Tag Archives: wynajem agregatów prądotwórczych Piaseczno

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 19-25.07.2021

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 19-25.07.2021

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Nowy Prażmów

  • ul. Akacjowa dz nr 163/10, 163/11
2021-07-16 10:00 2021-07-16 14:00 4 02-23A0023 Nowy Prażmów 2
Urzut

  • ul. Ekologiczna
2021-07-19 09:00 2021-07-19 13:00 4 02-0447 Urzut 2 obwód nr 5
Piaseczno

  • ul. Redutowa od 47 do 62
  • ul. Okrężna 47
2021-07-20 09:00 2021-07-20 13:00 4 02-0525 02-0525 Zalesie Dolne Redutowa obwód nr 2
Kosów

  • ul. Żytnia
  • ul. Karasia
  • ul. Sadowa
  • Szkolna

Parole

  • Żytnia
  • Karasia
  • Sadowa
  • Szkolna
2021-07-20 09:00 2021-07-20 13:00 4 02-0422- Parole Supuła
02-1878 Parole Sadowa
02-0423 Kossów
Piaseczno

  • ul. Redutowa od 78 do 53
2021-07-20 09:00 2021-07-20 13:00 4 02-0525 02-0525 Zalesie Dolne Redutowa obwód nr 2
Zalesie Górne

  • ul. Przebudzenia Wiosny od 2 do 20
  • ul. Przebudzenia Wiosny od 3 do 13
2021-07-20 09:00 2021-07-20 13:00 4 02-1861 Zajęczy Trop od złącza nr 02z24326
Jaroszowa Wola

  • ul. Główna dz. nr 88/5
2021-07-20 10:00 2021-07-20 14:00 4 02-1574 Jaroszowa Wola Kamionka od słupa do złącza nr 02z21874
Jaworowa

2021-07-21 08:00 2021-07-21 10:00 2 02-0696 Jaworowa 2
02A0115 PRINT
02-1231 Jaworowa Rumiana
02-0493 Jaworowa 1
02-1541 Jaworowa Warszawska
02-0697 Jaworowa 3
02-1103 Jaworowa Oś. Domków Jednorodzinnych
02-23A0036 Jaworowa Baśniowa
Łoś

  • ul. Spółdzielcza dz nr 274/19
2021-07-21 10:00 2021-07-21 14:00 4 02-0273 Łoś RSP od złacza nr 6630 do złącza nr 02z9932
Jaworowa

2021-07-21 15:00 2021-07-21 17:00 2 02-0696 Jaworowa 2
02A0115 PRINT
02-1231 Jaworowa Rumiana
02-0493 Jaworowa 1
02-1541 Jaworowa Warszawska
02-0697 Jaworowa 3
02-1103 Jaworowa Oś. Domków Jednorodzinnych
02-23A0036 Jaworowa Baśniowa
Piaseczno

  • ul. Okrężna 47
  • ul. Redutowa od nr 47 do nr 62
2021-07-22 09:00 2021-07-22 13:00 4 02-1177 Zalesie Dolne Redutowa Opara obwód nr 2
Piaseczno

  • ul. Redutowa od nr 78 do nr 53
2021-07-22 09:00 2021-07-22 13:00 4 02-0525 Zalesie Dolne Redutowa obwód nr 2
Piskórka

  • ul. Podleśna od dz nr 42/40 do dz nr 42/66
2021-07-22 10:00 2021-07-22 14:00 4 02-0775 Piskórka Ogrody Działkowe od złacza nN nr 5448 do złącza nr 5449
Nadarzyn

  • ul. Żółwińska
  • ul. Tulipanowa
  • ul. Wiśniowa
  • ul. Świerkowa
2021-07-23 09:00 2021-07-23 13:00 4 02-1470 Nadarzyn Gimnazjum
Nowy Prażmów

  • ul. Akacjowa dz nr 163/10, 163/11
2021-07-23 10:00 2021-07-23 14:00 4 02-23A0023 Nowy Prażmów 2

Rejon Pruszków:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Błonie

  • ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C
2021-07-16 07:00 2021-07-16 08:00 1 01-1452 BLN Sochaczewska Stolarnia
STACJA PALIW LUKOIL ul. Sochaczewska
Odrano-Wola

  • ul. Akwarelowa od nr 8 do nr 58
2021-07-16 09:00 2021-07-16 13:00 4 01-0109 Odrano Wola 1 obw 1
Błonie

  • ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C
2021-07-16 18:00 2021-07-16 19:00 1 01-1452 BLN Sochaczewska Stolarnia
STACJA PALIW LUKOIL ul. Sochaczewska
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. A. Grottgera
  • ul. T. Makowskiego
  • ul. J. Fałata
  • ul. J. Chełmońskiego

