Tag Archives: wynajem agregatu prądotwórczego

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 20.07-26.07.2020

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 20.07-26.07.2020

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Secymin Polski

  • od nr 8 do nr 24
2020-07-20 09:00 2020-07-20 13:00 4 01-1298 Secymin Polski
Brwinów

  • ul. Marii Konopnickiej od nr 1 do nr 25 i od nr 2 do nr 16
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 8,11
  • ul. Tadeusza Kościuszki
2020-07-20 09:00 2020-07-20 13:00 4 01-0851 Brwinów Maryninek 2 obw nr 3
Piastów

  • ul. Piotra Wysockiego 3 i 9 oraz Pawilon Handlowy
  • ul. Józefa Bema 2
  • ul. Jarosława Dąbrowskiego 2
  • ul. Żbikowska 1
  • ul. Józefa Hallera od nr 48 do 57 i nr 45
  • ul. Kujawska od nr 2 D do Wojska Polskiego
2020-07-20 09:00 2020-07-20 10:00 1 PTW_Paderewskiego_5_01-0228 _Dąbrowskiego_3
Wojska Polskiego od nr 12 do nr 56 , Firma Antares,Hydrofornia
Piastów

  • ul. Piotra Wysockiego 3 i 9 oraz Pawilon Handlowy
  • ul. Józefa Bema 2
  • ul. Jarosława Dąbrowskiego 2
  • ul. Żbikowska 1
  • ul. Józefa Hallera od nr 48 do 57 i nr 45
  • ul. Kujawska od nr 2 D do Wojska Polskiego
2020-07-20 16:00 2020-07-20 17:00 1 PTW_Paderewskiego_5_01-0228 _Dąbrowskiego_3
Wojska Polskiego od nr 12 do nr 56 , Firma Antares
Pruszków

  • ul. Żbikowska 56
2020-07-21 08:00 2020-07-21 13:00 5 01-1684 Pruszków Żbikowska 2
Kanie

  • ul. Żurawieńcowa
  • ul. Słowicza
  • ul. Spacerowa 11
  • ul. Wiosenna od nr 8 do Fanciszkańskiej
  • ul. Nadarzyńska od Wiosennej do Lasu
  • ul. Leśna od Nadarzyńskiej do Spacerowej
  • ul. Strefowa od Nadarzyńskiej do nr 6 i 6 a

Otrębusy

  • ul. Natalińska
  • ul. Polna
  • ul. Tęczowa
  • ul. Spacerowa
  • ul. Zielona
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Piękna
  • ul. Fryderyka Chopina
  • ul. Kubusia Puchatka
  • ul. Bartosza Głowackiego
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Baśniowa
  • ul. Juliusza Słowackiego do Nadarzyńskiej
  • ul. Pogodna
  • ul. Karolińska
  • ul. Ziemowita
  • ul. Słowiańska
  • ul. Piasta
  • ul. Wandy
  • ul. dr. Mariana Piaseckiego ( Szkoła)
2020-07-21 08:00 2020-07-21 18:00 10 01-0466 Kanie 6
0478 Otrębusy 6
0479 Otrębusy 8
0480 Otrębusy 7
1145 Otrębusy Szkoła
Kanie Poranna,Akacjowa,Franciszkańska
Kanie

  • ul. Żurawieńcowa
  • ul. Słowicza
  • ul. Spacerowa 11
  • ul. Wiosenna od nr 8 do Fanciszkańskiej
  • ul. Nadarzyńska od Wiosennej do Lasu
  • ul. Leśna od Nadarzyńskiej do Spacerowej
  • ul. Strefowa od Nadarzyńskiej do nr 6 i 6a

Otrębusy

  • ul. Bartosza Głowackiego
  • ul. Akacjowa
  • ul. Franciszkańska
  • ul. Poranna
  • ul. Natalińska
  • ul. Polna
  • ul. Tęczowa
  • ul. Spacerowa
  • ul. Zielona
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Piękna
  • ul. Fryderyka Chopina
  • ul. Kubusia Puchatka
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Baśniowa
  • ul. Juliusza Słowackiego do Nadarzyńskiej
  • ul. Pogodna
  • ul. Karolińska
  • ul. Ziemowita
  • ul. Słowiańska
  • ul. Piasta
  • ul. Wandy
  • ul. dr. Mariana Piaseckiego
2020-07-21 08:00 2020-07-21 10:00 2 01-0466 Kanie 6
0478 Otrębusy 6
0479 Otrębusy 8
0480 Otrębusy 7
1145 Otrębusy Szkoła
Ponowne wyłączenie w godzinach od 16:00 do 18:00
Granica

  • Muzeum Kampinowski Park Narodowy
2020-07-21 09:00 2020-07-21 13:00 4 01-1212 Granica 2 obw nr 1
Otrębusy

