Grodzisk Mazowiecki
- Grodzka 11
- ul. Okrężna 9, 46, 44, 38, 36, 30, 34B, 5, 32, 28, 26A, 26B, 26,24, 20, 3, 3A, 3B, 3C,
- ul. Warmińska 4, 5, 8, 10, 16
- ul. Chełmińska 3, 5, 5B, 7/2, 9, 10
|
2021-07-12 09:00 |
2021-07-12 13:00 |
4 |
01-0037 Grodzisk Okrężna obwód nN numer 2 |
ul. Grodzka 11 |
Brwinów
- ul. Słoneczna od nr 20 do nr 31
- ul. Sportowa od nr 13A do nr 21
|
2021-07-12 09:00 |
2021-07-12 13:00 |
4 |
01-0127 Brwinów Myśliwska obw nr 1 |
Podkowa Leśna
- ul. Kukułek
- ul. Krasek
- ul. Ptasia
- ul. Słowicza
|
2021-07-12 09:00 |
2021-07-12 13:00 |
4 |
01-0471 Podkowa Leśna Szpaków obw nr 4,5,6 |
Wyględy
|
2021-07-12 09:00 |
2021-07-12 13:00 |
4 |
01-1746 Wiktorów Chabrowa obw 1 |
Grodzisk Mazowiecki
|
2021-07-12 11:00 |
2021-07-12 15:00 |
4 |
01-0155 GRODZISK ŻWIRKI I WIGURY obw nr 11 |
Podkowa Leśna
|
2021-07-12 13:00 |
2021-07-12 17:00 |
4 |
01-0471 Podkowa Leśna Szpaków obw nr 3 |
Cholewy
- : 24, 25, 26, 27, 28, 28A
|
2021-07-13 09:00 |
2021-07-13 13:00 |
4 |
01-0690 Cholewy 3 obwód nN numer 1 |
Podkowa Leśna
- ul. Myśliwska
- ul. Bobrowa
- ul. Borsucza
- ul. Sarnia
- ul. Wiewiórek
|
2021-07-13 09:00 |
2021-07-13 13:00 |
4 |
01-0640 Podkowa Myśliwska obw nr 4 |
Podkowa Leśna
- ul. Wschodnia od nr 1 do nr 12
- ul. Królicza
- ul. Sarnia
- ul. Jelenia od nr 1 do nr 38
|
2021-07-13 09:00 |
2021-07-13 13:00 |
4 |
01-0471 Podkowa Leśna Szpaków obw nr 2 |
Chrzanów Duży
- 30 A,31D,45,46,47,48,48A,49,55,57,69,69A,71
|
2021-07-13 09:00 |
2021-07-13 13:00 |
4 |
01-0550 Chrzanów Duży Betoniarnia |
Betoniarnia, Skład Drewna |
Lipków
- ul. Ignacego Mościckiego 10
|
2021-07-13 09:00 |
2021-07-13 13:00 |
4 |
01-1656 (LIPKÓW MOŚCICKIEGO) obw 1 |
Marianów
- ul. Aleja Słoneczna od numeru 3 do 26
|
2021-07-13 10:00 |
2021-07-13 14:00 |
4 |
01-1638 (MARIANÓW 5) – obwód nr 3 |
Koczargi Stare
|
2021-07-14 07:00 |
2021-07-14 08:00 |
1 |
Stacja 01-0505 Koczargi Stare 3 obwód nr 3 |
Szczęsne
- ul. Łagodna
- ul. Szpacza
- ul. Orla
- ul. Fiołkowa
- ul. Strusia
- ul. Kukułki
- ul. Kosa
- ul. Sikorki
- ul. Drozda
- ul. Prosta
- ul. Kowalika
Odrano-Wola
- ul. Lazurowa
- ul. Słodka
- ul. Sympatyczna
- ul. Aksamitna
- ul. Barwna
- ul. Szafranowa
- ul. Osowiecka od nr 118 do nr 148
- ul. Błękitna
- ul. Jasna
- ul. Tęczowa
- ul. Grafitowa
- ul. Pogodna
Adamowizna
- ul. Wilcza
- ul. Dzika
- ul. Niedźwiedzia
|
2021-07-14 07:00 |
2021-07-14 10:00 |
3 |
01-1123 Szczęsne
01-0913 Szczęsne Cmentarz
01-1698 Szczęsne Kijowska
01-1822 Szczęsne Czajki
01-0115 Odrano Wola
01-0109 Odrano Wola 1
01-0422 Putka Ogródki Działkowe
01-1686 Odrano Wola Tęczowa
01-0108 Putka
01-1692 Adamowizna Niedzwiedzia
01-1858 Grodzisk Litewska |
Szczęsne ul. Sympatyczna, ul. Łagodna ul. Praska, ul. Litewska Odrano Wola ul. Sasankowa ul. Bukietowa ul. Makowa Adamowizna ul. Łąkowa ul. Okopowa |
Hornówek
|
2021-07-14 08:00 |