Kałęczyn

  • ul. Przesmyk
  • ul. Osiedlowa
  • ul. Radziejowicka
2021-07-19 08:00 2021-07-19 12:00 4 01-0026 Grodzisk Chełmońskiego 1

01-1020 Grodzisk Chełmońskiego 4

Nowa Wieś

  • ul. Graniczna 7, 6, 2, 5, 10, 4, 3, 5A, 5, 6, 4
  • ul. Wspólna 20, 20A, 21, 22, 19A, 19, 46, 17, 18, 16C, 53, 16B, 17B
  • ul. Warszawska 28, 32, 34, 36, 38, 40A, 64, 24B, 24C, 24, 22Ai B, 22, 20

Granica

  • ul. Wspólna 20, 20A, 21, 22, 19A, 19, 46, 17, 18, 16C, 53, 16B, 17B
  • ul. Graniczna 7, 6, 2, 5, 10, 4, 3, 5A, 5, 6, 4
  • ul. Warszawska 28, 32, 34, 36, 38, 40A, 64, 24B, 24C, 24, 22Ai B, 22, 20
2021-07-19 09:00 2021-07-19 13:00 4 01-0245 Nowa Wieś Kamelskiego obw nr 1
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Lubelska
  • ul. Sieradzka
  • ul. Białostocka
  • ul. Okrężna
  • ul. Okólna Okólna od ul. Kaprys do nr 14
  • ul. Zacisze
  • ul. Paryska
  • ul. Prosta
  • ul. Wileńska
  • ul. Olsztyńska
  • ul. Augustowska
  • ul. Szczęsna
  • ul. Kijowska Kijowska od stacji do Litewskiej.
  • ul. Łowicka
  • ul. Lubelska
  • ul. Płocka

Kady

  • ul. F. Kucharskiego
  • ul. Mazowiecka
  • ul. Okrężna
2021-07-20 08:00 2021-07-20 12:00 4 01-0071 GDK Nadarzyńska 2

01-1012 GDK Okólna

01-0034 GDK Zacisze

01-0596 GDK Szczęsna 5

01-1830 GDK Szczęsna 7

01-0375 GDK Szczęsna 4

Zięby, Swapol SKR,
Cholewy

  • 29A,29, 34, 35, 36,

Nowy Łuszczewek

  • 24, 25
2021-07-20 09:00 2021-07-20 13:00 4 01-0690 Cholewy 3 obwód nN numer 2
Kałęczyn

  • ul. Radziejowicka od nr 196 do 212
2021-07-21 08:00 2021-07-21 12:00 4 01- 01-1020 (GRODZISK CHEŁMOŃSKIEGO 4) obw nr 3
Książenice

  • al. Sadowa
  • ul. Mazowiecka 73,78,93A,101,108,110,120,122,124,134,136,136A,
  • ul. Polskich Kwiatów
  • al. Lipowa 2,4,10,
2021-07-21 09:00 2021-07-21 13:00 4 01-0005 Książenice Wieś
01-0699 Książenice PGR Osiedle
01-0078 Książenice PGR
CPN Orlen, Biedronka ,Zakład Produkcyjny,
Grodzisk Mazowiecki

  • os. Kresowa
  • ul. Jagodowa
  • ul. Borówkowa
  • ul. Słonecznikowa
  • ul. Polna
  • ul. Jaworowa 8,9
  • ul. Poziomkowa 17,20
2021-07-22 09:00 2021-07-22 13:00 4 01-0822 Grodzisk Żyrardowska obwód nN numer 8
Przepompownia na ul. Kresowej,
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. A. Grottgera
  • ul. J. Fałata
  • ul. J. Chełmońskiego
  • ul. T. Makowskiego

Kałęczyn

  • ul. Przesmyk
  • ul. Radziejowicka
  • ul. Osiedlowa
2021-07-23 08:00 2021-07-23 09:30 2 01-0026 Grodzisk Chełmońskiego 1

01-1020 Grodzisk Chełmońskiego 4

Babice Nowe

  • ul. Ogrodnicza od nr 16 do nr 40
2021-07-23 09:00 2021-07-23 13:00 4 01-0402 Babice Nowe obw nr 2
Grodzisk Mazowiecki

  • ul. A. Grottgera
  • ul. T. Makowskiego
  • ul. J. Fałata
  • ul. J. Chełmońskiego

Kałęczyn

  • ul. Radziejowicka
  • ul. Osiedlowa
  • ul. Przesmyk
2021-07-23 18:00 2021-07-23 20:00 2 01-0026 Grodzisk Chełmońskiego 1

01-1020 Grodzisk Chełmońskiego 4

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy?
Zadzwoń do nas: 519-468-998
Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa
Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa
Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl