Tag Archives: serwis agregatów prądotwórczych Warszawa

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 23.11-29.11.2020

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 23.11-29.11.2020

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Informacja dotyczy regionów energetycznych: Pruszków i Konstancin Jeziorna.

Rejon Konstancin Jeziorna:

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Ustanów

  • ul. Krokusów
2020-11-23 09:00 2020-11-23 13:00 4 02-1534 Konwaliowa
Kawęczyn

Turowice

Dębówka

Brześce

2020-11-24 09:00 2020-11-24 11:00 2 02-1358 DĘBÓWKA PRALNIA
02-0768 TUROWICE2
02-0077 DĘBÓWKA
02-0759 DĘBÓWKA 2
02-0774 KAWĘCZYN
02-0076 BRZEŚCE SZKOŁA
02-0766 BRZEŚCE 2
02-0765 BRZEŚCE 1
Stara Wieś

  • ul. Bracka 7, 12, 15, 24, 31, 33, 37
2020-11-24 09:30 2020-11-24 13:30 4 02-1732 Poziomkowa
Stara Wieś

  • ul. Borowikowa
2020-11-25 09:30 2020-11-25 13:30 4 02-0435 Stara Wieś 3
Wólka Dworska

Podłęcze

Moczydłów

  • od nr 34 w kierunku Wólki Załęskiej

Wólka Załęska

  • ul. Ku Słońcu
  • ul. Wilanowska
2020-11-26 09:00 2020-11-26 13:00 4 02-0071 Wólka Dworska
02-0832 Podłęcze 2
02-0834 Podłęcze 4
02-0074 Podłęcze 1
02-0833 Podłęcze 3
02-0070 MOCZYDŁÓW 2
02A0147 OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW MOCZYDŁÓW
02A0167
Uwaga Zmiana Terminu
Konstancin-Jeziorna

  • ul. Szpitalna od nr 1 do 14
2020-11-27 08:30 2020-11-27 12:30 4 02-0054 Oborska

 

Rejon Pruszków: 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Izabelin B

  • ul. Anusi
  • ul. Soroki od nr 1 do 14
  • ul. Augustyna Kordeckiego 3
  • ul. Henryka Sienkiewicza od nr 1 do 5
  • ul. Charłampa

Lipków

  • nr 120,122,124
2020-11-23 09:00 2020-11-23 13:00 4 Stacja 01- 1092 Izabelin Skrzetuskiego obwód numer 1
Jastrzębia, Izabelińska113,
Pruszków

  • ul. Władysława Broniewskiego 28C
2020-11-23 10:00 2020-11-23 13:00 3 01-1481 PRUSZKÓW WARSZTATOWA 2
Żółwin

  • ul. Bażantów
  • ul. Łąkowa
  • ul. Szkolna
  • ul. Kasztanowa
  • ul. Klonowa
  • ul. Nadarzyńska od Stadniny do nr 53
2020-11-24 07:00 2020-11-24 08:00 1 01-0283 ŻÓŁWIN 1
Ożarów Mazowiecki

  • ul. Poznańska 346, 352, 354,
  • ul. 1-go Maja 2C, 2, 2B, 3, 4
2020-11-24 09:00 2020-11-24 13:00 4 Stacja 01- 0786 Ożarów Kościuszki obwód numer 1 z SR1
Żółwin

  • ul. Nadarzyńska od Stadniny do nr 53
2020-11-25 07:30 2020-11-25 08:15 1 01-0283 ŻÓŁWIN 1
Żółwin

  • ul. Nadarzyńska od nr 27 do 40
2020-11-25 08:15 2020-11-25 09:00 1 01-0283 Żółwin 1 obw 2,8
Żółwin

  • ul. Nadarzyńska 44
  • ul. Szkolna 3D,3E
2020-11-25 09:00 2020-11-25 10:00 1 01-0283 Żółwin 1 obw 3,9
Nowiny

  • od numeru 3 do 8

Krubiczew

  • 11A, 12A, 15, 15A, 15B,
2020-11-25 09:00 2020-11-25 13:00 4 01-1341 Nowiny 2
Pruszków

  • ul. Partyzantów 26,28,32,30,23,27,25,21, Kościół
  • ul. Wapienna 2,4,6,6A
  • ul. Bursowa 1
  • ul. Gabriela Narutowicza
  • ul. Zacisze
  • ul. Twarda
  • al. Jerozolimskie 476
  • ul. Bończy
  • 3,7,9,4
2020-11-25 09:00 2020-11-25 13:00 4 01-0209 Pruszków Partyzantów
Żółwin