  • ul. dr. Mariana Piaseckiego Szkoła),
  • ul. Natalińska
  • ul. Karolińska
2020-07-21 10:00 2020-07-21 18:00 8 01-1145 Otrębusy Szkoła obw nr 1 kier WKD
Otrębusy

  • ul. dr. Mariana Piaseckiego
  • ul. Natalińska
  • ul. Karolińska
  • ul. Ziemowita 2
  • ul. Słowiańska
2020-07-21 10:00 2020-07-21 18:00 8 01-1145 Otrębusy Szkoła obw nr 1 kierunek WKD
0480 Otrębusy 7 obwód nr 1
Szkoła
Kanie

  • ul. Żurawieńcowa
  • ul. Leśna od Nadarzyńskiej do Spacerowej
  • ul. Strefowa od Nadarzyńskiej do nr 6 i 6a
  • ul. Słowicza
  • ul. Spacerowa 11
  • ul. Wiosenna od nr 8 do Fanciszkańskiej
  • ul. Nadarzyńska od Wiosennej do Lasu

Otrębusy

  • ul. Bartosza Głowackiego
  • ul. Akacjowa
  • ul. Franciszkańska
  • ul. Poranna
  • ul. Natalińska
  • ul. Polna
  • ul. Tęczowa
  • ul. Spacerowa
  • ul. Zielona
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Piękna
  • ul. Fryderyka Chopina
  • ul. Kubusia Puchatka
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Baśniowa
  • ul. Juliusza Słowackiego do Nadarzyńskiej
  • ul. Pogodna
  • ul. Karolińska
  • ul. Ziemowita
  • ul. Słowiańska
  • ul. Piasta
  • ul. Wandy
  • ul. dr. Mariana Piaseckiego
2020-07-21 16:00 2020-07-21 18:00 2 01-0466 Kanie 6
0478 Otrębusy 6
0479 Otrębusy 8
0480 Otrębusy 7
1145 Otrębusy Szkoła
Nowa Wieś

  • ul. Główna od nr 3 do nr 41 i od nr 4 do nr 42
  • ul. Kwiatowa 3,5
  • ul. Heleny
  • ul. Wandy
  • ul. Główna od nr 53 do nr 45 i od nr 50 do nr 46
  • ul. Spacerowa 1
2020-07-22 08:00 2020-07-22 19:00 11 01-0247 Nowa Wieś Główna 2
01-1662 Nowa Wieś Wandy01-0247 Nowa Wieś Główna 2
01-1662 Nowa Wieś Wandy
01-0248 Nowa Wieś Przedszkole
Przedszkole
Koszajec

  • 24,35,39
2020-07-22 09:00 2020-07-22 13:00 4 01-1108 Koszajec 1 obwód nN numer 1
Pruszków

  • ul. Kręta od rzeki do Asnyka
  • ul. Torfowa od Krętej do Piotra Skargi
  • ul. Piotra Skargi
  • ul. Węglowa
  • ul. Koksowa
  • ul. Adama Asnyka
2020-07-23 08:00 2020-07-23 15:00 7 01-1149 Pruszków Kręta
Adamowizna

  • ul. Dobra
  • ul. Królicza
2020-07-23 08:00 2020-07-23 09:00 1 01-1123 (SZCZĘSNE)
Duchnice

  • ul. Ożarowska
  • ul. Boczna
2020-07-23 08:00 2020-07-23 12:00 4 01-0412 Duchnice Wieś obwód numer 2
Mokra
Koczargi Stare

  • ul. Klonowa od nr 38 do nr 118 i od nr 47 do nr 65
  • ul. Jaworowa od nr 1 do nr 5A
  • ul. Wrzosowa
2020-07-23 09:00 2020-07-23 13:00 4 01-0504 Koczargi Stare obwód nN nr 1 kierunek Las
Adamowizna

  • ul. Dobra
  • ul. Królicza
2020-07-23 16:00 2020-07-23 17:00 1 01-1123 (SZCZĘSNE)
Moszna-Wieś

  • 53,54,55,55A,56
2020-07-24 09:00 2020-07-24 13:00 4 01-0698 Moszna 2 obwód nN numer 2
Duchnice

  • ul. Księgowych
2020-07-24 09:00 2020-07-24 13:00 4 01-1708 Duchnice Gałczyńskiego

 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Stara Wieś

  • ul. Radosna od 22 do 28
2020-07-22 10:00 2020-07-22 14:00 4 02-0435 3
Nadarzyn

  • ul. Akacjowa od 20 do 64
2020-07-23 09:00 2020-07-23 13:00 4 02-1239 Osiedle

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998

Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa

Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl