Pruszków
- ul. Ołówkowa od numeru 1 E do numeru 20,
- ul. Henryka Sienkiewicza 7,11,17,
- ul. Stalowa 1,2,3,4,5,6,7,8,11
- ul. Przemysława 4
|
2021-04-09 08:00 |
2021-04-09 09:00 |
1 |
01-1096 Pruszków Sienkiewicza |
Drukarnia PRINT, Piekarnia, |
Grodzisk Mazowiecki
|
2021-04-09 09:00 |
2021-04-09 13:00 |
4 |
01-0034 Grodzisk Zacisze obw nr 4 |
Pruszków
- ul. Ołówkowa od numeru 1 E do numeru 20
- ul. Henryka Sienkiewicza 7,11,17,
- ul. Stalowa 1,2,3,4,5,6,7,8,11,
- ul. Przemysłowa 4
|
2021-04-09 15:00 |
2021-04-09 16:00 |
1 |
01-1096 Pruszków Sienkiewicza |
Drukarnia PRINT, Piekarnia, |
Stare Polesie
|
2021-04-12 09:00 |
2021-04-12 14:00 |
5 |
01-1300 Polesie Stare 1
01-1306 Polesie Stare 2
01-1346 Polesie Nowe 4
01-1348 Polesie Nowe 6
01-1347 Polesie Nowe 5
01-1881 Polesie Nowe 7
01-1343 Polesie Nowe 1
01-1344 Polesie Nowe 2
01-1345 Polesie Nowe 3 |
Polesie Nowe ,Polesie Stare |
Kady
Milanówek
- ul. Kadowska
- ul. Staszica od 1do 12,
|
2021-04-12 09:00 |
2021-04-12 13:00 |
4 |
01-0088 Grodzisk Staszica 2 obwód nN numer 2 |
ul. Sokoła |
Grodzisk Mazowiecki
- ul. J. Ordona
- ul. Teodory
- ul. Średnia
- ul. Zajęcza
- ul. Chlewińska
- ul. Chrzanowska
- ul. Rybitwy
- ul. Rybna
- ul. Cieszyńska
|
2021-04-13 08:00 |
2021-04-13 10:00 |
2 |
01-0032 Odona
01-0550 Chrzanów Duży Betoniarnia
01-1430 Chrzanowska 2
01A0151 ARGED |
Kościół,Betoniarnia |
Michałowice
- ul. Szkolna Szkolna od Raszyńskiej do 11 Listopada
- ul. Raszyńska , Raszyńska nr parzyste od ul 3 Maja do ul. Szkolnej
|
2021-04-13 09:00 |
2021-04-13 11:00 |
2 |
01-0189 Michałowice Przedszkole |
Władków
- ul. Neptuna od nr 46 do nr 61,
- ul. Polarna 4,16,26,27,34
- ul. Marsa 40,42
|
2021-04-13 09:00 |
2021-04-13 13:00 |
4 |
01-0122 Władków obw nr 1 |
Grodzisk Mazowiecki
- ul. J. Ordona
- ul. Teodory
- ul. Średnia
- ul. Zajęcza
- ul. Chlewińska
- ul. Chrzanowska
- ul. Rybna
- ul. Rybitwy
- ul. Cieszyńska
|
2021-04-13 18:00 |
2021-04-13 20:00 |
2 |
01-0032 Odona
01-0550 Chrzanów Duży Betoniarnia
01-1430 Chrzanowska 2
01A0151 ARGED |
Kościół,Betoniarnia |
Kozerki
- ul. Wenus
- ul. gen. G. Orlicz-Dreszera
Kałęczyn
- ul. Znajoma
- ul. Osiedlowa
- ul. Radziejowicka 221,223,225,227
|
2021-04-14 09:00 |
2021-04-14 13:00 |
4 |
01-1178 Kozerki Metsan
01-1176 Kozerki Tkaniny
01-1826 Kałęczyn Osiedle |
Skład Budowlany |
Grodzisk Mazowiecki
Chlebnia
|
2021-04-15 08:00 |
2021-04-15 10:00 |
2 |
01-0019 Chlebnia
01-1135 Grodzisk Przeskok |
Kromnów
Gorzewnica
|
2021-04-15 09:00 |
2021-04-15 13:00 |
4 |
01-1287 Kromnów 3 |
Błonie
- ul. Pogodna
- ul. Faszczycka od nr 37 do nr 40M
|
2021-04-15 10:00 |
2021-04-15 14:00 |
4 |
STACJA 01-1801 Błonie Faszczycka obwód numer 3 |
Izabelin C
- ul. Jakuba Przyłuskiego 7 i 9
- ul. Sierakowska 16
- ul. Zakątna ,7,10,11,12
- ul. Józefa Chłopickiego 13,13B,15,16,18,19,20,24,26,28
|
2021-04-16 09:00 |
2021-04-16 13:00 |
4 |
01-0751 Izabelin Sierakowska |
Owczarnia
|
2021-04-16 09:00 |
2021-04-16 13:00 |
4 |
01-1118 (OWCZARNIA 2) – (3) SŁUP EPV |