Miesiąc: Maj 2018

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 23-31.05.2018

LISTA PLANOWANYCH WYŁĄCZEŃ PRĄDU 23-31.05.2018

Poniżej informacja o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu w okolicach Warszawy. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

Z uwagi na dużą ilość planowych wyłączeń warto już wcześniej zarezerwować wynajem agregatu prądotwórczego.

 

PGE Dystrybucja S.A oddział Konstancin Jeziorna

Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2018-05-23 08:00 2018-05-23 15:00 7 Prace Małe

  • ul. Piaseczyńska od 11 do 44
  • ul. Dorzeczna od 2 do 6
02-1159 Prace Małe Szkoła
2018-05-23 09:00 2018-05-23 11:00 2 Głosków

  • ul. Millenium od 10 do 20
02-0719 (Głosków Traktorzystów)
2018-05-23 09:00 2018-05-23 15:00 6 Konstancin-Jeziorna

  • ul. Wilanowska 1, 1A, 3, 5
  • ul. Literatów 6, 8
02-0036 Konstancin Bank
Bank, Poczta
2018-05-24 08:00 2018-05-24 15:00 7 Sękocin Nowy

  • ul. Leszczynowa od 1 do 6
  • ul. Diamentowa

Janki

  • ul. Poniatowskiego od 4 do 10, dz. 331/4
  • ul. Miodowa
  • ul. Przytulna
02-1374 Sękocin Nowy Leszczynowa
2018-05-24 08:00 2018-05-24 12:00 4 Góra Kalwaria

  • ul. Władysława Broniewskiego
  • ul. Jana III Sobieskiego
  • ul. Juliana Tuwima
  • ul. Stefana Batorego
  • ul. Pijarska od nr 56 do nr 116
  • ul. 16 Stycznia
  • ul. Romualda Traugutta
  • ul. Fryderyka Chopina do nr 21
  • ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • ul. Sportowa od nr 2 do nr 14
  • ul. Żwirki i Wigury
  • ul. Pijarska nr 117a, 117b
02-0105 GOK Inco
02-0920 GOK Mickiewicza
02-0110 GOK Szopena
02-0104 GOK Batorego
02-0835 GOK Tuwima
sklep Biedronka
2018-05-25 08:00 2018-05-25 16:00 8 Raszyn

  • ul. Sportowa od 1 do 12
  • ul. Słoneczna 2A
  • ul. Cienista od 1 do Nadrzecznej
  • ul. Al. Krakowska 14, 14A, 18, 20, 20B, 24
02-0462 Raszyn Sportowa Opel
Salon Opla, Pałac Agata
2018-05-25 08:00 2018-05-25 16:00 8 Piaseczno

  • ul. Wiśniowa od 1 do 13A
  • ul. Raszyńska od 3 do 24A
  • ul. Jabłoniowa od 17 do 32
02-1621 Piaseczno Raszyńska

 

 

PGE Dystrybucja S.A oddział Pruszków

Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2018-05-23 07:00 2018-05-23 09:00 2 Truskaw

  • ul. Leśnej Polanki od nr 1 do nr 20
  • ul. Przecinka od nr 1 do nr 7
  • ul. Działkowa
  • ul. Leona Ptasińskiego od numeru 7 do 53
  • ul. 3 Maja od numeru 6 do 37
  • ul. Północna
01-0711 Truskaw Północna
2018-05-23 08:00 2018-05-23 15:00 7 Leszno

  • ul. Warszawska 1 i od 4 do 26 A i B
  • ul. Ogrodowa od 1 do 3A i od 2 do 10
01-0096 Leszno Warszawska 9 obwód 1
2018-05-23 08:00 2018-05-23 15:00 7 Zaborów

  • ul. Zaciszna
  • ul. Stołeczna od 120 do 164
01-0850 ZABORÓW 4
2018-05-23 08:00 2018-05-23 15:00 7 Grodzisk Mazowiecki

  • ul. F. Hynka 10/12
  • ul. Obrońców Getta 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24
  • pl. Wolności 7, 7A, 9, 9A, 11, 11A, 12
  • ul. 17 Stycznia 2, 4
01-0243 Grodzisk Bałtycka 2 obwód 2
2018-05-23 09:00 2018-05-23 11:00 2 Latchorzew

  • ul. Orła Białego 3, 4, 6, 8
  • ul. Olimpijska 5, 7, 8
  • ul. Kompanii Jerzyków 2, 6
  • ul. Hubala Dobrzańskiego 42, 44
01-1453 Latchorzew Hubala T-1
2018-05-23 11:00 2018-05-23 13:00 2 Latchorzew

  • ul. Kompanii Jerzyków 1, 8, 10
  • ul. Olimpijska 1, 2, 3, 4, 5, 6
  • ul. Orła Białego 1, 4
01-1454 LATCHORZEW 8 OS. HUBALA T-2
2018-05-23 16:30 2018-05-23 18:30 2 Brwinów

  • ul. Jaśminowa od nr 2 do 9
  • ul. Stanisława Lilpopa od nr 35
  • ul. Raszyńska od nr 3 do 17
  • ul. Myśliwska 24
  • ul. Wiewiórek od nr 35 do 75 i od nr 12 do 30
  • ul. Partyzantów od ul. Kępińskiej do Warszawskiej
  • ul. Kępińska od nr 57 do 67B i od nr 56 do 74
  • ul. Magnolii
01-0318 Brwinów Raszyńska
2018-05-24 07:00 2018-05-24 09:00 2 Stare Babice

