Owczarnia
|
2021-08-06 09:00 |
2021-08-06 13:00 |
4 |
01-1111 (OWCZARNIA 1A) obw nr 4 |
Strzykuły
- ul. Zielona
- ul. Seledynowa
- ul. Turkusowa
- ul. Pistacjowa
- ul. Szmaragdowa
|
2021-08-06 10:00 |
2021-08-06 14:00 |
4 |
01-1773 Strzykuły Sochaczewska obwód numer 1 |
Książenice
|
2021-08-06 12:00 |
2021-08-06 16:00 |
4 |
Stacja 01-0005 (KSIĄŻENICE WIEŚ) obwód numer 3 |
Brwinów
- ul. Słoneczna od nr 20 do nr 31
- ul. Sportowa od nr 13A do nr 21
|
2021-08-09 09:00 |
2021-08-09 13:00 |
4 |
01-0127 Brwinów Myśliwska |
Nowa Wieś
- ul. Graniczna 7, 6, 2, 5, 10, 4, 3, 5A, 5, 6, 4
- ul. Wspólna 20, 20A, 21, 22, 19A, 19, 46, 17, 18, 16C, 53, 16B, 17B
- ul. Warszawska 28, 32, 34, 36, 38, 40A, 64, 24B, 24C, 24, 22Ai B, 22, 20
Granica
- ul. Graniczna 7, 6, 2, 5, 10, 4, 3, 5A, 5, 6, 4
- ul. Wspólna 20, 20A, 21, 22, 19A, 19, 46, 17, 18, 16C, 53, 16B, 17B
- ul. Warszawska 28, 32, 34, 36, 38, 40A, 64, 24B, 24C, 24, 22Ai B, 22, 20
|
2021-08-09 09:00 |
2021-08-09 13:00 |
4 |
01-0245 Nowa Wieś Kamelskiego |
Cholewy
|
2021-08-10 09:00 |
2021-08-10 13:00 |
4 |
01-0690 Cholewy 3 obwód nN numer 1 |
Adamowizna
- ul. Wilcza
- ul. Dzika
- ul. Niedźwiedzia
Kałęczyn
Szczęsne
- ul. Łagodna
- ul. Szpacza
- ul. Orla
- ul. Fiołkowa
- ul. Strusia
- ul. Kukułki
- ul. Kosa
- ul. Sikorki
- ul. Drozda
- ul. Łagodna
- ul. Prosta
- ul. Kowalika
- ul. Makowa
- ul. Bukietowa
- ul. Sasankowa
Grodzisk Mazowiecki
- ul. Litewska
- ul. Kijowska
- ul. Praska
Odrano-Wola
- ul. Lazurowa
- ul. Słodka
- ul. Aksamitna
- ul. Barwna
- ul. Szafranowa
- ul. Akwarelowa
- ul. Osowiecka od nr. 118 do nr.148
- ul. Jasna
- ul. Wschodnia
- ul. Błękitna
- ul. Tęczowa
- ul. Sympatyczna
- ul. Grafitowa
- ul. Pogodna
|
2021-08-10 09:00 |
2021-08-10 13:00 |
4 |
01-1123 Szczęsne
01-0913 Szczęsne Cmentarz
01-1698 Szczęsne Kijowska
01-1822 Szczęsne Czajki
01-0115 Odrano Wola
01-0109 Odrano Wola 1
01-0422 Putka Ogródki Działkowe
01-1686 Odrano Wola Tęczowa
01-0108 Putka
01-1692 Adamowizna Niedzwiedzia
01-1858 Grodzisk Litewska |
Pruszków
- ul. Zdziarska 53,55,37,57,57d,57e
|
2021-08-10 09:00 |
2021-08-10 13:00 |
4 |
01-0793 Pruszków Kolejowa |
Cholewy
Nowy Łuszczewek
|
2021-08-10 09:00 |
2021-08-10 13:00 |
4 |
01-0690 Cholewy 3 |
Lipków
- ul. Ignacego Mościckiego 10
|
2021-08-10 09:00 |
2021-08-10 13:00 |
4 |
01-1656 (LIPKÓW MOŚCICKIEGO) |
Pruszków
- ul. Zdziarska 53,55,57,,57D,57E
|
2021-08-10 09:00 |
2021-08-10 13:00 |
4 |
01-0793 Pruszków Kolejowa |
Kałęczyn
- ul. Okopowa
- ul. Łąkowa
- ul. Rosy