  • ul. Nadarzyńska 54A
  • ul. Klonowa od nr 4 do 11
  • ul. Jaworowa 16
2020-11-25 09:45 2020-11-25 10:45 1 01-0283 Żółwin 1 obw 4
Żółwin

  • ul. Kasztanowa
  • ul. Łąkowa
2020-11-25 10:45 2020-11-25 11:30 1 01-0283 Żółwin 1 obwód 5
Żółwin

  • ul. Jaworowa
2020-11-25 11:30 2020-11-25 12:15 1 01-0283 Żółwin 3 obw 6
Żółwin

  • ul. Bażantów
  • ul. Łąkowa
  • ul. Szkolna
  • ul. Kasztanowa
  • ul. Klonowa
  • ul. Nadarzyńska od Stadniny do nr 53
2020-11-25 15:00 2020-11-25 16:00 1 01-0283 ŻÓŁWIN 1
Zielonki-Parcela

  • ul. Warszawska od nr 364 i 281 do nr 358 i 283 i 366
  • ul. Okrężna od nr 8A i 5A do nr 12 i 9
  • ul. Parkowa 3, 5
2020-11-26 07:00 2020-11-26 11:00 4 01-0464 Zielonki 3
Lasocin

  • od numeru 17 od 43 i od 18 do 44
2020-11-26 09:00 2020-11-26 13:00 4 01-1241 Lasocin1
Latchorzew

  • ul. Władysława Reymonta
2020-11-27 07:00 2020-11-27 09:00 2 01-0099 LATCHORZEW 1 WARSZAWSKA
Stare Babice

  • ul. Warszawska 257, 253, 251, 241, 239, 237, 235, 233, 231, 229, 225, 223, 221, 219, 260 219A, 217, 215, 213, 209, 203, 259, 263, 269, 271, 273, 275, 277
2020-11-27 09:00 2020-11-27 13:00 4 01-0892 Babice Stare 2
Wilkowa Wieś

2020-11-27 10:00 2020-11-27 14:00 4 Gmina Leszno
Wilkowa Wieś

01-0111 Wilkowa Wieś obw nr 3

Radzików

  • Bloki nr 1-12, Hotel, Top Market, Biblioteka, Przedszkole „Kubuś Puchatek”, budynki nr 33, 34, 35, 36, 43, 44, 45, 46, 51, budynki od nr 23A do 31 i od 24 do 28
2020-11-28 08:00 2020-11-28 10:00 2 01-0066 Radzików Osiedle
01-0937 Radzików ZDHAR
01A0124 ZP Konrad
01A0278 Truck Support
01A0123 Radzików PZO IHAR
Radzików

  • Bloki nr 1-12, Hotel, Top Market, Biblioteka, Przedszkole „Kubuś Puchatek”, budynki nr 33, 34, 35, 36, 43, 44, 45, 46, 51, budynki od nr 23A do 31 i od 24 do 28

Błonie

  • Powstańców 73 A ZP Konrad
2020-11-28 08:00 2020-11-28 10:00 2 01-0066 Radzików Osiedle
01-0937 Radzików ZDHAR
01A0124 ZP Konrad
01A0278 Truck Support
01A0123 Radzików PZO IHAR
Radzików

  • Bloki nr 1-12, Hotel, Top Market, Biblioteka, Przedszkole „Kubuś Puchatek”, budynki nr 33, 34, 35, 36, 43, 44, 45, 46, 51, budynki od nr 23A do 31 i od 24 do 28
2020-11-28 08:00 2020-11-28 10:00 2 01-0066 Radzików Osiedle
01-0937 Radzików ZDHAR
01A0124 ZP Konrad
01A0278 Truck Support
01A0123 Radzików PZO IHAR
Radzików

  • Bloki nr 1-12, Hotel, Top Market, Biblioteka, Przedszkole „Kubuś Puchatek”, budynki nr 33, 34, 35, 36, 43, 44, 45, 46, 51, budynki od nr 23A do 31 i od 24 do 28
2020-11-28 12:00 2020-11-28 14:00 2 01-0066 Radzików Osiedle
01-0937 Radzików ZDHAR
01A0124 ZP Konrad
01A0278 Truck Support
01A0123 Radzików PZO IHAR

 

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998

Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa

Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl