Grodzisk Mazowiecki
Chlebnia
|
2021-02-26 08:00 |
2021-02-26 09:00 |
1 |
01-0019 Chlebnia
01-1135 Grodzisk Przeskok |
Kłudno Stare
- :5,6,9,10,11,12,14,15,16,16A,18,18B,18D,45,89 A
|
2021-02-26 09:00 |
2021-02-26 13:00 |
4 |
01-0739 Kłudno Stare 4 obw nr 1 i 5 |
Janinów
- ul. Szkocka
- ul. Francuska
- ul. Argentyńska 21,22, 22 a,b,c, 26,26a,
- ul. Słowacka 3,4,7,9
|
2021-02-26 09:00 |
2021-02-26 10:30 |
2 |
01-0195 Janinów |
Grodzisk Mazowiecki
Chlebnia
|
2021-02-26 16:00 |
2021-02-26 17:00 |
1 |
01-0019 Chlebnia
01-1135 Grodzisk Przeskok |
Milanówek
|
2021-03-01 09:00 |
2021-03-01 13:00 |
4 |
01-1188 Milanówek Brwinowska obw 1 |
Nowe Polesie
|
2021-03-01 09:00 |
2021-03-01 13:00 |
4 |
01-1344 Polesie Nowe 2 |
Izabelin B
- ul. 3 Maja Sienkiewicza do Małachowskiego,
- ul. Stanisława Małachowskiego
- ul. Henryka Sienkiewicza od 3 Maja do nr 65,
- ul. Kmicica
- ul. Księcia Jeremiego
- ul. Podbipięty
- ul. Rzędziana
- ul. Bohaterów Kampinosu
- ul. Adama Mickiewicza
- ul. Juliusza Słowackiego
Laski
- ul. Klaudyńska
- ul. Partyzantów
- ul. Brzozowa
- ul. Zygmunta Sokołowskiego
- ul. Zielona
- ul. Poznańska
- ul. Akacjowa
- ul. Sezamkowa
- ul. Jana Wieczorka
- ul. Cicha od 1 i 2 do 11 i 14,
|
2021-03-02 08:00 |
2021-03-02 12:00 |
4 |
01-0092 Izabelin 1
01-1090 Izabelin Małachowskiego
01-1695 Laski Wieczorka
01-1187 Laski Klaudyńska
01-1059 Laski Brzozowa
01-1428 Laski Brzozowa 2
01-0267 Laski Zakład Ociemniałych |
Leśniczówka,Zakład Dla Niewidomych |
Żółwin
- ul. Leśna 4,6,8,10,11,12,12A,13, 14,14A,16,
- ul. Niecała 2,4,6,6A,7,10,11,12,15
- ul. Zielna 1,5,7,
- ul. Świerkowa 6,8,11,15,17
|
2021-03-02 09:00 |
2021-03-02 13:00 |
4 |
01-0487 Żółwin 7 obw nr 2 |
Kanie
- ul. Górna od numeru 3 A do numeru 3 P
|
2021-03-02 09:00 |
2021-03-02 13:00 |
4 |
Stacja 01-0467 (KANIE STREFOWA) obwód nr 3 |
Żółwin
|
2021-03-02 09:00 |
2021-03-02 13:00 |
4 |
01-0943 (ŻÓŁWIN OWCZARNIA) – (1) ŻÓŁWIN obwód nr 1 |
Grodzisk Mazowiecki
Odrano-Wola
- ul. Osowiecka od numeru 81 do 105 i od numeru 146 do 148
|
2021-03-02 09:00 |
2021-03-02 13:00 |
4 |
01-0025 Grodzisk Montwiłła obwód nN nr 3 |
Żółwin
- ul. Nadarzyńska 87C, 87D,89,116,124,126,130,132,134,136,144,146,146C,148B
- ul. Młochowska 86B
|
2021-03-03 09:00 |
2021-03-03 13:00 |
4 |
01-0487 Żółwin 7 obw nr 1 |
Żółwin
- ul. Nadarzyńska 55,59,61,63,63A,63B,65,67,69,71,75,77,79,80,81,84,85,86,88,88A,92,96,98,100,102,106,108,110,112,112A114A
- ul. Słoneczna 1,3,4,6,8
- ul. Mokra 5,6,11,18
- ul. Niecała 15,15A,17,19,
- ul. Łąkowa 40A,42,42A,42B,
|
2021-03-04 09:00 |
2021-03-04 13:00 |
4 |
01-0487 Żółwin 7 obw nr 3 |
Grodzisk Mazowiecki
- ul. J. Montwiłła od numeru 5 do 21 i od numeru 2 do 10 b,
- ul. Zaścianek
|
2021-03-04 09:00 |
2021-03-04 13:00 |
4 |
01-0025 Grodzisk Montwiłła obwód nN nr 2 |
Grodzisk Mazowiecki
- ul. Cegielniana 7,8,10,
- ul. Modrzewiowa
- ul. Świerkowa 5,5A
|
2021-03-05 09:00 |
2021-03-05 13:00 |
4 |
01-0601 Grodzisk Cegielniana obw. 3 |
Klaudyn
- ul. Witolda Lutosławskiego 31 D
|
2021-03-05 09:00 |
2021-03-05 13:00 |
4 |
01-0625 (KLAUDYN 5) – (3a) TOR GÓRNY |
Pruszków
- ul. Rusałki
- ul. Świtezianki
- ul. Przedszkolna
|
2021-03-05 09:00 |
2021-03-05 10:00 |
1 |
01-1664 Pruszków Przedszkolna |