Michałowice
- ul. Aleje Jerozolimskie
- ul. Rumuńska
- ul. Ogrodowa
- ul. Lotnicza
- ul. Żytnia
- ul. Słoneczna od 4 do 26 i od 1b do 15
- ul. Aleje Jerozolimskie 283, 285, 287a
|
2021-03-15 08:00 |
2021-03-15 09:00 |
1 |
01-0360 Słoneczna,
01-0890 Rumuńska,
01A0066 Rothimel |
firmy: GEA NOVA, SPARE wózki widłowe |
Żółwin
- ul. Południowa 2 ,2B
- ul. Graniczna 4,6
- ul. Działkowa 9,9A, 9B, 9C, 9D,11,13,
- ul. Sosnowa 36,38,40,
- ul. Szyszkowa
|
2021-03-15 09:00 |
2021-03-15 13:00 |
4 |
01-0734 Żółwin 3 obw nr 3 |
Mościska
|
2021-03-15 10:00 |
2021-03-15 13:00 |
3 |
01-1602 Mościska Naftowa obwód numer 3 |
Michałowice
- ul. Aleje Jerozolimskie
- ul. Rumuńska
- ul. Ogrodowa
- ul. Lotnicza
- ul. Żytnia
- ul. Słoneczna od 4 do 26 i od 1b do 15
|
2021-03-15 16:00 |
2021-03-15 17:00 |
1 |
firmy: GEA NOVA, SPARE wózki widłowe |
Grodzisk Mazowiecki
- ul. J. Słowackiego od nr 10 do nr 18 i od nr 17 do 19, 19A
- ul. Willowa od nr 2 do nr 28 oraz nr 5 i 15
- ul. Rozkoszna nr 2,4,4A,6,
- ul. H. Skarbka nr 1,1a,3,4,5,11
|
2021-03-16 08:00 |
2021-03-16 09:00 |
1 |
01-0954 Grodzisk Słowackiego 2 |
Michałowice
- ul. Wesoła 1,2
- ul. Raszyńska od numeru 51 do 63 i od numeru 56 do 90,
- ul. Szara 24
- ul. Rynkowa od Polnej do 11 Listopada,
- ul. 11 Listopada 55
|
2021-03-16 08:00 |
2021-03-16 12:00 |
4 |
01-0256 Michałowice Wesoła |
Ożarów Mazowiecki
- ul. Stefana Żeromskiego
- ul. Mikołaja Kopernika
- ul. Duchnicka
- ul. Zielna
- ul. Graniczna
- ul. Wincentego Witosa
- ul. Adama Mickiewicza
- ul. Janusza Kusocińskiego
- ul. 11-go Listopada
- ul. Wiśniowa
- ul. B. Prusa
- ul. Konwaliowa
- ul. Przejazdowa
- ul. Parkietowa
- ul. Dobrogórska
- ul. Ożarowska 24 i od 43 do 57
Duchnice
- ul. Korczaka
- ul. Asnyka
- ul. Geodetów
- ul. Poetów
- ul. Architektów
- ul. Prawników
- ul. Księgowych
- ul. Orzeszkowej
- ul. Nadziei
- ul. Baczyńskiego
- ul. Wacława Szczypy
- ul. Broniewskiego
- ul. Kochanowskiego
- ul. Tuwima
- ul. Aleksandry
- ul. Imbirowa
|
2021-03-16 09:00 |
2021-03-16 13:00 |
4 |
01-0447 Ożarów Żeromskiego
01-0655 Ożarów Mickiewicza
01-0972 Ożarów Kusocińskiego
01-0448 Ożarów Prusa
01-1708 Duchnice Gałczyńskiego
01-0742 Duchnice RSP Osiedle
01-1936 Ożarów Poetów
Stacja abonencka
01A0213 PRO-FLEX
01-0309 Duchnice 1
01-0057 Ożarów Witosa |
EURO PLANT sp jawnamagazyn, PRO FLEX Duchnice |
Grodzisk Mazowiecki
- ul. gen. J. Sowińskiego od nr 10 do nr 18 i od nr 17 do 19, 19A
- ul. Willowa od nr 2 do nr 28 oraz nr 5 i 15
- ul. Rozkoszna nr 2,4,4A,6,
- ul. H. Skarbka nr 1,1a,3,4,5,11
|
2021-03-16 17:00 |
2021-03-16 18:00 |
1 |
01-0954 Grodzisk Słowackiego 2 |
Chrzanów Duży
Chlebnia
|
2021-03-17 08:00 |
2021-03-17 09:00 |
1 |
01-1675 Chrzanów Duży 2
01-0298 Chrzanów Duży Chlebnia |
