Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer18867/public_html/www/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer18867/public_html/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer18867/public_html/www/wp-content/plugins/modeltheme-framework/init.php on line 746
xconnect | Wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Autor: xconnect

Lista planowanych wyłączeń prądu 13-18.05.2018

Lista planowanych wyłączeń prądu 13-18.05.2018

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Z uwagi na dużą ilość planowych wyłączeń warto już wcześniej zarezerwować wynajem agregatu prądotwórczego.

 

PGE Dystrybucja S.A oddział Konstancin Jeziorna

Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2018-05-08 08:00 2018-05-08 15:00 7 Złotokłos

  • ul. Szkolna
  • ul. Wesoła
  • ul. ks. Skorupki
  • ul. Dworcowa
  • ul. 22 Lipca
02-1054 Złotokłos Szkolna
2018-05-08 08:00 2018-05-08 17:00 9 Raszyn

  • ul. Dolna
  • ul. Dobra
  • ul. Wysoka
  • ul. Kościelna
  • ul. Łączna
  • ul. Jeziorna
  • ul. Niska
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Zacisze
  • ul. Wiosenna
  • ul. Godebskiego od kościoła do Sportowej, Wodna od 9 do 15, Krótka od 1 do 3.
02-0461 Raszyn Wysoka, 02-1138 Raszyn Aleja Krakowska róg Wysokiej, 02-1258 Raszyn Krótka.
2018-05-08 08:00 2018-05-08 16:00 8 Pęcław

  • od nr. 69 do nr. 76
02-0139 Pęcław Kolonia.
2018-05-08 08:00 2018-05-08 17:00 9 Tarczyn

  • ul. 1 Maja
  • ul. Mszczonowska
  • ul. Cmentarna
  • ul. Długa
02-0740 Tarczyn Zakład Kamieniarski
2018-05-08 08:00 2018-05-08 16:00 8 Józefosław

  • ul. XXI Wieku
02-1566 Józefosław XXI Wieku
2018-05-09 09:00 2018-05-09 13:00 4 Wólka Kosowska

  • ul. Polna od nr 1 do nr 27
  • ul. Nadrzeczna 18, 20, 20A
  • Marii Świątkiewicz od nr 9 do 60.
02-0751 Wólka Kosowska Centrum Handlowe
2018-05-10 08:00 2018-05-10 16:00 8 Piaseczno

  • ul. Raszyńska od 3 do 24A
  • ul. Jabłoniowa od 17 do 32
  • ul. Wiśniowa od 1 do 13A
02-1621 Piaseczno Raszyńska
2018-05-10 08:00 2018-05-10 16:00 8 Janki

  • ul. Poniatowskiego
  • ul. Godebskiego
  • ul. Falencka
  • ul. Przytulna
  • ul. Radosna
  • firma Plastmo, salon BMW
02-0981 Janki Poniatowskiego, 02-983 Janki Poniatowskiego róg Godebskiego, 02A0183 Plastmo Polska Janki, 02A0259 Salon BMW
2018-05-10 09:00 2018-05-10 13:00 4 Wolica

  • ul. Sękocińska
02-0830 Wolica Sękocińska
2018-05-10 09:00 2018-05-10 13:00 4 Stefanowo

  • ul. Ogrodowa od nr 1 do 40
  • ul. Przyleśna od nr 1 do 20
02-1400 Stefanowo Malinowa
2018-05-11 08:00 2018-05-11 16:00 8 Rozalin

  • ul. Młochowska od nr 85 do 107
02-1132 Rozalin SINO
2018-05-11 09:00 2018-05-11 18:00 9 Zalesie Górne

  • ul. Malinowa
  • ul. Żytnia
  • ul. Jastrzębi Lot
  • ul. Owsiana
  • ul. Piaseczyńska
  • ul. Graniczna
  • ul. Wiekowej Sosny
  • ul. Koralowych Dębów
  • Jesówka ulice Rzekotki, Aleja Brzóz 31
02-0629 Jesówka Gospodarstwo Rybne, 02-0756 Zalesie Górne Żytnia, 02-0645 Zalesie Górne Wiekowej Sosny
2018-05-11 09:00 2018-05-11 17:00 8 Piaseczno

  • ul. Techniczna Sita, Bank PKO, Salon voldswagen, zakład pogrzebowy
  • ul. Julianowska do Cyliczkowskiej
  • ul. Okrzei
  • ul. Okulickiego 28
  • ul. Elektroniczna
02-1160 Piaseczno Okrzei, 02-1237 Piaseczno Julianowska, 02A0017 Jndustrial Park, 02A0199 Jndustrial Park 2, 02-0577 Piaseczno WZDIM, 02-1333 Nasza TV, 02-1547 Piaseczno Okulickiego Kisan

 

PGE Dystrybucja S.A oddział Pruszków

 

2018-05-14 08:00 2018-05-14 19:00 11 Witki

  • od nr 4 do 11
01-0895 Witki 2
2018-05-14 08:00 2018-05-14 18:00 10 Krosna-Wieś

  • ul. Nadrzeczna
01-1776 (KROSNA 4)
Krosna – Sortownia Warzyw
2018-05-14 08:00 2018-05-14 15:00 7 Gołaszew

  • ul. Długa
  • ul. Rzeźbiarska
  • ul. Gołaszewska
01-0261 Gołaszew obwód 2 i 3
Stacja Uzdatniania Wody
2018-05-14 11:00 2018-05-14 13:00 2 Zielonki-Parcela

  • ul. Piaskowa
  • ul. Stacyjna
  • ul. Osiedlowa od Stacyjnej do Piaskowej
01-0959 (ZIELONKI OS. MIESZK. 2)
Zielonki- Piaskowa, Stacyjna, Osiedlowa od ul. Stacyjnej do ul. Piaskowej
2018-05-14 15:00 2018-05-14 17:00 2 Feliksów

  • ul. Jana Kujawskiego
01-0868 (FELIKSÓW 2 HYDROFORNIA)
Feliksów/Wyględy- Kujawskiego od nr 19 do 43 i od nr 2 do 40, Hydrofornia
2018-05-15 08:00 2018-05-15 15:00 7 Krosna-Wieś

  • 9,28, 24, 16, 10,33, 42, 46, 48, 50, 54
01-0313 Krosna 1 obwód 1 i 2
2018-05-15 08:00 2018-05-15 15:00 7 Michałowice

  • ul. Tadeusza Kościuszki 3A
  • ul. 11 Listopada 22, 25, 31, 33
  • ul. 3 Maja od 11 – go Listopada do nr 23
01-0231 Kościuszki SR -1 obwód nN nr 2 11 Listopada tor dolny
2018-05-15 08:00 2018-05-15 10:00 2 Święcice

  • ul. Poznańska od nr 511 i 682 do nr 549 i 718
  • ul. Zaborowska od nr 2 do nr 12
01-0408 Święcice 1
Święcice, Wolskie przy ulicy: Poznańska od nr 511 i 682 do nr 549 i 718, Zaborowska od nr 2 do nr 12
2018-05-15 09:00 2018-05-15 14:00 5 Zielonki-Wieś

  • ul. rtm. Witolda Pileckiego 14
01-1745 Zielonki Sportowa obw 1
2018-05-15 10:00 2018-05-15 13:00 3 Reguły

  • ul. Przytorowa
  • ul. Kuchy
  • ul. Aleja Powstańców Warszawy
01-0350 (REGUŁY MIESZALNIA PASZ)
Reguły- Przytorowa, Kuchy, Powstańców Warszawy
2018-05-15 15:00 2018-05-15 18:00 3 Duchnice

  • ul. Ożarowska 24 i od nr43 do nr 57
01-0309 (DUCHNICE 1)
Teren byłego PGR
2018-05-16 08:00 2018-05-16 15:00 7 Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Pańska 12,17, 15, 6, 13, 4C, 11A, 9/2, 9/1, 9, 4, 7, 5, 3, 1
  • ul. H. Sienkiewicza
01-0130 Grodzisk Pańska obwód nN numer 3
2018-05-16 08:00 2018-05-16 15:00 7 Konary 01-1234 KONARY 1
2018-05-16 08:00 2018-05-16 15:00 7 Komorów

  • ul. Bolesława Prusa
  • ul. Okrężna
  • ul. Mikołaja Reja
  • ul. Karola Kurpińskiego 38
  • ul. Wiejska 36, 38
  • ul. Cypriana Kamila Norwida od nr 21 do nr 30
  • ul. Juliusza Słowackiego
  • ul. Marii Konopnickiej od nr 5 do nr 16 A
  • ul. Nadarzyńska od nr 29 do nr 47
  • ul. Sportowa od nr 37 do nr 42
  • ul. Zygmunta Krasińskiego
  • ul. Spacerowa od nr 28 do nr 46

Granica

  • ul. Szeroka
  • ul. Ciszy Leśnej
  • ul. Dębowa
  • ul. Piaskowa
01-1115 Komorów Bolesława Prusa
01-0431 Komorów Piaskowa
01-1116 Komorów Leśna
2018-05-16 08:00 2018-05-16 10:00 2 Grodzisk Mazowiecki

  • ul. S. Okrzei
  • ul. J. I. Kraszewskiego
  • ul. Nowy Grodzisk
  • ul. Zachodnia
  • ul. Szwedzka
01-0544 (GRODZISK OKRZEI)
2018-05-16 11:00 2018-05-16 13:00 2 Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Bałtycka
  • ul. Floriańska
  • ul. Szwedzka

Wólka Grodziska

  • 34
01-0583 (GRODZISK SZWEDZKA)
Firma Aminex, Dartom,Ogródki Działkowe, Przepompownia gazu
2018-05-16 14:00 2018-05-16 16:00 2 Milanówek

  • ul. Północna od Kościuszki do Grodeckiego
  • ul. Piaski od Kościuszki do Grodeckiego
01-1402 (MILANÓWEK PÓŁNOCNA
2018-05-17 08:00 2018-05-17 15:00 7 Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Radońska 56, 62, Garaże
  • ul. Pańska
  • ul. H. Sienkiewicza 25
01-0130 Grodzisk Pańska obwód nN numer 1 i 2
2018-05-17 08:00 2018-05-17 15:00 7 Podkampinos

  • 1, 3, 5, 5 A, 6, 8, 8A, 13, 14, 15
01-1230 Podkampinos 2
Działki
2018-05-17 08:00 2018-05-17 15:00 7 Izabelin B

  • ul. Rocha Kowalskiego
  • ul. Jerzego Sebastiana Lubomirskiego od nr 43 do 47
  • ul. Wołodyjowskiego od nr 1 do 12
  • ul. Pawła J. Sapiehy od nr 30 do 42
  • ul. Jana III Sobieskiego od nr 9 do 24
  • ul. Jana Zamoyskiego od nr 3 do 16
01-1095 (IZABELIN KONIECPOLSKIEGO) obwód nr 2
2018-05-17 08:00 2018-05-17 10:00 2 Pruszków

  • ul. Szpitalna
  • ul. Mariańska
  • ul. Natolińska
  • ul. Węglowa 9, 16
  • ul. Piotra Skargi 11
01-0387 Pruszków Torfowa
2018-05-17 11:00 2018-05-17 13:00 2 Ołtarzew

  • ul. Ceramiczna od trasy do przejazdu PKP
  • ul. Umiastowska od Poznańskiej do cmentarza
  • ul. Poznańska od nr 247 do 281 i od nr 368 do 380
01-0737 Ożarów Umiastowska
2018-05-17 14:00 2018-05-17 16:00 2 Pruszków

  • ul. Biała
  • ul. Główna
  • ul. Twarda
  • ul. Rymarska
  • ul. Miejska 28
01-1122 (PRUSZKÓW GŁÓWNA 2)
Firmy: Grupa Advertis ul. Miejska 28
2018-05-18 07:00 2018-05-18 09:00 2 Grodzisk Mazowiecki

  • ul. J. Malczewskiego
  • ul. J. Chełmońskiego 30
01-0844 (GRODZISK CHEŁMOŃSKIEGO 3)
Firma RK-SYSTEM
2018-05-18 08:00 2018-05-18 15:00 7 Zaborów

  • ul. Stołeczna od 166 do 182
  • ul. Leśna 2, 5, 7
01-0126 Zaborów 1 obwody nN numer 1 i 2
2018-05-18 08:00 2018-05-18 15:00 7 Piastów

  • ul. Warszawska 11, 11 A
  • ul. Jacka Malczewskiego 1
  • ul. Stanisława Noakowskiego
  • ul. Artura Grottgera od nr 1 do nr 7
01-0407 PIASTÓW SPÓŁDZ. PRACY
2018-05-18 10:00 2018-05-18 13:00 3 Milanówek

  • ul. Wierzbowa
  • ul. Magnolii
  • ul. Jodłowa
  • ul. Wiatraczna
  • ul. Szkolna

 

Ledaerrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998