|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Biskupice
Krosna-Wieś
|
2020-08-31 09:00 |
2020-08-31 13:00 |
4 |
01-0811 Biskupice SGGW |
Brwinów
- ul. Kubusia Puchatka 6,7,8,10,12,14,16
|
2020-08-31 11:00 |
2020-08-31 15:00 |
4 |
01-1030 Brwinów Otrębuska |
Milanówek
- ul. Podwiejska od 9 do 33/1, 33/2 i od 4 do 36
- ul. Warszawska 1, 1B, 2
|
2020-09-01 09:00 |
2020-09-01 13:00 |
4 |
01-0440 Milanówek Podwiejska PTHW obwód nN numer 9 i 10 |
Ożarów Mazowiecki
- ul. Jana Matejki 41, 43
- Wyspiańskiego
|
2020-09-02 09:00 |
2020-09-02 13:00 |
4 |
01-0720 OŻARÓW WOLNOŚCI |
Stare Polesie
|
2020-09-02 09:00 |
2020-09-02 13:00 |
4 |
01-1306 (POLESIE STARE 2) |
Osowiec
- ul. Strumykowa
- ul. Zapolska
|
2020-09-02 09:00 |
2020-09-02 13:00 |
4 |
01-1705 Osowiec Mazowiecka obw 2 |
Kanie
- ul. Leśna
- ul. Górna
- ul. Krótka
- ul. Partyzantów
- ul. Turystyczna
- ul. Spacerowa
- ul. Prosta
- ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego
- ul. Prosta
- ul. Jasna
- ul. Juliusza Słowackiego
- ul. Szczęsna
- ul. Kwiatowa
- ul. Wiosenna
- ul. Parkowa
- Popówek przy ulicy Szarży
|
2020-09-02 09:00 |
2020-09-02 13:00 |
4 |
01-0467 Kanie Strefowa
01-0465 Kanie Leśna 5
01-1001 Popówek |
Planuje się podstawienie agregatów |
Pruszków
- ul. Kręta od rzeki do Asnyka,
- ul. Torfowa od Krętej do Piotra Skargi
- ul. Piotra Skargi
- ul. Węglowa
- ul. Koksowa
- ul. Adama Asnyka
|
2020-09-03 08:00 |
2020-09-03 09:00 |
1 |
01-1149 Pruszków Kręta |
Granica
- nr. 5, Leśniczówka, Skansen Muzeum KPN
|
2020-09-03 09:00 |
2020-09-03 13:00 |
4 |
01-1211 Granica 1 |
Pruszków
- ul. Kręta od rzeki do Asnyka,
- ul. Torfowa od Krętej do Piotra Skargi
- ul. Piotra Skargi
- ul. Węglowa
- ul. Koksowa
- ul. Adama Asnyka
|
2020-09-03 13:00 |
2020-09-03 14:00 |
1 |
01-1149 Pruszków Kręta |
Marianów
|
2020-09-04 11:00 |
2020-09-04 15:00 |
4 |
01-1638 (MARIANÓW 5) |
Podkowa Leśna
- ul. Głogów od nr 3 do nr 9
- ul. Irysowa 1, 1A, 3 i od nr 2 do nr 16
- ul. Jałowcowa
- ul. Kalinowa 4, 6
- Żółwińska, Pochyła od numerów 11 i 12 do numerów 19 i 18
|
2020-09-07 08:00 |
2020-09-07 09:00 |
1 |
01-0493 Podkowa Leśna TKKF |
Milanówek
|
2020-09-07 09:00 |
2020-09-07 14:00 |
5 |
01-0252
Milanówek Bociania |
Podkowa Leśna
- ul. Głogów od nr 3 do nr 9
- ul. Irysowa 1, 1A, 3 i od nr 2 do nr 16
- ul. Jałowcowa
- ul. Kalinowa 4, 6
- Żółwińska, Pochyła od numerów 11 i 12 do numerów 19 i 18
|
2020-09-07 13:00 |
2020-09-07 14:00 |
1 |
01-0493 Podkowa Leśna TKKF |
Pruszków
- ul. 3 Maja od 92 do 122 i od Kościoła do 147
- ul. Poznańska od Bazy MPO do Kwiaciarni przy Żbikowskiej
- ul. Józefa Cicheckiego Kościół
|
2020-09-08 07:00 |
2020-09-08 09:00 |
2 |
01-0567 3-go Maja,
01-0653 Ogródki Działkowe |
Koczargi Nowe
- ul. Warszawska od nr 295 i 410 do nr 335 i 522
Zielonki
|
2020-09-08 09:00 |
2020-09-08 13:00 |
4 |
01-0883 Zielonki 1 |
Pruszków
- ul. 3 Maja od 92 do 122 i od Kościoła do 147
- ul. Poznańska od Bazy MPO do Kwiaciarni przy Żbikowskiej
- ul. Józefa Cicheckiego Kościół
|
2020-09-08 16:00 |
2020-09-08 18:00 |
2 |
01-0567 3-go Maja,
01-0653 Ogródki Działkowe |
Kraśnicza Wola
Wólka Grodziska
Kozery
- ul. Edukacyjna
- ul. Główna
|
2020-09-09 08:00 |
2020-09-09 09:00 |
1 |
01-0293 (KRAŚNICZA WOLA) |
Izdebno Nowe
Kraśnicza Wola
|
2020-09-09 09:00 |
2020-09-09 13:00 |
4 |
01-0900 (IZDEBNO NOWE 1) |
Bramki
|
2020-09-09 10:00 |
2020-09-09 14:00 |
4 |
01- 0251
Bramki Kościelne |
Kraśnicza Wola
Wólka Grodziska
Kozery
- ul. Edukacyjna
- ul. Główna
|
2020-09-09 19:00 |
2020-09-09 20:00 |
1 |
01-0293 (KRAŚNICZA WOLA) |