Chrzanów Duży
Chrzanów Mały
Chlebnia
Natolin
|
2021-03-17 09:00 |
2021-03-17 11:00 |
2 |
01-1742 Chrzanów Mały 2
01-0145 Chrzanów Mały
01-0894 Natolin 3
01-1793 Chrzanów Mały 4
01-0333 Natolin 1
01-1652 Natolin BIS 1
01-1653 Natolin BIS 2
01-0332 Chrzanów Duży |
Czarny Las
- ul. Sosnowa 15,17,19 21, 23,25,29
|
2021-03-17 09:00 |
2021-03-17 13:00 |
4 |
Stacja 01-1678 Czarny Las 6 Limbowa obwód numer 3 |
Parzniew
|
2021-03-17 09:00 |
2021-03-17 13:00 |
4 |
01-0268 (PARZNIEW PGR OSIEDLE) obw nr 3 i 4 |
p. p Legii Akademickiej nr: 3,5,7/1,7/2,7/3,7/4,9,10,11,13, 15,17,17A,21, |
Żółwin
|
2021-03-17 10:00 |
2021-03-17 14:00 |
4 |
01-0738 Terenia obw 2 |
Chrzanów Duży
Chlebnia
|
2021-03-17 17:00 |
2021-03-17 18:00 |
1 |
01-1675 Chrzanów Duży 2
01-0298 Chrzanów Duży Chlebnia |
Chrzanów Duży
Chrzanów Mały
Natolin
Chlebnia
|
2021-03-17 17:00 |
2021-03-17 18:00 |
1 |
01-1742 Chrzanów Mały 2
01-0145 Chrzanów Mały
01-0894 Natolin 3
01-1793 Chrzanów Mały 4
01-0333 Natolin 1
01-1652 Natolin BIS 1
01-1653 Natolin BIS 2
01-0332 Chrzanów Duży |
Grodzisk Mazowiecki
Chlebnia
|
2021-03-18 08:00 |
2021-03-18 09:00 |
1 |
01-0019 Chlebnia
01-1135 Grodzisk Przeskok |
Pruszków
- ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 3
- ul. Lipowa 19, 21
|
2021-03-18 08:00 |
2021-03-18 12:00 |
4 |
01-0921 Pruszków Lipowa obwód nN nr 4 |
Stare Babice
- ul. Izabelińska
- ul. Kampinoska
- ul. Bajkowa
|
2021-03-18 09:00 |
2021-03-18 13:00 |
4 |
01-1784 Babice Stare Izabelińska obw nr 2 |
Grodzisk Mazowiecki
Chlebnia
|
2021-03-18 17:00 |
2021-03-18 18:00 |
1 |
01-0019 Chlebnia
01-1135 Grodzisk Przeskok |
Grodzisk Mazowiecki
- ul. J. Ordona
- ul. Teodory
- ul. Średnia
- ul. Zajęcza
- ul. Chlewińska
- ul. Chrzanowska
- ul. Rybna
- ul. Cieszyńska
- ul. Rybitwy
Chrzanów Duży
|
2021-03-19 08:00 |
2021-03-19 10:00 |
2 |
01-0032 Odona
01-0550 Chrzanów Duży Betoniarnia
01-1430 Chrzanowska 2 |
Kościół, Betoniarnia |
Moszna-Parcela
Moszna-Wieś
|
2021-03-19 09:00 |
2021-03-19 13:00 |
4 |
01-0289 Moszna |
Grodzisk Mazowiecki
- ul. J. Ordona
- ul. Teodory
- ul. Średnia
- ul. Zajęcza
- ul. Chlewińska
- ul. Chrzanowska
- ul. Cieszyńska
- ul. Rybitwy
- ul. Rybna
|
2021-03-19 16:00 |
2021-03-19 18:00 |
2 |
01-0032 Odona
01-0550 Chrzanów Duży Betoniarnia
01-1430 Chrzanowska 2 |
Kościół , Betoniarnia |
Milanówek
- ul. Ludna
- ul. Jana Szczepkowskiego
- ul. Jana Kochanowskiego
- ul. Asnyka
- ul. Ludna 57
Chrzanów Duży
|
2021-03-22 08:00 |
2021-03-22 10:00 |
2 |
01-0499 Milanówek Ludna
01-1043 Milanówek Ubojnia |
Żukówka
- ul. Górna od nr 1 do nr 41 i od nr 2 do nr 36 C
Radonice
|
2021-03-22 09:00 |
2021-03-22 13:00 |
4 |
01-0409 BŁONIE ŁĄKI 5 |
Milanówek
- ul. Ludna
- ul. Jana Szczepkowskiego