Szczęsne
- ul. Łagodna
- ul. Szpacza
- ul. Orla
- ul. Fiołkowa
- ul. Strusia
- ul. Kukułki
- ul. Kosa
- ul. Sikorki
- ul. Drozda
- ul. Puchacza
|
2021-08-10 11:00 |
2021-08-10 13:00 |
2 |
01-1796 Kałęczyn Okopowa
01-1025 Kałęczyn 2
01A0190 CENTERTEL Odrano Wola
01A0377 Budokrusz Odrano Wola |
Grodzisk Mazowiecki
- ul. T. Makowskiego
- ul. A. Grottgera do 11
- ul. J. Chełmońskiego od Fałata do Żyrardowskiej
- ul. J. Fałata
Kałęczyn
- ul. Przesmyk od 1 do 39
- 218
|
2021-08-11 07:00 |
2021-08-11 08:00 |
1 |
01-0026 GRODZISK CHEŁMOŃSKIEGO 1 |
Kałęczyn
- ul. Radziejowicka
- ul. Osiedlowa
|
2021-08-11 08:00 |
2021-08-11 09:00 |
1 |
01-1020 GRODZISK CHEŁMOŃSKIEGO 4 |
Stelmachowo
Gawartowa Wola
|
2021-08-11 09:00 |
2021-08-11 13:00 |
4 |
01-0704
Stelmachowo |
Opacz-Kolonia
- ul. Środkowa 40, 44, 46,49, 53, 66,69,73 do nr 89
- ul. Zachodnia od nr 13 do 33,
- ul. Aleje Jerozolimskie 245e,245d,247b,247c
- ul. Jasna 15,15A
|
2021-08-11 09:00 |
2021-08-11 13:00 |
4 |
01-0384 Opacz Środkowa |
Nowa Wieś
- ul. Główna od nr 66 do 82i od nr 77 do 86,
- ul. Jaśminowa od nr 9 do 15- tylko numery nieparzyste,
- ul. Prosta od nr 1 do 7 i od nr 2 do 6,
- ul. Łąkowa od nr 5c, 7a
- ul. Orla 2, 2a, 7, 5, 9 ,
- ul. Wiosenna od nr 1 do nr 7 oraz 6, 8, 8a ,
- ul. Zielona 5 i 7
- ul. Sportowa 4a, 4b i 6
|
2021-08-11 09:00 |
2021-08-11 13:00 |
4 |
01-0973 Nowa Wieś Szkoła obwód nr 1 |
Grodzisk Mazowiecki
- ul. T. Makowskiego
- ul. A. Grottgera do 11
- ul. J. Chełmońskiego od Fałata do Żyrardowskiej
- ul. J. Fałata
Kałęczyn
- ul. Przesmyk od 1 do 39
- 218
|
2021-08-11 18:00 |
2021-08-11 20:00 |
2 |
01-0026 GRODZISK CHEŁMOŃSKIEGO 1 |
Kałęczyn
- ul. Radziejowicka
- ul. Osiedlowa
|
2021-08-11 18:00 |
2021-08-11 20:00 |
2 |
01-1020 GRODZISK CHEŁMOŃSKIEGO 4 |
Milanówek
- ul. Wojska Polskiego 15,17,19,19A,
- ul. Jana Kasprowicza od nr 1 do nr 20
- ul. Ludna od nr 1 do nr 21,
- ul. Krucza 2,4,6,8
|
2021-08-12 09:00 |
2021-08-12 13:00 |
4 |
01-0104 Milanówek Wojska Polskiego obw nr 2 |
Otrębusy
- ul. Pszczelińska od ul Warszawskiej do ul Na Skraju
- ul. Łąkowa
- ul. Klonowiec
|
2021-08-12 09:00 |
2021-08-12 13:00 |
4 |
01-0474 Otrębusy 2 obw nr 1 |
Janów
- ul. gen. Władysława Andersa 70, 72, 74, 75, 75A, 76, 77
- ul. Pohulanka 103, 97, 109, 111, 115, 117, 119,
|
2021-08-16 09:00 |
2021-08-16 13:00 |
4 |
Stacja 01-0401 Janów obwód nN numer 3 |
Zielona 3, 5 |
Grodzisk Mazowiecki
|
2021-08-16 09:00 |
2021-08-16 13:00 |
4 |
01-0025 Grodzisk Montwiłła obw nr 3 |
Osowiecka, Biała 2 |