  • ul. Izabelińska od nr 18A do nr 78
  • ul. Zielony Zaułek
  • ul. Leśnych Skrzatów
  • ul. Kampinoska 12, 14
01-0436 Stare Babice 4
2018-05-24 08:00 2018-05-24 15:00 7 Leszno

  • ul. Warszawska 28, 30, 32 od A do E
01-0096 Leszno Warszawska 9 obwód 3
2018-05-24 08:00 2018-05-24 15:00 7 Leszno

  • ul. Błońska 12, 12A, 14
  • ul. Aleja Wojska Polskiego od nr 1 do nr 20
  • ul. Krótka
  • ul. Sochaczewska 11, 12, 13
  • ul. ks. Jana Raczkowskiego od nr 2 do nr 6
01-0997 Leszno Polkat
2018-05-24 09:00 2018-05-24 11:00 2 Laski

  • ul. 3 Maja
  • ul. Poznańska
  • ul. Zielona
  • ul. Krótka
  • ul. Jana Wieczorka
  • ul. Południowa
  • ul. Brzozowa
  • ul. Klonowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Słoneczna
  • ul. Piaskowa
01-0091 Laski 3 Maja
2018-05-24 11:00 2018-05-24 13:00 2 Bronisze

  • ul. Przyparkowa
  • ul. Kwiatowa
01-0345 Bronisze PGR
Teren PGR-u
2018-05-25 07:00 2018-05-25 09:00 2 Piastów

  • ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 1a, 2a, 3a, 3, 6a
  • ul. Tadeusza Kościuszki 8, 9, 10, 10a, 11, 11a
  • ul. Bohaterów Wolności 28, 29a, 29, 30, 34, 34a, 35, 36, 36a, 37, 38, 38a, 39, 40, 42, 44
  • ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3, 5, 7, 9, 11, 13, 36, 38, 44, 46
  • ul. Karola Namysłowskiego
  • ul. Stanisława Moniuszki 1
  • ul. Ignacego Jana Paderewskiego 1, 2, 3, 4, 6, 8
01-1419 Piastów Technikum
2018-05-25 08:00 2018-05-25 15:00 7 Kozerki

  • ul. Marsa 10A, 27, 29, 23, 21, 21A, 19, 17, 6, 4, 11, 9, 1
  • ul. gen. G. Orlicz-Dreszera od 18 do 46
  • ul. Mleczna 2, 3, 4, 4A, 8K, 9
01-0074 Kozerki 2 obwód nr 4
2018-05-25 08:00 2018-05-25 15:00 7 Skarbikowo 01-1204 Skarbików 1
2018-05-25 08:00 2018-05-25 15:00 7 Radonie

  • ul. Ptasia
  • ul. M. Gogola 16
  • ul. Widokowa od nr 39 do nr 74A
01-0324 Radonie 1 obwody nr 1 i 2
2018-05-25 10:30 2018-05-25 12:30 2 Nowiny

  • od nr 3 do 20

Krubiczew

  • 15, 15A, 15B
01-1341 NOWINY 2
Działki Rekreacyjne
2018-05-28 08:00 2018-05-28 15:00 7 Szczytno 01-1202 Szczytno Ferma
2018-05-28 08:00 2018-05-28 15:00 7 Żółwin

  • ul. Szkolna nr 21, 31, 33, 33A, 35
  • ul. Sosnowa nr 9, 11, 13, 15, 17
01-1070 Żółwin PODZ obwód kierunek Żółwin
2018-05-28 09:00 2018-05-28 14:00 5 Reguły

  • ul. Kuchy
  • ul. Przytorowa
  • ul. Aleja Powstańców Warszawy
01-0350 REGUŁY MIESZALNIA PASZ
2018-05-28 09:00 2018-05-28 12:00 3 Brwinów

  • ul. Miodowa od nr 16 do 28
01-0316 BRWINÓW OWSIANA obwód nr 3
2018-05-29 08:00 2018-05-29 15:00 7 Strzyżew 01-1203 Strzyżew
2018-05-29 08:00 2018-05-29 15:00 7 Ożarów Mazowiecki

  • ul. Janusza Kusocińskiego od nr 18 i 23 do nr 40 i 35
  • ul. Zielna od nr 1 i 8 do nr 29 i 22
01-0655 Ożarów Mickiewicza obwód nr 5 Zielna, Kopernika
2018-05-30 08:00 2018-05-30 15:00 7 Kirsztajnów

  • od nr 3 do nr 11
01-1236 Kirsztajnów
2018-05-30 08:00 2018-05-30 15:00 7 Korfowe

  • od nr 1 do nr 7, 22

Powązki

  • 29, 30, 32
01-1223 Korfowe 1
01-1224 Korfowe 2
Budynek KPN, Leśniczówka
2018-05-30 08:00 2018-05-30 15:00 7 Grodzisk Mazowiecki

  • ul. ks. J. Poniatowskiego od Granicznej do Świeżej
  • ul. Niecała
  • ul. Rzeczna
01-0087 Grodzisk Graniczna obwód nN nr 5

Potrzebujesz wynająć agregat prądotwórczy? Zadzwoń do nas: 519-468-998

Leaderrent.pl – wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa

Agregatynawynajem.pl – wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Warszawa