|
|
|
|
|
Secymin Polski
|
2020-07-20 09:00 |
2020-07-20 13:00 |
4 |
01-1298 Secymin Polski |
Brwinów
- ul. Marii Konopnickiej od nr 1 do nr 25 i od nr 2 do nr 16
- ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 8,11
- ul. Tadeusza Kościuszki
|
2020-07-20 09:00 |
2020-07-20 13:00 |
4 |
01-0851 Brwinów Maryninek 2 obw nr 3 |
Piastów
- ul. Piotra Wysockiego 3 i 9 oraz Pawilon Handlowy
- ul. Józefa Bema 2
- ul. Jarosława Dąbrowskiego 2
- ul. Żbikowska 1
- ul. Józefa Hallera od nr 48 do 57 i nr 45
- ul. Kujawska od nr 2 D do Wojska Polskiego
|
2020-07-20 09:00 |
2020-07-20 10:00 |
1 |
PTW_Paderewskiego_5_01-0228 _Dąbrowskiego_3 |
Wojska Polskiego od nr 12 do nr 56 , Firma Antares,Hydrofornia |
Piastów
- ul. Piotra Wysockiego 3 i 9 oraz Pawilon Handlowy
- ul. Józefa Bema 2
- ul. Jarosława Dąbrowskiego 2
- ul. Żbikowska 1
- ul. Józefa Hallera od nr 48 do 57 i nr 45
- ul. Kujawska od nr 2 D do Wojska Polskiego
|
2020-07-20 16:00 |
2020-07-20 17:00 |
1 |
PTW_Paderewskiego_5_01-0228 _Dąbrowskiego_3 |
Wojska Polskiego od nr 12 do nr 56 , Firma Antares |
Pruszków
|
2020-07-21 08:00 |
2020-07-21 13:00 |
5 |
01-1684 Pruszków Żbikowska 2 |
Kanie
- ul. Żurawieńcowa
- ul. Słowicza
- ul. Spacerowa 11
- ul. Wiosenna od nr 8 do Fanciszkańskiej
- ul. Nadarzyńska od Wiosennej do Lasu
- ul. Leśna od Nadarzyńskiej do Spacerowej
- ul. Strefowa od Nadarzyńskiej do nr 6 i 6 a
Otrębusy
- ul. Natalińska
- ul. Polna
- ul. Tęczowa
- ul. Spacerowa
- ul. Zielona
- ul. Ogrodowa
- ul. Sosnowa
- ul. Piękna
- ul. Fryderyka Chopina
- ul. Kubusia Puchatka
- ul. Bartosza Głowackiego
- ul. Adama Mickiewicza
- ul. Baśniowa
- ul. Juliusza Słowackiego do Nadarzyńskiej
- ul. Pogodna
- ul. Karolińska
- ul. Ziemowita
- ul. Słowiańska
- ul. Piasta
- ul. Wandy
- ul. dr. Mariana Piaseckiego ( Szkoła)
|
2020-07-21 08:00 |
2020-07-21 18:00 |
10 |
01-0466 Kanie 6
0478 Otrębusy 6
0479 Otrębusy 8
0480 Otrębusy 7
1145 Otrębusy Szkoła |
Kanie Poranna,Akacjowa,Franciszkańska |
Kanie
- ul. Żurawieńcowa
- ul. Słowicza
- ul. Spacerowa 11
- ul. Wiosenna od nr 8 do Fanciszkańskiej
- ul. Nadarzyńska od Wiosennej do Lasu
- ul. Leśna od Nadarzyńskiej do Spacerowej
- ul. Strefowa od Nadarzyńskiej do nr 6 i 6a
Otrębusy
- ul. Bartosza Głowackiego
- ul. Akacjowa
- ul. Franciszkańska
- ul. Poranna
- ul. Natalińska
- ul. Polna
- ul. Tęczowa
- ul. Spacerowa
- ul. Zielona
- ul. Ogrodowa
- ul. Sosnowa
- ul. Piękna
- ul. Fryderyka Chopina
- ul. Kubusia Puchatka
- ul. Adama Mickiewicza
- ul. Baśniowa
- ul. Juliusza Słowackiego do Nadarzyńskiej
- ul. Pogodna
- ul. Karolińska
- ul. Ziemowita
- ul. Słowiańska
- ul. Piasta
- ul. Wandy
- ul. dr. Mariana Piaseckiego
|
2020-07-21 08:00 |
2020-07-21 10:00 |
2 |
01-0466 Kanie 6
0478 Otrębusy 6
0479 Otrębusy 8
