Kozery
- ul. Edukacyjna
- ul. Boczna
- ul. Główna
Wólka Grodziska
|
2021-04-26 08:00 |
2021-04-26 10:00 |
2 |
01-1155 GDK Bałtycka SUW
01-1699 Kozery Nowe Główna
01-0747 Kozery 1 |
Wólka Grodziska ulica Wspólna Przepompownia |
Zielonki-Parcela
- ul. Okrężna 59, 61, 48, 50, 52, 67, 54, 56, 58, 69 B, 66, 64
|
2021-04-26 09:00 |
2021-04-26 13:00 |
4 |
01-0910 Zielonki Parcela 5 obwód nN numer 1 |
Lipków
- ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza 75a, 75b
|
2021-04-26 09:00 |
2021-04-26 13:00 |
4 |
Stacja 01-0626 Lipków 2 obw 1 |
Komorów
- ul. Zygmunta Krasińskiego od 5 do 19 i od 4 do 26
- ul. Henryka Sienkiewicza 6a i 9
- ul. Spacerowa 6
- ul. Nadarzyńska 5
|
2021-04-26 09:00 |
2021-04-26 13:00 |
4 |
01-1115 Komorów Bolesława Prusa obw 3 |
Kozery
- ul. Boczna
- ul. Edukacyjna
- ul. Główna
Wólka Grodziska
|
2021-04-26 18:00 |
2021-04-26 20:00 |
2 |
01-1155 GDK Bałtycka SUW
01-1699 Kozery Nowe Główna
01-0747 Kozery 1 |
Wólka Grodziska ulica Wspólna Przepompownia |
Kozerki
- ul. Wenus
- ul. gen. G. Orlicz-Dreszera
|
2021-04-27 08:00 |
2021-04-27 10:00 |
2 |
01-1178 Kozerki Metsan
01-1176 Kozerki Tkaniny |
Orlicz Dreszera Skład Budowlany |
Stare Babice
- ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 82D, 84E
|
2021-04-27 09:00 |
2021-04-27 13:00 |
4 |
01-0893 (BABICE 6) obw nr 5 |
Milanówek
- ul. Lipowa
- ul. Sadowa
- ul. Załamana
- ul. Przyszłości
|
2021-04-27 09:00 |
2021-04-27 13:00 |
4 |
01-0344 Milanówek Gospodarska obw nr 9 |
Kromnów
|
2021-04-27 09:00 |
2021-04-27 13:00 |
4 |
01-1286 Kromnów 4 obw nr 2 |
Leśniczówka |
Kozerki
- ul. Wenus
- ul. gen. G. Orlicz-Dreszera
|
2021-04-27 18:00 |
2021-04-27 20:00 |
2 |
01-1178 Kozerki Metsan
01-1176 Kozerki Tkaniny |
Orlicz Dreszera Skład Budowlany |
Pęcice Małe
- ul. Przepiórki 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26
|
2021-04-29 09:00 |
2021-04-29 12:00 |
3 |
01-1497 Pęcice Dzika obwód numer 4 |
Pruszków
- ul. Jasna 11, 11b
- ul. Helenowska 10, 79
- al. Wojska Polskiego 64
|
2021-04-29 09:00 |
2021-04-29 13:00 |
4 |
01-0277 Pruszków Nowa Wieś 13 |
Kościół |
Terenia
- Odbiorcy zasilani od strony RE Jeziorna
|
2021-04-29 09:00 |
2021-04-29 13:00 |
4 |
02-1675 Stara Wieś Pieczarkowa |
Odbiorcy zasilani z Rejonu Energetycznego Jeziorna |
Domaniew
- 1, 11, 11A, 13, 13A, 11B,
|
2021-04-29 12:00 |
2021-04-29 16:00 |
4 |
01-0834 Domaniew 2 obw nr 7A Warsa i Sawy |
Błonie
- ul. Lesznowska od 4 do 20c
|
2021-04-30 08:00 |
2021-04-30 09:00 |
1 |
01-0995 Błonie Lesznowska obwód numer 4 |
olimp |
Pruszków
|
2021-04-30 09:00 |
2021-04-30 13:00 |
4 |
01-0966 PRU Parkowa 7 |
garaże 1-8 |
Kozerki
- ul. Marsa od nr 14 do nr 59
|
2021-04-30 09:00 |
2021-04-30 13:00 |
4 |
01-0074 (KOZERKI 2) – (4a) SZOSA |
Błonie
- ul. Lesznowska od 4 do 20c
|
2021-04-30 14:00 |
2021-04-30 15:00 |
1 |
01-0995 Błonie Lesznowska obwód numer 4 |
olimp |
Chrzanów Duży
Chlebnia
|
2021-05-05 08:00 |
2021-05-05 10:00 |
2 |
01-0298 Chrzanów Duży Chlebnia
01-1675 Chrzanów Duży 2 |
Zielonki-Parcela
- ul. Warszawska od 358 do 408 i 281 do 285 oraz 389 do 391 , 370 (Delikatesy) , 372 (Hotel),
- ul. Białej Góry
- ul. Spokojna
- ul. Kręta
- ul. Piaskowa 3
- ul. Okrężna
- ul. Południowa 1
- ul. Parkowa 3,5
|
2021-05-05 08:00 |
2021-05-05 10:00 |
2 |
01-1161 Zielonki Osiedle 3
01-0891 Zielonki Osiedle 1
01-0464 Zielonki 3
01A0078 Biedronka |
Biedronka |
Marianów
- ul. Aleja Łosia dz35/30,nr 19
|
2021-05-05 09:00 |
2021-05-05 13:00 |
4 |
01-0712 Marianów 1 obwód nr 2 kierunek Leszno |
Zielonki-Parcela
- ul. Warszawska od 358 do 408 i 281 do 285 oraz 389 do 391 , 370 (Delikatesy) , 372 (Hotel),
- ul. Białej Góry
- ul. Spokojna
- ul. Kręta
- ul. Piaskowa 3
- ul. Okrężna
- ul. Południowa 1
- ul. Parkowa 3,5
|
2021-05-05 16:00 |
2021-05-05 17:00 |
1 |
01-1161 Zielonki Osiedle 3
01-0891 Zielonki Osiedle 1
01-0464 Zielonki 3
01A0078 Biedronka |
Biedronka |
Chrzanów Duży
Chlebnia
|
2021-05-05 18:00 |
2021-05-05 20:00 |
2 |
01-0298 Chrzanów Duży Chlebnia
01-1675 Chrzanów Duży 2 |