2021-07-14 14:00 |
6 |
Stacja trafo 01-1008 Hornówek 3 |
stacja zasilona z agregatu |
Brwinów
|
2021-07-14 08:00 |
2021-07-14 12:00 |
4 |
01-1762 Brwinów Armii Krajowej 2 obw nr 6 Sekcja 2 |
Rokitno
Rokitno-Majątek
|
2021-07-14 09:00 |
2021-07-14 13:00 |
4 |
01-0897 Rokitno PGR |
Kałęczyn
- ul. Okopowa
- ul. Łąkowa
- ul. Rosy
Szczęsne
- ul. Łagodna
- ul. Szpacza
- ul. Orla
- ul. Fiołkowa
- ul. Strusia
- ul. Kukułki
- ul. Kosa
- ul. Sikorki
- ul. Drozda
- ul. Puchacza
|
2021-07-14 11:00 |
2021-07-14 13:00 |
2 |
01-1796 Kałęczyn Okopowa
01-1025 Kałęczyn 2
01A0190 CENTERTEL Odrano Wola
01A0377 Budokrusz Odrano Wola |
Koczargi Stare
|
2021-07-14 14:00 |
2021-07-14 15:00 |
1 |
Stacja 01-0505 Koczargi Stare 3 obwód nr 3 |
Szczęsne
- ul. Łagodna
- ul. Szpacza
- ul. Orla
- ul. Fiołkowa
- ul. Strusia
- ul. Kukułki
- ul. Kosa
- ul. Sikorki
- ul. Drozda
- ul. Prosta
Odrano-Wola
- ul. Lazurowa
- ul. Słodka
- ul. Sympatyczna
- ul. Aksamitna
- ul. Barwna
- ul. Szafranowa
- ul. Osowiecka od nr 118 do nr 148
- ul. Jasna
- ul. Tęczowa
- ul. Grafitowa
Adamowizna
- ul. Wilcza
- ul. Niedźwiedzia
- ul. Dzika
|
2021-07-14 17:00 |
2021-07-14 20:00 |
3 |
01-1123 Szczęsne
01-0913 Szczęsne Cmentarz
01-1698 Szczęsne Kijowska
01-1822 Szczęsne Czajki
01-0115 Odrano Wola
01-0109 Odrano Wola 1
01-0422 Putka Ogródki Działkowe
01-1686 Odrano Wola Tęczowa
01-0108 Putka
01-1692 Adamowizna Niedzwiedzia
01-1858 Grodzisk Litewska |
Szczęsne ul. Sympatyczna, ul. Łagodna ul. Praska, ul. Kijowska ul. Litewska Odrano Wola ul. Sasankowa ul. Bukietowa ul. Makowa Adamowizna ul. Łąkowa ul. Okopowa |
Kanie
- ul. Jaskrów
- ul. Kolejowa 1B, 1C, 1E, 2G
|
2021-07-15 09:00 |
2021-07-15 13:00 |
4 |
01-1131 Kanie Kolejowa obw 3 |
Przepompownia |
Reguły
- ul. Wiejska od nr 3 do nr 16
- ul. Aleje Jerozolimskie 333, 337, 337A
- ul. Królewska 22,24,26,28,
Piastów
- ul. Aleje Jerozolimskie 312,314,316,
- ul. Królewska 22, 24, 26,28
- ul. Cypriana Kamila Norwida
- ul. Ogrodowa 1,5,7,7A,11,13,20
- ul. Złotej Jesieni
- ul. Elizy Orzeszkowej od nr 12 do nr 26A ,
- ul. Henryka Sienkiewicza 111,113,115,117
|
2021-07-15 09:00 |
2021-07-15 13:00 |
4 |
01-0491 Reguły Jung
01-0406 Piastów Godebskiego
01-1173 Piastów Norwida |
(DADO Ceramika, Auto Części), ul. Dolna 38 |
Białuty
|
2021-07-15 09:00 |
2021-07-15 13:00 |
4 |
01-0112 Wawrzyszew obw 3 |
Błonie
- ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C
|
2021-07-16 07:00 |
2021-07-16 08:00 |
1 |
01-1452 BLN Sochaczewska Stolarnia |
STACJA PALIW LUKOIL ul. Sochaczewska |
Odrano-Wola
- ul. Akwarelowa od nr 8 do nr 58
|
2021-07-16 09:00 |
2021-07-16 13:00 |
4 |
01-0109 Odrano Wola 1 obw 1 |
Błonie
- ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C
|
2021-07-16 18:00 |
2021-07-16 19:00 |
1 |
01-1452 BLN Sochaczewska Stolarnia |
STACJA PALIW LUKOIL ul. Sochaczewska |