkowa
2020-06-23 09:00 2020-06-23 13:00 4 02-0571 (LESZNOWOLA JW)
02-0569 (LESZNOWOLA PGR 1)
02-0569 (LESZNOWOLA PGR 1)
Dębówka

  • od 1 do 40

Podłęcze

  • 58 do 64
2020-06-23 09:00 2020-06-23 13:00 4 02-0759 Dębówka 2
Gabryelin

  • ul. Polna
2020-06-23 09:00 2020-06-23 13:00 4 nr 02-1528 Gabryelin Polna
Rusiec

  • ul. Bursztynowa
  • ul. Brylantowa
  • ul. Diamentowa
2020-06-23 10:00 2020-06-23 14:00 4 nr 02-1866 Rusiec Radarowa Bursztynowa
Jeziórko

  • ul. Słoneczna
  • ul. Sosnowa
  • ul. Leśna
  • ul. Spacerowa
  • ul. Różana
  • ul. Łąkowa
  • ul. Wiosenna
  • ul. Kolejowa

Kędzierówka

2020-06-24 09:00 2020-06-24 13:00 4 02-0644 Jeziórko 5
02-1219 Kędzierówka Przy Torach
02A0161 TP S.A.
Cieciszew

  • od nr 1 do 24 i od 62 do66
2020-06-24 09:00 2020-06-24 13:00 4 02-0942 Cieciszew 1
Łazy Leśne

  • 4
2020-06-22 09:00 2020-06-22 13:00 4 01-1214 Łazy Leśne 2
Komorów

  • ul. Wiejska od 11 i 20 do 17 i 38,
  • ul. Fryderyka Chopina 1, 2, 5, 6, 8, 10, 12, 14
2020-06-22 09:00 2020-06-22 13:00 4 01-1106 Komorów Hydrofornia obw. nr 3
Książenice

  • al. E. Marylskiego 5
2020-06-22 10:00 2020-06-22 14:00 4 01-1700 Książenice Marylskiego
Ożarów Mazowiecki

  • ul. Poznańska od numeru 113 do 121 i od numeru 170 do 180
2020-06-23 09:00 2020-06-23 13:00 4 01-0776 Bronisze 1 obwód numer 4
Brwinów

  • ul. Konspiracji od numeru 3 do 16 ,
  • ul. Żukowska nr 1, 2, 3 i 4
  • ul. Kampinoska od numeru 1 i 4 do numeru 27 i 12 C
  • ul. Juliusza Słowackiego od numeru 30 i 35 do numeru 40 i 47 u
  • ul. Czubińska 1
  • ul. Kwiatowa 22A
  • ul. Adama Mickiewicza od nr 43 do nr 47
2020-06-23 09:00 2020-06-23 13:00 4 01-0928 Brwinów Kampinoska obw 2
Pęcice Małe

  • ul. Skowronków 21a,b,c,d,e,f,g, 37 f
2020-06-23 10:00 2020-06-23 13:00 3 01-1445 Pęcice Osiedle
Szczęsne

  • ul. Łagodna 12,12A,12B
  • ul. Zięby 1,3, 5
  • 5,5D,5E,16
2020-06-24 09:00 2020-06-24 13:00 4 01-1123 (SZCZĘSNE) obw nr 2
Laski

  • ul. Pomidorowa od nr 2-16,
  • ul. 3 Maja od nr 6 do 109
  • ul. Cichowszczyzna
  • ul. Przedszkolna
  • ul. Antoniego Daszewskiego
  • ul. Klaudyńska
  • ul. Podleśna od nr 2-32 i 1-29
  • ul. Brzozowa od nr 1 do 62
  • ul. Trzech Sosen od nr 1-5 i 2-8
  • ul. Pogodna od nr 1-7 i 2-10
  • ul. Młodzieżowa
  • ul. Południowa 1-25 i 2-28
  • ul. 3 Maja TAKOM 36C
  • ul. Pocztowa 7 AKCYDENS
  • Szkoła Ekologii i Zarządzania oraz Szkoła

Klaudyn

  • ul. Łąkowa PPHU DARIAN
2020-06-25 08:00 2020-06-25 10:00 2 01-0930 Laski 3 Maja 2
01-1168 Laski Podleśna
01-1060 Laski Cichowszczyzna
01-1169 Laski Pocztowa
01-1055-Laski Łąkowa
ODWOŁANE
Zmiana zakresu prac.
Ożarów Mazowiecki

  • ul. Strażacka Osiedle Bloki
2020-06-25 08:00 2020-06-25 11:00 3 01-1724 Strażacka 2
Pruszków

  • ul. Ołówkowa 22
2020-06-25 08:00 2020-06-25 13:00 5 01-1096 Pruszków Sienkiewicza obwód nr 8
Reguły

  • ul. Wiejska od nr 3 do nr 16
  • Piękna 15
2020-06-25 09:00 2020-06-25 13:00 4 Stacja 01-0491 Reguły Jung obw. nr 2
Piękna 15
Wólka

  • ul. Parkowa od 1 i 2 do 48 i 43
  • ul. Topolowa 104
2020-06-25 09:00 2020-06-25 13:00 4 01-0457 Wólka Zaborowska obwód nN numer 2
Wólka Zaborowska na ulicach: Parkowa od 1 i 2 do 48 i 43, Topolowa 104
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. H. Sienkiewicza 44
2020-06-25 11:00 2020-06-25 16:00 5 01-0164 Grodzisk Osiedle XX Lecia obwód nr 1 ZK 3.3
Pawilony, plac budowy
Laski

  • ul. Pomidorowa od nr 2-16,
  • ul. 3 Maja od nr 6 do 109
  • ul. Cichowszczyzna
  • ul. Przedszkolna
  • ul. Antoniego Daszewskiego
  • ul. Klaudyńska
  • ul. Podleśna od nr 2-32 i 1-29
  • ul. Brzozowa od nr 1 do 62
  • ul. Trzech Sosen od nr 1-5 i 2-8
  • ul. Pogodna od nr 1-7 i 2-10
  • ul. Młodzieżowa
  • ul. Południowa 1-25 i 2-28
  • ul. 3 Maja TAKOM 36C
  • ul. Pocztowa 7 AKCYDENS
  • Szkoła Ekologii i Zarządzania oraz Szkoła

Klaudyn

  • ul. Łąkowa PPHU DARIAN
2020-06-25 17:00 2020-06-25 19:00 2 01-0930 Laski 3 Maja 2
01-1168 Laski Podleśna
01-1060 Laski Cichowszczyzna
01-1169 Laski Pocztowa
01-1055-Laski Łąkowa
ODWOŁANE
Zmiana zakresu prac.
Izabelin C

  • ul. Ludwika Krzywickiego 37
  • ul. Józefata Kuncewicza 9, 17, 21, 23,
  • ul. Orła Białego od Chodkiewicza do Końcowej,
  • ul. Mariana Langiewicza od Chodkiewicza do Końcowej,
  • ul. Końcowa od Orła Białego do Langiewicza
2020-06-26 09:00 2020-06-26 13:00 4 01-1032 Izabelin 4 Sierakowska obwód nN numer 4
Falęcin

  • 2,4,6,8
2020-06-26 09:00 2020-06-26 13:00 4 01-0570 Falecin obw nr 5