Tag Archives: wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 02.11-08.11.2020

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 02.11-08.11.2020

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Falenty Nowe

  • ul. Droga Hrabska
  • ul. Modrzewiowa
  • ul. Widokowa
2020-11-02 08:30 2020-11-02 12:30 4 02-0492 Falenty Nowe 1
Piaseczno

  • ul. Julianowska od 56 do 64A
2020-11-02 09:00 2020-11-02 13:00 4 02-0606 obwód kierunek Tory
Ogródki Działkowe sektor od 64 do 84
Piaseczno

  • ul. Jana Kazimierza od 19 do 35 oraz od 20 do 40
  • ul. Hajduczka 3, 4, 5
  • ul. Gołkowska 3, 3A, 3B, 4, 4A, 4B, 4C, 5A
2020-11-02 09:00 2020-11-02 13:00 4 02-0530 Jana Kazimierza
Nowe Grocholice

  • ul. Sikorskiego
  • ul. Waryńskiego
  • ul. Trakt Grocholicki
  • ul. Moniuszki
  • ul. Popularna
  • ul. Jesienna
  • ul. Sienkiewicza
2020-11-03 08:30 2020-11-03 12:30 4 02-0549 Grocholice
Coniew

  • od 69 P do 81
2020-11-03 09:00 2020-11-03 13:00 4 02-0128 Szpruch
Zgorzała

  • ul. Postępu
  • ul. Kolibra
  • ul. Strusia
2020-11-03 09:00 2020-11-03 13:00 4 02-0965 Północ
Ostrówik

2020-11-04 08:30 2020-11-04 12:30 4 02-1886 Ostrówik
Kolonia Lesznowola

  • ul. Słoneczna od 103 do 138 i 178
  • ul. Krótka od 1 do 11
2020-11-04 09:00 2020-11-04 13:00 4 02-0549 Lesznowola Kolonia
02-0701 Stara Iwiczna 3
Nowa Wola

  • ul. Mieczyków
2020-11-04 09:00 2020-11-04 13:00 4 02-1919 Kukułki
Coniew

  • Trakt Pułaskiego od 2 do 6 oraz od 53 do 67
2020-11-04 09:00 2020-11-04 13:00 4 02-0128 Szpruch
Józefosław

  • ul. Ogrodowa od Pachnącego Groszku do Działkowej
  • ul. Pachnącego Groszku
  • ul. Migdałowa
  • Kwitnącej Czereśni

Kierszek

  • ul. Działkowa od nr 13 do nr 47
2020-11-05 08:30 2020-11-05 12:30 4 02-0914 Ogrodowa 3
Kwit
Zgorzała

  • ul. Kowalika
2020-11-05 09:00 2020-11-05 13:00 4 02-1599 Przy Torach obwód nr 1
Raszyn

  • ul. Nadrzeczna
  • ul. Klonowa
  • ul. Wybickiego
  • ul. gen. Bema
  • ul. gen. Zajączka
  • ul. Sportowa
  • ul. Spółdzielcza
  • ul. Czerwonego Kapturka
  • ul. Słoneczna
2020-11-06 08:30 2020-11-06 12:30 4 02-0499 Nadrzeczna
Garbatka

  • ul. Szeroka
  • ul. Postępu
2020-11-06 09:00 2020-11-06 13:00 4 02-0242 Garbatka

 

 

REJON PRUSZKÓW:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Dębówka

  • 51A,54C,54G,54F
2020-11-02 09:00 2020-11-02 13:00 4 01-0382 Bronisławów 2
Leszno

  • ul. Fabryczna od 9 do 11
2020-11-02 09:00 2020-11-02 13:00 4 01-0665 Leszno POM SKR
Jawczyce

  • ul. Przyparkowa
  • Kwiatowa, Cisowa
2020-11-02 09:00 2020-11-02 11:00 2 01-0345 Bronisze PGR
Szczęsne

  • ul. Łagodna
  • ul. Szpacza
  • ul. Orla
  • ul. Fiołkowa
  • ul. Strusia
  • ul. Kukułki
  • ul. Kosa
  • ul. Drozda
2020-11-03 08:00 2020-11-03 12:00 4 01-1123 SZCZĘSNE
Ożarów Mazowiecki

  • ul. Poznańska od nr 438A do nr 464
  • ul. Niska 15
2020-11-03 09:00 2020-11-03 13:00 4 01-0637 Ołtarzew Poznańska 1
Piastów

  • ul. Adama Mickiewicza 31, 26
  • ul. Adama Asnyka 12, 9, 11, 13
  • ul. Zygmunta Krasińskiego 16
  • ul. Juliusza Słowackiego 26, 26A, 24, 25, 22, 23, 20, 18, 19, 16A, 17, 15, 14, 31, 31A,
  • ul. Niecała 13, 24, 11, 22, 28, 9, 20, 20A, 7 A i B, 20B
2020-11-03 09:00 2020-11-03 13:00 4 01-0433 Piastów Asnyka
Milanówek

  • ul. Jaśminowa
  • ul. Bociania
  • ul. Jabłonowa 1
  • ul. Wiatraczna 7, 12A
  • ul. Nadarzyńska 4/1, 4/2, 6
  • ul. Królewska 51 firma COOKIE
  • ul. Grudowska 33, 35
  • ul. Perłowa
2020-11-04 09:00 2020-11-04 16:00 7 01-0252
Milanówek Bociania
Bieniewice

  • ul. Gimnazjalna 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51,
2020-11-04 09:00 2020-11-04 13:00 4 01-0922 Bieniewice Hydrofornia
Piastów

  • ul. Jana Styki 18, 9A, 14A, 9, 14, 5, 7, 3, 10A, 3A, 8, 8A, 6, 4,
  • ul. Przejazdowa 1
  • Przerwy-Tetmajera 1
2020-11-04 09:00 2020-11-04 13:00 4 01-1007 Piastów Styki
Kromnów

  • od nr 1 do nr 3

Gorzewnica

  • od 6 A do 9A
2020-11-04 09:00 2020-11-04 13:00 4 01-1287 Kromnów 3
Lasocin

  • od numeru 17 od 43 i od 18 do 44
2020-11-05 09:00 2020-11-05 13:00 4 01-1241 Lasocin1
Michałowice

  • ul. Zachodnia 21,25,55,57,59,61A
2020-11-05 09:00 2020-11-05 13:00 4 01-0355 Opacz 4
Gawartowa Wola

2020-11-06 08:00 2020-11-06 10:00 2 01A0188 BRUNO NEBELUNG
01-1749 Gawartowa Wola 3
01-0706 Gawartowa Wola 1
01-0707 Gawartowa Wola 2
01-0285 Gawartowa Wola Wieś
01A0223 Styrman
01A0343 Styrman 2
01-1076 Gawartowa Wola RSP
Bieniewice

  • ul. Świętego Jana 23, 25, 27, 31, 35, 74, 74A
2020-11-06 09:00 2020-11-06 13:00 4 01-0922 Bieniewice Hydrofornia
Milanówek

  • ul. Królewska 89,91,92,93,95,96,97,99A,99,101,102,103,105,105A,106,108,110,112,112A,114,115,,117,119
2020-11-06 09:00 2020-11-06 13:00 4 01-0105
Milanówek Królewska 1

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998

Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa

Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl