LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 30.07-03.08.2018

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

 

PGE Dystrybucja S.A oddział Pruszków

Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2018-07-30 08:00 2018-07-30 15:00 7 Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Bałtycka od ul. Piłsudskiego do Tunelu
01-0160 GRODZISK HYDROFORNIA obwód nr 4
2018-07-30 08:00 2018-07-30 15:00 7 Komorów

  • ul. Zygmunta Krasińskiego od nr 5 do nr 19 i od nr 4 do nr 26
  • ul. Henryka Sienkiewicza 6A i 9
  • ul. Spacerowa 6
  • ul. Nadarzyńska 5
01-1115 Komorów Bolesława Prusa obwód 4
2018-07-30 09:00 2018-07-30 14:00 5 Stare Babice

  • ul. Kubusia Puchatka 6
01-0893 (BABICE 6) obwód nr 3
2018-07-30 09:00 2018-07-30 14:00 5 Piastów

  • ul. Szarych Szeregów od nr 14 do 30
  • ul. Zielona
  • ul. Wincentego Witosa od nr 1 do 35
  • pl. Plac Zgody 4 , 6 , 6a , 7 , 7a , 8
  • ul. Jana Styki od nr 13 i 26 do 27 i 32 oraz nr 20
  • ul. Henryka Sienkiewicza od 4 do 12 , od 18 do 36 , od 1 do 13a , od 17 do 45
  • ul. Adolfa Dygasińskiego nr od 4 do 36 , od 1 do 5 , od 13 do 35
01-1456 PIASTÓW PLAC ZGODY
2018-07-30 11:00 2018-07-30 13:00 2 Milanówek

  • ul. Wierzbowa
  • ul. Magnolii
  • ul. Jodłowa
  • ul. Wiatraczna
  • ul. Szkolna
01-0781 MILANÓWEK WIERZBOWA
2018-07-30 15:00 2018-07-30 17:00 2 Podkowa Leśna

  • ul. Orla od nr 1 i 2 do ul. Jaskółczej
  • ul. Jaskółcza od ul. Szczyglej do nr 17 i 18
  • ul. Sokola od nr 1 i 2 do nr 13 i 14
01-0783 PODKOWA LEŚNA SOKOLA
Plac budowy ( Bank Gospodarstwa Krajowego),
2018-07-31 07:00 2018-07-31 09:00 2 Kwiatkówek 01-1217 Kwiatkówek
2018-07-31 08:00 2018-07-31 15:00 7 Błonie

  • ul. Sochaczewska od nr 18 do 34
  • ul. Graniczna 1, 2, 2A
  • ul. Passowska od nr 1 do nr 17 i od nr 4 do 16A
  • ul. Jasna od nr 12 do 18
  • ul. Cicha od nr. 1 do nr 8 i od nr 2 do nr 14
  • ul. Modlińska 2, 4, 4A, 7
  • ul. Krzywa 3,5,9,12
  • ul. Wierzbowa 2, 2B, 3, 4A, 5, 6, 7, 9, 12
01-0055 Błonie OSM
2018-07-31 08:00 2018-07-31 15:00 7 Zawady

  • nr 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24A, 25
01-1227 Zawady 1 obwód 3
Sklep, Kościół, Straż Pożarna
2018-07-31 08:00 2018-07-31 15:00 7 Żuków

  • 25

Milęcin

  • od nr 13 do nr 19
01-0730 Milęcin obwód 2
2018-07-31 09:30 2018-07-31 11:30 2 Leszno

  • ul. Sochaczewska
  • ul. Szkolna
  • ul. Błońska
  • ul. Murarska
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Strażacka
  • ul. Krótka
01-0654 LESZNO SZKOLNA STRAŻACKA
2018-07-31 12:00 2018-07-31 14:00 2 Grodzisk Mazowiecki

  • ul. Okrężna
  • ul. gen. A. Kosińskiego
  • ul. gen. D. Chłapowskiego
  • ul. Dębowa
  • ul. gen. J. n. Umińskiego
  • ul. F. Wielopolskiego
01-1492 GRODZISK OKRĘŻNA 3
2018-07-31 14:30 2018-07-31 16:30 2 Izabelin C

  • ul. Tadeusza Kościuszki od 30 do 42 i od 19 do 27
  • ul. Planty od Kościuszki do Prądzyńskiego i nr 7
  • ul. Henryka Siemiradzkiego
  • ul. Jakuba Przyłuskiego nr 2 i nr 6
  • ul. Zygmunta Krasińskiego 89
01-0923 Izabelin Kościuszki 1
2018-08-01 07:00 2018-08-01 09:30 2 Podkowa Leśna

  • ul. Orla od nr 16 do 38 oraz od nr 19 do 35 i nr 15
  • ul. Gołębia od nr 16 do 20 oraz od nr 29 do 39
  • ul. Sokola od nr 18 do 36 oraz od nr 15 do 37
  • ul. Jaskółcza 9
  • ul. Sępów 2
01-0977 PODKOWA LEŚNA ORLA 2
2018-08-01 08:00 2018-08-01 17:00 9 Koszówka
Józefów
01-1220 Koszówka Józef.
01-1368 Koszówka
01-1221 NARTY
2018-08-01 08:00 2018-08-01 15:00 7 Błonie

  • ul. Kościuszki
  • ul. Piłsudskiego
  • ul. 3 Maja 7, 7A, 9, 10, 11, 11A, 17
  • ul. Warszawska 12A, 14, 16, 17, 18, 19, 19/21, 23
  • ul. Sienkiewicza
01-0795 Błonie Wschód 4
2018-08-01 08:00 2018-08-01 15:00 7 Łasice 01-1263 Łasica
01-1355 Łasice 2
2018-08-01 09:30 2018-08-01 12:00 2 Komorów

  • ul. Berylowa
  • ul. Rubinowa
  • ul. Koralowa
  • ul. Opalowa
  • ul. Jaspisowa
01-1074 KOMORÓW T5 JASPISOWA
2018-08-01 12:00 2018-08-01 14:30 2 Hornówek

  • ul. Okocimska 1, 6, 8
  • ul. Ogrodowa 1, 2, 3, 4 ,6
  • ul. Herbowa
01-1483 HORNÓWEK SZCZERA
2018-08-01 14:30 2018-08-01 16:30 2 Opacz Mała

  • ul. Czysta
  • ul. Tadeusza Borowskiego
  • ul. Targowa od nr 3 do nr 52
01-0809 OPACZ MAŁA 1
2018-08-02 07:00 2018-08-02 17:00 10 Pasikonie

  • od nr 39 do 71
01-1208 PASIKONIE 3 OBWÓD 1 ŁAZY
Ogródki działkowe
2018-08-02 07:00 2018-08-02 09:00 2 Koczargi Stare

  • ul. Jarzębinowa
  • ul. Orzechowa
  • ul. Akacjowa od nr 14 do nr 62 i od nr 9 do nr 21
01-1617 Koczargi Gimnazjum
Szkoła
2018-08-02 08:00 2018-08-02 15:00 7 Tułowice
Janów
01-1267 Tułowice 4 obwód 2
2018-08-02 08:00 2018-08-02 15:00 7 Rzęszyce
Strojec
01-1239 Rzęszyce obwód 2
2018-08-02 09:30 2018-08-02 11:30 2 Komorów

  • ul. Polna od nr 6 do 26
  • ul. Stara Droga
01-1608 Komorów Wieś Polna
2018-08-02 12:00 2018-08-02 14:00 2 Radonie

  • ul. Motylkowa
  • ul. Borowikowa
  • ul. Żywiczna
  • ul. Podleśna
  • ul. Konarowa
  • ul. Szczygla
  • ul. Źródlana
  • ul. M. Gogola
  • ul. Jaskółcza
  • ul. Widokowa
  • ul. Stokrotkowa
  • ul. Przytulna
01-1649 Radonie 6
2018-08-02 14:30 2018-08-02 16:30 2 Kanie

  • ul. Nadarzyńska
  • ul. Topolowa
  • ul. Stanisława Moniuszki
  • ul. Sadowa
  • ul. Warszawska
  • ul. Źródlana
01-1167 Kanie Osiedle 1
2018-08-03 07:00 2018-08-03 09:00 2 Zaborów

  • ul. Południowa 1, 10,
  • ul. Ogrodowa 5, 8, 10, 12, 7, 9A, 11, 14, 16, 18, 20, 22, 13, 15, 17, 19,
  • ul. Stołeczna 157, od 166 do 182,
  • ul. Jana Kujawskiego 3, 5, 7
  • ul. Leśna 2, 5, 7
01-0126 Zaborów 1
2018-08-03 08:00 2018-08-03 16:00 8 Piastów

  • ul. Piotra Wysockiego od numeru 1 do 16
  • ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 34, 36 , 37, 39, 39 A, 41
  • ul. Waleriana Łukasińskiego 9
01-0750 PIASTÓW WYSOCKIEGO obwód numer 4
2018-08-03 08:00 2018-08-03 15:00 7 Milanówek

  • ul. Długa od ulicy Sosnowej do ulicy Podwiejskiej
  • ul. Warszawska 1, 3, 5, 5A
  • ul. Akacjowa
01-0188 Milanówek Sosnowa obwód 3
2018-08-03 08:00 2018-08-03 15:00 7 Piastów

  • ul. Cypriana Kamila Norwida
  • ul. Juliana Tuwima 8, 10, 12, 12A

Pruszków

  • ul. Bąkowska 41A
  • ul. Czesława Miłosza
  • ul. Zofii Nałkowskiej od ulicy Korczaka do ulicy Długosza
  • ul. Janusza Korczaka od ulicy Nałkowskiej do ulicy Dąbrowskiej,
  • ul. Marii Dąbrowskiej od ulicy Korczaka do ulicy Barcewicza
01-0866 Piastów Bohaterów Wolności obwód 1
2018-08-03 10:00 2018-08-03 13:00 3 Latchorzew

  • ul. Romana Kobendzy od Armii Poznań do H. Dobrzańskiego
  • ul. Hubala Dobrzańskiego od nr 81 do 115,
  • ul. mjr. Jacka Decowskiego
01-0645 Latchorzew 3

 

PGE Dystrybucja S.A oddział Konstancin Jeziorna

 

Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2018-07-30 08:00 2018-07-30 15:00 7 Tarczyn

  • ul. Żytnia
02-0818 Tarczyn Żytnia
2018-07-30 08:00 2018-07-30 10:00 2 Nowinki

  • ul. Gościniec Warecki
02-1452 Chojnów Nowinki
2018-07-30 11:00 2018-07-30 13:00 2 Jaroszowa Wola

  • ul. Ogrodowa
  • ul. Słowicza
02-1574 Jaroszowa Wola Kamionka
2018-07-30 14:00 2018-07-30 16:00 2 Chosna

  • ul. Kasztanowa
  • ul. Wiosenna
02-0164 Chosna
2018-07-31 08:00 2018-07-31 10:00 2 Uwieliny
Kędzierówka
02-0173 Uwieliny
02-0172 Uwieliny Duchowne
02-0171 Uwieliny Osiedle
02-0170 Uwieliny Wieś
02-1011 Uwieliny Hydrofornia
02A23C290 Dworek Polski
02-23A0016 Kędzierówka Kościół
Wyłączenie również w godz. 16:00-18:00; 02A23C290 Dworek Polski
2018-07-31 08:00 2018-07-31 10:00 2 Konstancin-Jeziorna

  • ul. Potulickich od Srodkowej do Jaworskiego
  • ul. Kościelna od Prusa do Potulickich
  • ul. Graniczna od Prusa do Wrzosowej
  • ul. Słomczyńska od Prusa do Potulickich
  • ul. Uzdrowiskowa
  • ul. Sanatoryjna
02-0055 Konstancin Graniczna 1
2018-07-31 11:00 2018-07-31 13:00 2 Konstancin-Jeziorna

  • ul. Wiśniowa
  • ul. Grzybowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Graniczna od Akacjowej do Grzybowej
02-0061 Nowe Wierzbno Wiśniowa
2018-07-31 14:00 2018-07-31 16:00 2 Czarnów

  • ul. Gościniec
02-1087 Czarnów Chylicka
2018-07-31 16:00 2018-07-31 18:00 2 Uwieliny
Kędzierówka
02-0173 Uwieliny
02-0172 Uwieliny Duchowne
02-0171 Uwieliny Osiedle
02-0170 Uwieliny Wieś
02-1011 Uwieliny Hydrofornia
02A23C290 Dworek Polski
02-23A0016 Kędzierówka Kościół
02A23C290 Dworek Polski
2018-08-01 08:00 2018-08-01 16:00 8 Piaseczno

  • ul. Chyliczkowska od 25 do 63A
  • ul. Iwaszkiewicza
  • ul. Okrzei
02-0578 Piaseczno Chyliczkowska ZWD
2018-08-01 08:00 2018-08-01 17:00 9 Rusiec

  • ul. Główna
  • ul. Spółdzielcza
  • ul. Owocowa
  • ul. Agatowa
  • ul. Agrestowa
  • ul. Cicha
  • ul. Cytrynowa
  • ul. Glicynii
  • ul. Rodzinna
  • ul. Środkowa
  • ul. Łąkowa
  • ul. Orchidei
02-1870 Kajetany Przewody
02-0431 Rusiec 5 Ferma Gęsi
02-1563 Rusiec Osiedle 2
02-0440 Rusiec 9
02a0026 3M Poland
02A0026 3M Poland
2018-08-01 08:00 2018-08-01 16:30 8 Łazy

  • ul. Perłowa od 12 do 28
02-0389 Łazy Wieś
2018-08-01 08:00 2018-08-01 10:00 2 Ludwików
Koryta
Wola Prażmowska

  • ul. Północna
02-0177 Ludwików 1
02-0178 Koryta
02-1037 Wola Prażmowska POD Brzoza
02-0179 Wola Prażmowska 3
wyłączenie również w godz. 16:00-18:00; Ogródki działkowe “Biała Brzoza”
2018-08-01 08:00 2018-08-01 10:00 2 Kierszek

  • ul. Działkowa
  • ul. Prawdziwka

Józefosław

  • ul. Wilanowska od 19 do 44D
02-0587 Kierszek
2018-08-01 08:00 2018-08-01 10:00 2 Wólka Kozodawska

  • ul. Zielonej Łąki
  • ul. Dzikie Pola
  • ul. Herbacianej Róży
02-1350 Oczyszczalnia Ścieków
2018-08-01 11:00 2018-08-01 13:00 2 Piaseczno

  • ul. Aleja Brzóz
  • ul. Jarzębinowa
  • ul. Modrzewiowa od 27 w kierunku Al. Brzóz
02-0518 ZALESIE DOLNE AL.BRZÓZ
2018-08-01 11:00 2018-08-01 13:00 2 Julianów

  • ul. Srebrnych Świerków
  • ul. Kombatantów
  • ul. Złotej Rybki
  • ul. Królowej Śniegu
  • ul. Kopciuszka
02-1272 (JULIANÓW NASZ ZDROWY DOM)
2018-08-01 14:00 2018-08-01 16:00 2 Chylice

  • ul. Leśna od Długiej do Wiejskiej

Konstancin-Jeziorna

  • ul. Leśna od Długiej do Wiejskiej
  • ul. Długa od Chopina do Parkowej
02-0918 CHYLICE LEŚNA
2018-08-01 16:00 2018-08-01 18:00 2 Ludwików
Koryta
Wola Prażmowska

  • ul. Północna
02-0177 Ludwików 1
02-0178 Koryta
02-1037 Wola Prażmowska POD Brzoza
02-0179 Wola Prażmowska 3
Ogródki działkowe “Biała Brzoza”
2018-08-02 08:00 2018-08-02 17:00 9 Rusiec