0480 Otrębusy 7
1145 Otrębusy Szkoła |
Ponowne wyłączenie w godzinach od 16:00 do 18:00 |
Granica
- Muzeum Kampinowski Park Narodowy
|
2020-07-21 09:00 |
2020-07-21 13:00 |
4 |
01-1212 Granica 2 obw nr 1 |
Otrębusy
- ul. dr. Mariana Piaseckiego Szkoła),
- ul. Natalińska
- ul. Karolińska
|
2020-07-21 10:00 |
2020-07-21 18:00 |
8 |
01-1145 Otrębusy Szkoła obw nr 1 kier WKD |
Otrębusy
- ul. dr. Mariana Piaseckiego
- ul. Natalińska
- ul. Karolińska
- ul. Ziemowita 2
- ul. Słowiańska
|
2020-07-21 10:00 |
2020-07-21 18:00 |
8 |
01-1145 Otrębusy Szkoła obw nr 1 kierunek WKD
0480 Otrębusy 7 obwód nr 1 |
Szkoła |
Kanie
- ul. Żurawieńcowa
- ul. Leśna od Nadarzyńskiej do Spacerowej
- ul. Strefowa od Nadarzyńskiej do nr 6 i 6a
- ul. Słowicza
- ul. Spacerowa 11
- ul. Wiosenna od nr 8 do Fanciszkańskiej
- ul. Nadarzyńska od Wiosennej do Lasu
Otrębusy
- ul. Bartosza Głowackiego
- ul. Akacjowa
- ul. Franciszkańska
- ul. Poranna
- ul. Natalińska
- ul. Polna
- ul. Tęczowa
- ul. Spacerowa
- ul. Zielona
- ul. Ogrodowa
- ul. Sosnowa
- ul. Piękna
- ul. Fryderyka Chopina
- ul. Kubusia Puchatka
- ul. Adama Mickiewicza
- ul. Baśniowa
- ul. Juliusza Słowackiego do Nadarzyńskiej
- ul. Pogodna
- ul. Karolińska
- ul. Ziemowita
- ul. Słowiańska
- ul. Piasta
- ul. Wandy
- ul. dr. Mariana Piaseckiego
|
2020-07-21 16:00 |
2020-07-21 18:00 |
2 |
01-0466 Kanie 6
0478 Otrębusy 6
0479 Otrębusy 8
0480 Otrębusy 7
1145 Otrębusy Szkoła |
Nowa Wieś
- ul. Główna od nr 3 do nr 41 i od nr 4 do nr 42
- ul. Kwiatowa 3,5
- ul. Heleny
- ul. Wandy
- ul. Główna od nr 53 do nr 45 i od nr 50 do nr 46
- ul. Spacerowa 1
|
2020-07-22 08:00 |
2020-07-22 19:00 |
11 |
01-0247 Nowa Wieś Główna 2
01-1662 Nowa Wieś Wandy01-0247 Nowa Wieś Główna 2
01-1662 Nowa Wieś Wandy
01-0248 Nowa Wieś Przedszkole |
Przedszkole |
Koszajec
|
2020-07-22 09:00 |
2020-07-22 13:00 |
4 |
01-1108 Koszajec 1 obwód nN numer 1 |
Pruszków
- ul. Kręta od rzeki do Asnyka
- ul. Torfowa od Krętej do Piotra Skargi
- ul. Piotra Skargi
- ul. Węglowa
- ul. Koksowa
- ul. Adama Asnyka
|
2020-07-23 08:00 |
2020-07-23 15:00 |
7 |
01-1149 Pruszków Kręta |
Adamowizna
|
2020-07-23 08:00 |
2020-07-23 09:00 |
1 |
01-1123 (SZCZĘSNE) |
Duchnice
|
2020-07-23 08:00 |
2020-07-23 12:00 |
4 |
01-0412 Duchnice Wieś obwód numer 2 |
Mokra |
Koczargi Stare
- ul. Klonowa od nr 38 do nr 118 i od nr 47 do nr 65
- ul. Jaworowa od nr 1 do nr 5A
- ul. Wrzosowa
|
2020-07-23 09:00 |
2020-07-23 13:00 |
4 |
01-0504 Koczargi Stare obwód nN nr 1 kierunek Las |
Adamowizna
|
2020-07-23 16:00 |
2020-07-23 17:00 |
1 |
01-1123 (SZCZĘSNE) |
Moszna-Wieś
|
2020-07-24 09:00 |
2020-07-24 13:00 |
4 |
01-0698 Moszna 2 obwód nN numer 2 |
Duchnice
|
2020-07-24 09:00 |
2020-07-24 13:00 |
4 |
01-1708 Duchnice Gałczyńskiego |