- ul. Jana Kochanowskiego
- ul. Asnyka
- ul. Ludna 57
Chrzanów Duży
|
2021-03-22 18:00 |
2021-03-22 20:00 |
2 |
01-0499 Milanówek Ludna
01-1043 Milanówek Ubojnia |
Błonie
- ul. Pogodna
- ul. Faszczycka od nr 37 do nr 40 M
|
2021-03-23 08:00 |
2021-03-23 18:00 |
10 |
STACJA 01-1801 Błonie Faszczycka obwód numer 3 |
Krosna-Wieś
- ul. Józefowska od nr 33 do nr 41
- ul. Promyk
|
2021-03-23 09:00 |
2021-03-23 13:00 |
4 |
01-1108 (KOSZAJEC 1) – obw nr 2 |
Stare Faszczyce
- 48,47,45,44,43,42,41,40 M,40 L
|
2021-03-23 09:00 |
2021-03-23 13:00 |
4 |
01-0121 Faszczyce Stare 1 obwód numer 2 |
Komorów
- ul. Leśna od nr 1 do nr 12
- ul. Jana Matejki 1,3
|
2021-03-23 09:00 |
2021-03-23 13:00 |
4 |
01-0531 Komorów Matejki obw nr 1 |
Kozery
- ul. gen. G. Orlicz-Dreszera
- 11,10 A
- ul. Ustronna 26 B,17,24 A,24 B,20
- ul. gen. G. Orlicz-Dreszera Pasaż handlowy M
Grodzisk Mazowiecki
- ul. Cyraneczki
- ul. Czapli
- ul. J. Kossaka
- Serwis Forda
- Sklep Mrówka
Wólka Grodziska
|
2021-03-24 08:00 |
2021-03-24 10:00 |
2 |
01-1052 KOZERY ZAKŁ.BET
01-1785 KOZERY ORLICZ DRESZERA
01-0718 WÓLKA GRODZISKA |
Pruszków
- Garaże 1-8
- Stacja uzdatniania wody Lipowa
- ul. Lipowa 4 A,4 B, 4 D
|
2021-03-24 09:00 |
2021-03-24 13:00 |
4 |
01-0966 Parkowa 7 |
Bramki
- ul. Długa 2,2 A,2 B,4,6,7,9
- ul. Ukośna 2 B
|
2021-03-24 09:00 |
2021-03-24 13:00 |
4 |
01-1103 Bramki Ludne 3 obwód nN numer 4 |
Kozery
- ul. gen. G. Orlicz-Dreszera
- 11,10 A
- ul. Ustronna 26 B,17,24 A,24 B,20
- ul. gen. G. Orlicz-Dreszera 3 Pasaż Handlowy M
Grodzisk Mazowiecki
- ul. Żurawia
- ul. Kasztanowa
- ul. Cyraneczki
- ul. Czapli
- ul. J. Kossaka
- Serwis Forda
- Sklep Mrówka
Wólka Grodziska
|
2021-03-24 18:00 |
2021-03-24 20:00 |
2 |
01-1052 KOZERY ZAKŁ.BET
01-1785 KOZERY ORLICZ DRESZERA
01-0718 WÓLKA GRODZISKA |
Błonie
- ul. Wyszyńskiego
- ul. Poznańska
- ul. Targowa
- ul. Jana Pawła II
- ul. Kilińskiego
- rynek Rynek
|
2021-03-25 07:00 |
2021-03-25 09:00 |
2 |
01-0629 Błonie Poznańska
01-0841 Błonie Kilińskiego Traugutta
01-0842 Błonie XX Lecia Traugutta |
Błonie
- ul. Wyszyńskiego
- ul. Poznańska
- ul. Targowa
- ul. Jana Pawła II
- ul. Kilińskiego
- rynek Rynek
|
2021-03-25 18:00 |
2021-03-25 20:00 |
2 |
01-0629 Błonie Poznańska
01-0841 Błonie Kilińskiego Traugutta
01-0842 Błonie XX Lecia Traugutta |
Kozery
- ul. Główna
- ul. Boczna
- ul. Edukacyjna
Wólka Grodziska
- ul. Wspólna
- Przepompownia
|
2021-03-26 08:00 |
2021-03-26 10:00 |
2 |
01-1155 GDK Bałtycka SUW
01-1699 Kozery Nowe Główna
01-0747 Kozery 1 |
Kozery
- ul. Główna
- ul. Boczna
- ul. Edukacyjna
Wólka Grodziska
- ul. Wspólna
- Przepompownia
|
2021-03-26 18:00 |
2021-03-26 20:00 |
2 |
01-1155 GDK Bałtycka SUW
01-1699 Kozery Nowe Główna
01-0747 Kozery 1 |