  • ul. Osiedlowa
  • ul. Majowa
  • ul. Górna
  • ul. Myśliwska
  • ul. Słowicza
  • ul. Szczęśliwa
  • ul. Paprotki
  • ul. Bajeczna
  • ul. Ładna
  • ul. Środkowa
02-0442 RUSIEC 6
02-1562 RUSIEC OSIEDLOWA
02-0441 RUSIEC 1
02-1464 RUSIEC OSIEDLE
2018-08-02 08:00 2018-08-02 16:00 8 Łazy

  • ul. Perłowa
02-0746 Łazy K / radiostacji
2018-08-02 08:00 2018-08-02 10:00 2 Nowa Iwiczna

  • ul. Mleczarska od Kwiatowej do Łabędziej
  • ul. Spacerowa
02-0540 Mysiadło Wytwórnia Mas Plastycznych
2018-08-02 08:00 2018-08-02 10:00 2 Piaseczno

  • ul. Przybosia
  • ul. Zielona od 22 do 52
02-0668 Piaseczno Zielona
2018-08-02 09:00 2018-08-02 14:00 5 Ustanów

  • ul. Główna od 10 do 47
  • ul. Sadowa 1
  • ul. Polna 1, 3, 5, 8, od 3A do 5A
02-0664
2018-08-02 11:00 2018-08-02 13:00 2 Mysiadło

  • ul. Polna
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Polnych Kwiatów
02-0883 Mysiadło Polna
2018-08-02 11:00 2018-08-02 13:00 2 Chylice-Pólko

  • ul. Czesława Miłosza
02-1686 Chylice Starochylicka 2
os. Oakland Park
2018-08-02 14:00 2018-08-02 16:00 2 Piaseczno

  • ul. Chyliczkowska od 22 do 38
02-0579 Piaseczno Tech Rolno Drobiarski
2018-08-02 14:00 2018-08-02 16:00 2 Nowa Wola

  • ul. Plonowa
  • ul. Czerwonych Maków
02-1656 Nowa Wola Plonowa 2
2018-08-03 08:00 2018-08-03 18:00 10 Gołków

  • ul. Łąkowa
stacja 15/0,4 kV nr 02-1304 Gołków Łąkowa
2018-08-03 08:00 2018-08-03 10:00 2 Moczydłów stacja 15/0,4kV nr 02-0777 MOCZYDŁÓW HYDROFORNIA
Moczydłów od wiaduktu kolejowego do nr 39
2018-08-03 08:00 2018-08-03 10:00 2 Zawodne

  • ul. Kwiatów Polnych
  • ul. Chabrowa
  • ul. Krańcowa
stacja 15/0,4kV nr 02-1664 Zawodne
2018-08-03 09:00 2018-08-03 15:00 6 Stara Wieś

  • ul. Czarnego Bzu
  • ul. Grodziska
  • ul. Agawy
  • ul. Południowa
  • ul. Aleja Katowicka od nr 250 do 320
  • ul. Kamykowa
02-1368 Stara Wieś
02-0438 RUSIEC 2
2018-08-03 10:00 2018-08-03 14:00 4 Góra Kalwaria stacja 15/0,4kV nr 02-0920 GÓRA KALWARIA MICKIEWICZA
Góra Kalwaria Ul. Sobieskiego
2018-08-03 11:00 2018-08-03 13:00 2 Prażmów stacja 15/0,4kV nr02-0194 SŁONAWKA
Słonawka Ul. Żurawia, Słowicza, Zawilcowa
2018-08-03 14:00 2018-08-03 16:00 2 Krzaki Czaplinkowskie

  • ul. Akacjowa
  • ul. Główna
  • ul. Słoneczna
  • ul. Okrężna
stacja 15/0,4kV nr 02-0145 KALWARYJKA
2018-08-03 14:00 2018-08-03 16:00 2 Kolonia Gościeńczyce

  • ul. Główna
  • ul. Kwiatowa
stacja 15/0,4kV nr 02-0195 GOŚCIEŃCZYCE KOLONIA

 

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998

Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa

Rezerwacja agregatu prądotwórczego –> info@leaderrent.pl

Zostaw komentarz